|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
co jak co ale trzeba przyznac ze koncowka lipca to najbardziej zawalony termin ztych rozmow telefonicznych ktore odbylem po prostu trzeba szukac nie oszukujmy sie jesli ktos mialby domek do wynajecia tam do dalby CI znac a tak trzeba dzwonic samemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Przedzwoniłem dzisiaj w masę miejsc, kilka kwater wolnych jeszcze - chodzi o Mielno. Termin 2-9 sierpnia. Mam kilka numerów jeszcze spisanych z wolnymi pokojami w tym czasie, jak ktoś chce niech podbija na pw:) już się nie mogę doczekać. a 14-16 sierpnia wypad do sopotu:) wbijac do Mielna, wypije sie piwo forumowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Moim zdaniem male szanse na znalezienie w sezonie, blisko morza pokoju, jak to podajesz do "max 40zl" za dobe. My 2 tygodnie temu ze znajomymi chcielismy na weekend wynajac pokoj na wieczor kawalerski kolegi w trojmiescie gdzies nie daleko morza, lub mierzeja wislana "Krynica morska, Stegna", to ciezko w ogole cos wolnego znalezc. Udalo sie pokoj 5 osobowy za 300zl.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
byłem ostatnio we władysławowie, na każdej ulicy są tabliczki: WOLNE POKOJE, do tego po dworcu chodzą ludzie z kartkami WOLNE POKOJE. My mieszkaliśmy okolo 700 metrów od morza za 28 zł za dobe, warunki były ok. Tylko kumpel zarzygał kwatere 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
hbr możesz dac namiary na ta kwatere? napisz prosze jak jest we władku, jaka atmosfera, czy fajne są balety a jesli tak to ktore najlepsze, czy duzo kobiet się szwęda itp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Voyager2, spaliśmy tutaj: http://dwmira.lezak.pl/ widze że podnieśli cene o 2 zł  . Możecie wynając domki, są tańsze  . Gospodarze ok, pili z nami cały czas, jak padało (1 dzien padalo) to gralismy w ping ponga i łoiliśmy browarki. Nad morze był kawałek, jakieś 10 minut z buta. Imprezy ok, są rozstawione ogromne namioty Żywca i Lecha w których są dyskoteki, wstęp gratis. Do Czarnego Konia wstęp 10 zł, podobno najlepsze miejsce na zabawe, ale nie byliśmy tam. W nocy warto przejść się plaża, pełno pijanych lasek zaczepia ludzi, siedza pija piwko, atmosfera ok. Za rok też jade chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
a za przeproszeniem duzo chetnych lasek pod tymi namiotami lecha i zywca i ogolnie na plazay ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
a jak byłęs pod tymi namiotami to dużo dziewczyn nastawionych tak z zamiarem poznania jakiegos faceta ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
ja jestem anty tancerz i nie tańcze, ale mój kumpel wyrywał jak leciało, a żadnym dżolero nie jest. bylismy 3 dni a ma 5 numerów, wiec nie jest źle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
ale za przeproszeniem poznali się dogłebnie czy tylko tanczyli i wymienili sie numerami ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
hbr mogłys podac gg, bo mam pare pytan to bym sie odezwał jeśli to mozliwe. dzieki z góry.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2009
Posty: 16 |
bo widze ze na tym forum nie można juz o nic pytać bo od razu ktos zaczyna robić pośmiewisko..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Przepraszam Cię, muskularny miedziorycie. P.S Myślę, że dasz radę kogoś poznać dogłębnie, jak się postarasz. Całe mecz.pl ściska kciuki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Panowie ma ktos jakis namiar na jakis pokoj wolny 2os max wolny od soboty? Miejsca mniej wazne, cena do 70zl na osobe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,787 |
Był ktoś w Palandze na Litwie? Jak ceny kwater, pokoi ,domków i w ogóle jak się mają ceny do Polski alkohol, benzyna , szama itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
ja jestem anty tancerz i nie tańcze, ale mój kumpel wyrywał jak leciało, a żadnym dżolero nie jest. bylismy 3 dni a ma 5 numerów, wiec nie jest źle. No to akurat nie jest nic czym warto się chwalić, chyba że miałeś na myśli numerki z nimi, a nie ich numery telefonów  Ja do Władysławowa wybieram się pod koniec sierpnia, da radę jeszcze poznać fajne dziewczyny  PS We Władysławowie w jakim wieku dominują dziewczyny? Są może w wieku 20-25 w dużej liczbie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
We Władysławowie polecam spotkać się z Szymkiem Stańczykiem, koleś po prostu zabija swoimi historiami. Tu jego channel: http://www.youtube.com/user/drewingplSzczególnie polecam: Łzy traktorzysty i surykatki śródziemnomorskie Chmury i godziny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|