|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
raczej nie wierze zeby twoja zona nagle zajela sie hazardem , no ale niech i tak bedzie mysle ze jezeli zablokowali ci konto to mieli powody ... moze zapomniales i logowaliscie sie z tego samego lacza
druga srpawa to taka zebys nie szalal za bardzo z rozglaszaniem ze mozna wygrac bo jak pewne malzenstwo zaszalalo ze na a***gro ludzie sprzedaja i nie placa podatkow to zrobily sie jajca, wiekszosc przegrywa pieniadze a niektorzy zarabiaja wiec szkoda narobic problemow bo oni ci zabrali 100 zl .... pewnie majac racje ..... bo wiesz nasi krajanie strasznie lubia wyludzac bonus uwierz mi pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Skad wiesz, że "nagle" zajęła się hazardem? Widzę, że bardzo szybko wyciągasz wnioski. Raptem po kilku minutach. Po drugie nie rozumiem co według Ciebie oznacza - żeby nie szaleć z rogłaszaniem, że można wygrać. Przekazuję informację innym użytkownikom - "jeżeli coś włożyłeś co jest twoje - a zabrali ci bezpodstawnie to walcz o to". Po trzecie - widzę, że strasznie trzymasz stronę buka. Nie posądzam Cię o to, że jesteś jednym z pracowników, bo to byłoby śmieszne. Natomiast sądzę, że jesteś typem - niestety - jednym z wielu teraz. Coś na zasadzie sąsiada. Jak widzisz,m że mu kradną, to jeszcze zacierasz ręce zamiast wołać POMOCY. Moja prośba - używaj znaków interpunkcyjnych, bo ciężo się wczytać w Twój tekst.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
NIe rozumiem pewnych spraw. Chce sie byc madrzejszym od buków , wyłudzać bonusy a potem ogłaszać całemu światu ze zostało sie oszukanym pzez expekta i innych.W rodzinie nagle wszyscy zaczynaja grc ,dziadek ,babcia wujek,tesc itd..ale wszyscy jakos tak korzystaja z jednego kompa. Czy naprawde warto robic sobie problemy i potem skomleć o te 100 zł ?? A tak na marginesie to myśle ze przez takie straszenie buka aktykułami w prasie expekt zwinie interes w RP haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
trudno jak nie rozumiesz nic nie zrobie, czytales zapewne ile bylo problemow z EXpektem to po co sie pchales, przekonales sie na wlasnej skorze POLAK MADRY PO SZKODZIE
Malo znam kobiet uprawiajacych hazard widocznie Twoja zona akurat to lubi, ale przyklad ktory przytoczyles wyglada idelanie do wyludzania bonusow na wujka brata ciotke itd
jezeli faktycznie nie zlamales regulaminu promocji to oni musza wykazac ze bylo inaczej
poinformuj co dalej bardzo mnie to ciekawi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
NIe rozumiem pewnych spraw. Chce sie byc madrzejszym od buków , wyłudzać bonusy a potem ogłaszać całemu światu ze zostało sie oszukanym pzez expekta i innych.W rodzinie nagle wszyscy zaczynaja grc ,dziadek ,babcia wujek,tesc itd..ale wszyscy jakos tak korzystaja z jednego kompa. Czy naprawde warto robic sobie problemy i potem skomleć o te 100 zł ?? A tak na marginesie to myśle ze przez takie straszenie buka aktykułami w prasie expekt zwinie interes w RP haha tez to tak odbieram , ale kolega twierdzi ze zona lubi hazard pozostaje mu wierzyc skoro sie tak oburza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Ale dlaczego Wy wietrzycie od razu, ze KTOS CHCE WYLUDZIC BONUSA??? Rzucam temat co, jak i w jaki sposob, ale widze, ze kazdy tutaj ma do czynienia z łebkami, którzy zakładają po 50 kont na fikcyjne osoby, a potem jak uzbiera po 30 Euro, to zastanawia sie jak to zrobic? Buki nie są głupi. Gdyby tacy byli, to nie byłoby buków. U mnie sprawa wygladała tak, że razem w jednym czasie przelalismy ze wspolnego konta po 100 złotych. Dokładnie dwa przelewy. Jeden po drugim. To jest sytuacja z poprzedniej promocji. I sytuacja wygladala tak, ze moje pieniadze - na moje konto, wplynely nastepnego dnia, natomiast zony stówy nie było nawet po 48 godzinach. Wysłała im emaila jednego - odppisali standardowo, drugiego - zlali ja, to w koncu w trzecim rzucila pare ostrzejszych złow. Zablokowali i tak sie zaczelo. Moze nie bylo by calej afery, tylko przygotowala sobie jakies dwa spotkania po kursie okolo 2,5 i chciala puscic za ta 100. No i tak sie zaczelo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
trudno jak nie rozumiesz nic nie zrobie, czytales zapewne ile bylo problemow z EXpektem to po co sie pchales, przekonales sie na wlasnej skorze POLAK MADRY PO SZKODZIE
Malo znam kobiet uprawiajacych hazard widocznie Twoja zona akurat to lubi, ale przyklad ktory przytoczyles wyglada idelanie do wyludzania bonusow na wujka brata ciotke itd
jezeli faktycznie nie zlamales regulaminu promocji to oni musza wykazac ze bylo inaczej
poinformuj co dalej bardzo mnie to ciekawi Nikt kolego sie nie oburza. Daleko mi do tego. Natomiast stwierdzam po raz drugi, ze nie przeczytales calego tekstu i zaczynasz komentowac. Jest napisane jak wol - zadzwonili, przeprosili i oddali pieniadze. Czyli wyglada na to, ze ich wina i nikt jednak nikogo nie probowal naciagnac na bonus. Oswiadczam, ze nikogo na bonusy naciagac nie musze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
molziwe ze tu w koncie jest powod, nie wiem jak to jest ze wspolnym kontem prawdopodobnie musisz im ta sytuacje opisac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Dobra. Żeby zakończyć.
Sytuacja opisana przeze mnie to nie sytuacja z tej promocji, tylko z promocji poprzedniej. Sytuacja została wyjaśniona na korzyść żony - dostała zwrot kasy. Powód był nie w koncie, a w tym, że dostali w emailu kilka ostrych słów i zablokowali jej konto z wpłaconymi pieniędzmi. Natomiast ja napisałem te parę słów w RAMACH POMOCY dla innych forumowiczów. Nie po to, żeby się wyżalić. Nie po to, żeby pokazywać jak się robi wałki i potem płacze bo nie można wypłacić paru złotych. Tylko po to, żeby pokazać, że buki nie muszą być bezkarne - jak w sytuacjach spornych niestety jest najczęściej.
Także, żeby zakończyc. Myślę, że to forum stworzone jest po to, żeby wspólnymi siłami walić buków w rogi, a nie po to, żeby jedni na drugich naskakiwali - co niestety zdarza się tutaj często.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Nikt kolego sie nie oburza. Daleko mi do tego. Natomiast stwierdzam po raz drugi, ze nie przeczytales calego tekstu i zaczynasz komentowac. Jest napisane jak wol - zadzwonili, przeprosili i oddali pieniadze. Czyli wyglada na to, ze ich wina i nikt jednak nikogo nie probowal naciagnac na bonus. Oswiadczam, ze nikogo na bonusy naciagac nie musze. to napisz do tych twoich gazet prawnych , wajsuow pejsow i nie wiadomo czego jeszcze ze nie podobja ci sie moje komentarze , po co piszesz o tkaiej blachostce ze ci zablokowali konto bo podejrzewali ze chcesz wyludzic bonusa DLA MNIE END OF TOPIC MAM NADZIEJE ZE ROZUMIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Wiesz co?
Rozumiem.
Tylko powtorze z szesc razy jeszcze... Tak specjalnie dla Ciebie.
G D Z I E J E S T N A P I S A N E O B O N U S I E
O tym, ze ktos bonusa chciał wyłudzić.
Czytaj chłopie. Czytaj i jeszcze raz czytaj.
Bo z bukmacherki nie wyżyjesz.
Uwierz mi.
Cześć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Wiesz co?
Rozumiem.
Tylko powtorze z szesc razy jeszcze... Tak specjalnie dla Ciebie.
G D Z I E J E S T N A P I S A N E O B O N U S I E
O tym, ze ktos bonusa chciał wyłudzić.
Czytaj chłopie. Czytaj i jeszcze raz czytaj.
Bo z bukmacherki nie wyżyjesz.
Uwierz mi.
Cześć. nie zrozumial trudno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
Czy Ty jesteś taki tempy czy tylko takiego udajesz ?????? Czy M_D musi Ci pisac ze chciałęś wyłudzic bonus ?????? Jest na tyle inteligentny (w przeciwienstwie do ciebie ) ze umie czytac i wyciagac wnioski !!!! Stan przed lustrem i zrób sobie rachunek sumienia. A czytac to ty nie umiesz skoro M_D zamyka temat to po co dlaej komentujesz i prowokujesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
Tamten niech nauczy się czytać.
Ten niech nauczy się pisać.
Wiem. Jesteście gliniarzami!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
Tamten niech nauczy się czytać.
Ten niech nauczy się pisać.
Wiem. Jesteście gliniarzami!!!! naucz sie jednego jak masz wiecej niz jedno konto na to samo nazwisko badz IP to sprawa smierdzi i bedziesz sie tlumaczyl tyle END OF TOPIC PO DWAKROC ROZUMIESZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> PS Jak masz jakies zale to pisz na priv a nie tutaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
Tamten niech nauczy się czytać.
Ten niech nauczy się pisać.
Wiem. Jesteście gliniarzami!!!! A co ty do Qnedzy Miodek jesteś ? Powiem ci na koniec krótko i prosze nie odpowiadaj ! Jestes jednym z tych co pod innym nickiem wygrywa dziesiątki tysiecy u buków a tutaj zalogowałes sie pod nowym nickiem zeby żalić sie o 100 zeta. Pokory chłopie!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 119 |
A skąd ty to chłopie wyczytałeś? Wróżysz? W fusy zaglądasz? Mam ci powiedziała przed snem? Nie wiem, nie wiem. Ja bym tego nie zgadł nawet. Ale widzę, że ty wiesz wszystko.
No pięknie. Gratulacje. Jeżeli tak trafiasz swoje typy jak osądzasz innych to naprawdę gratulacje.
Od dzisiaj będziesz moim idolem. Dobrze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
a po co sie bylo odzywac ........ ja juz nic nie psize..........
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,399 |
a po co sie bylo odzywac ........ ja juz nic nie psize.......... No cóż człowiek tez głupi ze sie dal wciagnac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|