|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,583 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,583 Likes: 11 |
rafal08 tuz po wplacie karta dostales kase? Zrobiles to miedzy 12-13? I nic ponadto nie wciskales oprocz wprowadzenia kasy z karty? nie wplacalem normalnie,tak jak zawsze tylko przez klikniecie bodjze na cos napisanego przy opisie promocji,a zrobilem to ok.12:54
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
tylko jak sie stawia np. 1x ?? kolo spisu meczy masz taka ikonke np. +6, +4 (na pomoranczowo) klikasz tam i masz do wyboru wszystkie opcje typu 1x, 2x itd btw: dziala wam stronka expektu ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Co do wczorajszej promocji mi tez 30% dali, tyle ze depozyt robilem 2 razy, bo nie wiedzialem ze tam trzeba bylo wczesniej kliknac w specjalnego linka i dokonac dopiero potem wplaty moze dlatego ze cos zamotali dali wkoncu 30%. Obrot z tego co rozumie to te 30% razy 3 np 60zl od depozytu na 100zł ale jak dali 30zł to na 90zl trzeba zrobic. Mam racje????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
cos im tanowa strona chyba nie chce dzialac bo nie mozna wejsc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
"Dear Customer, We are currently upgrading software. We will be back online as soon as possible.
Best Regards Expekt.com Ltd"
heh
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 1 |
nie dziwcie sie, przeciez byly informacje na stronie expekt'a, ze bedzie nowy design, logo, mozliwosci itd itp.... moze wdrazaja akurat... ale fakt faktem, ze powinno to odbyc sie dosc plynnie... pozdr saintos
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
wow, expekt nie do poznania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , chociaz mi bardziej podobal sie ten stary, surowy, ale i przejrzysty layout...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
stary byl lepszy... a drugi powod tego ze byl lepszy to to ze teraz nie moge sie zalogowac LOL znaczy loguje sie ale odrazu mnie wylogowuje...
tez tak macie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
wszystko fajnie, tylko ze sie loguje- przez sekunde jestem zalogowany i mnie wywala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Tez mnie wywala, widze nie tylko ja mam taki problem. Dobra wiadomosc to taka ze znowu mozna bedzie skorzystac z promocja +30% od depozytu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 20 |
wszystko fajnie, tylko ze sie loguje- przez sekunde jestem zalogowany i mnie wywala... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> U mnie też to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Co do grafiki - no ten czerwony hmm.. średnio to wygląda, mogli już zostawić te poprzednie kolorki.. cóż, lepsze jest wrogiem dobrego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
moze ten czerwony kolor ma podtekst psyhologiczny (wcale bym sie nie zdziwil)... wiadomo, ze kolor czerwony powoduje u czlowieka pewien niepokoj, zdenerwowanie.... a wtedy trudniej skupic sie na wyborze odpowiedniego spotkania/zakladu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
WPisuje www.expekt.com [ expekt.com] i widze jakaś nową stronkę, mysle sobie kurwa co jest źle wpisałem...a po chwili patrzę że to ten sam stary expekt tylko ma nowy layout, ale za to jaki fururystyczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Chyba będzie się do tego trzeba przyzwyczaić... ale coś powoli zaczął expekt chodzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
aha i jeszcze takie pytanie...
Kurwa gdzie jest tenis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,792 |
mozecie wyslac maila do expekta ? Bo u mnie pisze ze nie mozna wyslac bo odrzucone przez serwer czy cos takiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
ja pomyslalem, ze mam jakies przekierowanie, ze ktos zhackowal strone expekta i balem sie zalogowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... dopiero jak wszedlem na mecz.pl i przeczytalem o planowanych zmianach to sie uspokoilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tak to jest jak sie dziecko kiedys straszylo panami w "czarnej woldze" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 109 |
eh tez mnie od razu wylogowuje :/ mam nadzieje ze jeszcze dzis wszystko poprawia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 436 |
aha i jeszcze takie pytanie...
Kurwa gdzie jest tenis? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> doklandie o tym samym pomyslalem... tak sie qrwa przejeli nowa strona, ze nie wystawili oferty tenisowej... ale moze to i lepiej, bo bardziej bym sie wqrwil jakby byla, a ja niemoglbym sie zalogowac... tak jak teraz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka