|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Voyager2, masz skrzynkę zapchaną. Napisz, jak było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Mam pytanie do osób doświadczonych w biwakowaniu na polu namiotowym - jakich rad udzielilibyście mi, żółtodziobowi biwakowania?  -- Można zostawić w namiocie coś cenniejszego niż 10 zł czy raczej to ktoś zapieprzy? Sam namiot wart jest jakieś 10 zł, więc mam nadzieję, że go wiatr nie zdmuchnie i nikt nie bedzie chciał zajomać 
|
|
|
Link skopiowany do schowka