|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 74 |
Przy wyplacie musisz zostawic grosza na koncie w buku nie mozna wyplacic calej kwoty.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Expekt z nowym layoutem?
No zobaczymy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680 |
Mam pytanie dotyczące wypłaty pieniedzy z konta expektu:
-czy przelew moze zostac dokonany na konto bankowe zupełnie innej osoby aniżeli ta ktora zakładała konto w expekcie.... bardzo wazna sprawa dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam....aha i jak ta sprawa wyglada w inny bukach (betandwin oraz sportingbet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
Ludzie a zwłaszcza loucypher -jakimi gracie sposobami?:) żuccie linki do private itp bo ja to ciągle do expekta wpłacam a z wypłacaniem nici!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
nie mam smykałki;/ pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
wyplacil Wam juz expekt program partnerski za kwiecien? dzis juz 11.05 a kasy anmi widu ani sluchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
heh ciekawe jak bedzie sie prezentowal nowy Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i piszą ze beda jakies nowe promocje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505 |
wyplacil Wam juz expekt program partnerski za kwiecien? dzis juz 11.05 a kasy anmi widu ani sluchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Przeciez pisze w regulaminie że wypłacają do 15 dnia każdego miesiąca !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
zartujesz? nie pytalem co pisze tylko czy juz ktos dostal kaske :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
nie ma jeszcze kasy! baracuda: MOZNA!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Happy Hour! Happy Hour w sobotę! W sobotę 14 Maja pomiędzy 12-13 oferujemy Happy Hour w Expekt.com! Jeżeli dokonasz depozytu kartą kredytową pomiędzy 13:00 - 14:00, otrzymasz od nas 20% bonus od wpłaconej kwoty! Bonus znajdzie się automatycznie na twoim koncie gracza, po dokonaniu wplaty.
Proszę zauważ, ze ta oferta dotyczy wyłącznie depozytów dokonanych karta (VISA/Mastercard) i dostępna jest tylko jeden raz, na jednego klienta. Maksymalna kwota bonusu, to 200 złotych!
Kwotę bonusu należy zainwestować trzykrotnie w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, zanim będzie go można wypłacić, lub dokonać transferu do naszych innych serwisów.
I tu pytanie, czy wystarczy obrócić 2 razy tylko bonusem?? Czyli wpłacam kartą 1000zł, dostaję na konto 1200zł i obrót muszę zrobić 3x200zł ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
mam pytanie, wpłaciłem w banku przelewem wczoraj tj, czwartek 55zł na swoje konto w expekt. Gośc mówił mi że kasa dojdzie na dziś tj. piątek, i tu moje pytanie jak myślicie kiedy będę miał swoje 55zł na gre ?? Kiedy expekt umieści tą kwote na moim koncie ?? Czy faktycznie bedzie trzeba czekać już terazdo poniedziałku a może wtorku czy mogą to jeszcze wrzucić na moje konto jutro czyli w sobote ? Chyba pozostaje mi czekać i spradzać dwa razy dzienie rano i wieczorem czy mogę już zaczać grać prawda ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315 |
jesli nic sie u nich nie zmienilo to kaske bedziesz mial w poniedzialek okolo 18-19
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
No to jestem zawiedziony ociulali mnie na ruletce przy wyplacie z ruletki raz mialem 90 euro wyplacilem 70 i zostalo mi ZERO do gry drugi raz z 64 euro wyplacilem 40 i znowu zostalo mi ZERO no to ja rezygnuje z nich stracili klienta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nich bede chodzil do profa sts i to mi starczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
juz sie wszystko wyjasnilo za szybko na nich zygalem pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Happy hour sa 12-13 i aby otrzymac bonus trzeba wplacic karta miedzy 12-13 ,zrobilem to przed chwila i bonusu nie ma.Wczoraj pisali ze wplata karta miedzy 13-14 ale dzi spoprawili na 12-13.Czy ktos cosa wie na ten temat?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
jest juz kasa ale dziekuje za odpowiedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549 Likes: 11 |
Taka ciekawostka wplacilem 600 PLN i dostalem 180PLN bonusa.Czyli 30 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 108 |
tylko jak sie stawia np. 1x ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
rafal08 tuz po wplacie karta dostales kase? Zrobiles to miedzy 12-13? I nic ponadto nie wciskales oprocz wprowadzenia kasy z karty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Dear Sir,
Thank you for your e-mail.
We will add your bonus manually within a few hours. Since you have not followed the given instructions for the bonuscampaign, it couldn't be added automatically
Wpisali ze cos nie zgodnie z instrukcja zrobilem??? Zalogowalem sie wszedlem do wplaty karta i wplacilem nic innego nie trzeba bylo robic,o co im chodzi?????
|
|
|
Link skopiowany do schowka