|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Prosze o pomoc:
Feyenoord 0, -0.5 Feyenoord -0.5 Feyenoord 0 Feyenoord 0, +0.5 Feyenoord +0.5 Feyenoord +0.5, +1 Feyenoord -1.5, -2 Feyenoord -1, -1.5 Feyenoord -0.5, -1
sa to handicapy i interesuje mnie to aby zrobic zysk na feeyenordzie.Nie wszystkie handicapy rozumiem o co w noch chodzi np.Handicap 0.o co chodzi jak sa np w ostatnim handicapie.Jak ktos wyjasni bede wdzieczny,wiem ze sa tez zwroty stawek postawionych przy tych niektorych wariantach.dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
podziekowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
a jednego tylko nie kapuje: Feyenord handicap 0 kurs:1.73
przy remisie mam zwrot kasy czy wtapiam ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
a jednego tylko nie kapuje: Feyenord handicap 0 kurs:1.73
przy remisie mam zwrot kasy czy wtapiam ??? To zależy w jakim "wynalazku" grasz. Np. Interwetten: Zakłady są wygrane jeśli wybrana drużyna wygra. W przypadku Remisu przy zakładach pojedynczych zwracana jest wpłacona stawka minus 10%, zaś przy zakładach kombinowanych przyjmuje się udział (kurs) 0,9.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
To na szczęście tylko niechlubny wyjątek od reguły, u 99% buków dostaniesz zwrot pełnej stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
gram w bet365,dzieki za info,pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To na szczęście tylko niechlubny wyjątek od reguły, u 99% buków dostaniesz zwrot pełnej stawki. Tak, aż się dziwię że taki "relikt przeszłości" jak potrącenie kasy w przypadku zwrotów jeszcze istnieje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka