|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
To jest tak że Tiger przejął Frugo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ulalala... to faktycznie trzeba sprobować. Pamiętam, jak w podstawówce, na historii, jak jakiś chłopak rozmawiał z dziewczyną, to koleś z histy mówił: 'Łukasz, nie rozmawiaj z ..., a zaproś ją na Frugo'  ciekawe czy obecne Frugo mają takie fajne duże i dosyć grube kapsle. Na zdrowie!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
kapsle maja chyba takie same, ale juz nie pykaja juz tak fajnie jakos
ja juz czarne i zielone pije, w sumie smakuja bardzo tak jak przedtem ale jednak cos chyba slodkie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Gdzieś w Wawie można już dostać? ja biore w tesco na polczynskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
W większości Tesco można dostać :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
To jest tak że Tiger przejął Frugo? Hmmm, jest tak, że były już producent Tigera (Foodcare) stoi za reaktywacją Frugo. Były, bo weszli w spór (już sądowy) z fundacją Michalczewskiego (poszło o kasę) i Tygrys zabrał zabawki przekazując prawo do produkcji Tigera konkurencyjnemu Maspexowi. Sprawa jest dość skomplikowana i pewnie chwilę sądowi zajmie zanim Maspex będzie mógł zacząć produkcję - póki co w sklepach i magazynach jest jeszcze pełno tego Foodcare'owatego Tigera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej? Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru. Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł.  Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 669 |
Jest ekstra, jest Frugo! Gdyby tylko duże butelki czarnego były to bym browara nie musiał żłopać  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Hehe jednak jest.... dziś różowy i pomarańczowy jutro kiwi i czorny Ja kupuje po 1,99 w salonach kolportera który pewnie jest w większości mniejszych miejscowości bo nie wszędzie jest Tesco 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
a kukuruku pamiętacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
a kukuruku pamiętacie  do dzisiaj mam album ze wszystkimi naklejkami  ostatni numer sto było bardzo ciężko dostać i pamiętam że wymieniałem kilkanaście naklejek za tą jedyną i ostatnią. Do PEWEXU szło się tzn rodzice i kupowali całą zgrzewkę głównie dla tych naklejek.... [ Linked Image] ehhh te wspaniałe wspomnienia z tamtych 'NIEWINNYCH' czasów....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Dzis przypadkiem zajrzalem do Saturna, a tam przy kasie ,, Frugo "  Jednak cena dosc wysoka : 2,49 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
a kukuruku pamiętacie  do dzisiaj mam album ze wszystkimi naklejkami  ostatni numer sto było bardzo ciężko dostać i pamiętam że wymieniałem kilkanaście naklejek za tą jedyną i ostatnią. Do PEWEXU szło się tzn rodzice i kupowali całą zgrzewkę głównie dla tych naklejek.... http://img397.imageshack.us/img397/9075/kukuruku20cc.jpgehhh te wspaniałe wspomnienia z tamtych 'NIEWINNYCH' czasów.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To jest tak że Tiger przejął Frugo? Tiger nigdy nie był producentem. Reszte napisał Ci juz Skiper.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2008
Posty: 333 |
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej? Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru. Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł.  Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna...  musza byc drozsze te za 4 zl maja chyba 65% soku z owocow (oczywiscie sok)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Niestety ale przesadzili z cukrem... Kiedyś chyba było go o wiele mniej? Generalnie oprócz Coli to nie kupuję żadnego napoju z dodatkiem cukru. Mało osób o tym wie, ale z serii soków Tymbark jest jeden sok jabłkowy, który jest całkowicie robiony w naturalny sposób, z tłuczonych jabłek... a nie z soku z koncentratu. A cały karton kosztuje niecałe 4zł.  Wystarczy przejrzeć całą półkę w markecie i poszukać tego napisu "Nie z koncentratu!". Powinni to 100x mocniej promować tak jak na zachodzie by robili w przypadku takich naturalnych soków, a u nas sobie cicho siedzi na pólkach i tylko ci co dokładnie studiują opakowania wiedzą że jest taka perełka dostępna...  musza byc drozsze te za 4 zl maja chyba 65% soku z owocow (oczywiscie sok) Ja dzis pilem sok z tluczonych jablek , nie byl to jednak Tymbark a jakas firma z Lubartowa ... okazalo sie ,ze kosztuje 20pln ! (1l czy 1,5l opakowanie) Gdybym znal cene przed wypiciem to na Allegro bym wystawil i na to konto 2 zgrzewki wody mineralnej sobie kupil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
najlepsza to jest sokowirówka + sitko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
najlepsza to jest sokowirówka + sitko  Tylko i wyłącznie w tym przypadku macie pewność, że pijecie to, czego chcieliście się napić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
to sobie jeszcze zasadzcie drzewka zeby wam jablka wyrosly, zeby miec pewnosc ze nie ma w nich zadnych dodatkow
a i drzewko oczywiscie bez zadnych opryskow i nawozow i z daleka od cywilizacji zeby nie bylo metali ciezkich w poblizu
a na koncu pilnujcie zeby wam wrony ni laly na te jablka bo wrony tez nie wiadomo skad i co jadly
net: ale was rabia na tym eko zapale
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|