Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
#333589 09/05/2005 11:38
Dołączył: May 2004
Posty: 74
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 74
Przy wyplacie musisz zostawic grosza na koncie w buku nie mozna wyplacic calej kwoty.

pozdro

Bonus: Unibet
#333590 10/05/2005 10:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Expekt z nowym layoutem?

No zobaczymy...

#333591 10/05/2005 16:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Mam pytanie dotyczące wypłaty pieniedzy z konta expektu:

-czy przelew moze zostac dokonany na konto bankowe zupełnie innej osoby aniżeli ta ktora zakładała konto w expekcie.... bardzo wazna sprawa dziekuje za szybka odpowiedz i pozdrawiam....aha i jak ta sprawa wyglada w inny bukach (betandwin oraz sportingbet) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#333592 11/05/2005 10:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
Ludzie a zwłaszcza loucypher -jakimi gracie sposobami?:) żuccie linki do private itp bo ja to ciągle do expekta wpłacam a z wypłacaniem nici!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

nie mam smykałki;/
pozdro

#333593 11/05/2005 20:40
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
wyplacil Wam juz expekt program partnerski za kwiecien? dzis juz 11.05 a kasy anmi widu ani sluchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#333594 12/05/2005 09:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
heh ciekawe jak bedzie sie prezentowal nowy Expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> no i piszą ze beda jakies nowe promocje

#333595 12/05/2005 19:26
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
wyplacil Wam juz expekt program partnerski za kwiecien? dzis juz 11.05 a kasy anmi widu ani sluchu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Przeciez pisze w regulaminie że wypłacają do 15 dnia każdego miesiąca !!!

#333596 12/05/2005 21:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
zartujesz? nie pytalem co pisze tylko czy juz ktos dostal kaske :>

#333597 13/05/2005 13:05
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
nie ma jeszcze kasy! baracuda: MOZNA!

#333598 13/05/2005 13:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Happy Hour!
Happy Hour w sobotę!
W sobotę 14 Maja pomiędzy 12-13 oferujemy Happy Hour w Expekt.com! Jeżeli dokonasz depozytu kartą kredytową pomiędzy 13:00 - 14:00, otrzymasz od nas 20% bonus od wpłaconej kwoty! Bonus znajdzie się automatycznie na twoim koncie gracza, po dokonaniu wplaty.

Proszę zauważ, ze ta oferta dotyczy wyłącznie depozytów dokonanych karta (VISA/Mastercard) i dostępna jest tylko jeden raz, na jednego klienta. Maksymalna kwota bonusu, to 200 złotych!

Kwotę bonusu należy zainwestować trzykrotnie w zakłady w naszym serwisie bukmacherskim, zanim będzie go można wypłacić, lub dokonać transferu do naszych innych serwisów.


I tu pytanie, czy wystarczy obrócić 2 razy tylko bonusem?? Czyli wpłacam kartą 1000zł, dostaję na konto 1200zł i obrót muszę zrobić 3x200zł ??

#333599 13/05/2005 20:35
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
mam pytanie, wpłaciłem w banku przelewem wczoraj tj, czwartek 55zł na swoje konto w expekt. Gośc mówił mi że kasa dojdzie na dziś tj. piątek, i tu moje pytanie jak myślicie kiedy będę miał swoje 55zł na gre ?? Kiedy expekt umieści tą kwote na moim koncie ?? Czy faktycznie bedzie trzeba czekać już terazdo poniedziałku a może wtorku czy mogą to jeszcze wrzucić na moje konto jutro czyli w sobote ? Chyba pozostaje mi czekać i spradzać dwa razy dzienie rano i wieczorem czy mogę już zaczać grać prawda ?

#333600 13/05/2005 20:55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,315
jesli nic sie u nich nie zmienilo to kaske bedziesz mial w poniedzialek okolo 18-19

#333601 14/05/2005 08:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
No to jestem zawiedziony
ociulali mnie na ruletce przy wyplacie z ruletki
raz mialem 90 euro wyplacilem 70 i zostalo mi ZERO do gry
drugi raz z 64 euro wyplacilem 40 i znowu zostalo mi ZERO
no to ja rezygnuje z nich
stracili klienta
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na nich
bede chodzil do profa sts i to mi starczy

#333602 14/05/2005 08:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
juz sie wszystko wyjasnilo
za szybko na nich zygalem
pozdrawiam

#333603 14/05/2005 10:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Happy hour sa 12-13 i aby otrzymac bonus trzeba wplacic karta miedzy 12-13 ,zrobilem to przed chwila i bonusu nie ma.Wczoraj pisali ze wplata karta miedzy 13-14 ale dzi spoprawili na 12-13.Czy ktos cosa wie na ten temat?

#333604 14/05/2005 10:58
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
jest juz kasa ale dziekuje za odpowiedzi.

#333605 14/05/2005 11:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,549
Likes: 11
Taka ciekawostka wplacilem 600 PLN i dostalem 180PLN bonusa.Czyli 30 % <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#333606 14/05/2005 11:10
Dołączył: May 2005
Posty: 108
J
member
member
J Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 108
tylko jak sie stawia np. 1x ??

#333607 14/05/2005 11:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
rafal08 tuz po wplacie karta dostales kase? Zrobiles to miedzy 12-13? I nic ponadto nie wciskales oprocz wprowadzenia kasy z karty?

#333608 14/05/2005 11:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Dear Sir,

Thank you for your e-mail.

We will add your bonus manually within a few hours.
Since you have not followed the given instructions for the bonuscampaign, it couldn't be added automatically

Wpisali ze cos nie zgodnie z instrukcja zrobilem??? Zalogowalem sie wszedlem do wplaty karta i wplacilem nic innego nie trzeba bylo robic,o co im chodzi?????

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1