|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 320 |
Conrad czy mógłbyś wykluczyć usera Grem z konkursu? Bardzo zabawane, ale zbanowany lukii to też mój znajomy, dlatego pomimo że awansowałem do najlepszej 8 - rezygnuję. Możesz sobie tu grać, bo ja nie zamierzam brać udziału w tej farsie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,147 |
Padline to sobie psu możesz rzucać, resztkami to nie jestem zainteresowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2008
Posty: 320 |
W takim razie dokończę tę edycje i to będzie ostatnia moja edycja w tym konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
nie zamierzam brać udziału Mógłbyś sprecyzować czy chodzi o ten nick czy wszystkie? Kocham jak ktoś opisuje innego "nicka-widmo" jako "znajomego". 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
Co mam zrobic z meczem Fenerbahce? Zostal przerwany w 2 polowie przy prowadzeniu Fenerbahce 1-0. Bedzie zwrot za to?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Co mam zrobic z meczem Fenerbahce? Zostal przerwany w 2 polowie przy prowadzeniu Fenerbahce 1-0. Bedzie zwrot za to? wg mojej interpretacji regulaminu Twój typ #1 jest przegrany,a jeżeli tak, to do finału awansowałem ja. 4.1. Nie można zmieniać lub anulować wysłanych typów (w przypadku błędu należy jeszcze raz napisać typy w osobnym poście, zaznaczając że są one przepisane z poprzednich, bo tam nie podaliśmy np. daty, kursu, na kogo stawiamy itp.)Wg mojej oceny musiałeś podać zastępczy typ do czasu rozpoczęcia meczu, a nie dzien pozniej,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Mecz po naprawieniu oświetlenia był kontynuowany i skończył się wynikiem 0-2. Rezultat w moim mniemaniu powinien być zaliczony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Skoro mecz został dokończony to wszystko ok.
Gdyby został przerwany i u buka nastąpiłby zwrot, to i tak można podawać typy zastępcze tylko do 19:59 w niedzielę. Po tym czasie nie można nawet poprawiać typów (jeśli. np. zabrakło daty czy numeru typu).
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
Jak bedzie wygladala sytuacja z moim typem: #5 Pn 10/08/09 02:15 Toronto Croatia - St. Catharines Wolves ( Can. Soccer League ) 1 1.35 Mecz sie nie odbyl w podanym terminie przez burze i awarie zasilania i zostanie przesuniety na jakis pozniejszy termin
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Proste, -100 , w koncu zostales ukarany za te bezczelne wyczekiwanie i granie 1.01 lub na ostatnią chwile 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2007
Posty: 1,922 |
Nie cwaniakuj, gram tak zeby awansowac dalej a to ze nie umiales przejsc dalej to juz nie moj problem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli ten mecz się nie zakończył do 12:00 w południe dzisiaj to jest -100 za ten typ.
|
|
|
Link skopiowany do schowka