Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#334049 26/04/2005 10:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Terminarz cyklu Grand Prix

30.04 GP Europy Wrocław
14.05 GP Szwecji Eskilstuna
28.05 GP Słowenii Krsko
11.06 GP Wlk. Brytanii Cardiff
25.06 GP Danii Kopenhaga
09.07 GP Czech Praga
13.08 GP Skandynawii Malilla
27.08 GP Polski Bydgoszcz
10.09 GP Wloch Lonigo

Numery zawodników według kolejności z poprzedniego sezonu

1 JASON CRUMP Australia
2 TONY RICKARDSSON Szwecja
3 GREG HANCOCK Usa
4 LEIGH ADAMS Australia
5 NICKI PEDERSEN Dania
6 TOMASZ GOLLOB Polska
7 ANDREAS JONSSON Szwecja
8 JAROSLAW HAMPEL Polska
9 HANS ANDERSEN Dania
10 BJARNE PEDERSEN Dania
11 LEE RICHARDSON Anglia
12 SCOTT NICHOLLS Anglia
13 RYAN SULLIVAN Australia
14 ANTONIO LINDBÄCK Szwecja
15 TOMASZ CHRZANOWSKI Polska
16 Dzika karta
17 Zawodnik rezerwowy
18 Zawodnik rezerwowy

Pomocne strony:
http://www.speedway.gp.prv.pl (dzial pliki -regulamin do sciagniecia w jezyku angielskim)
http://www.speedwaygp.com

Bonus: Unibet
#334050 26/04/2005 10:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
30.04 GP Europy Wrocław


Historia GP we Wrocławiu
1995r
1.Tomasz Gollob 2 Hans Nielsen 3 Chris Louis

1996
1. Tommy Knudsen 2. Tony Rickardsson 3. Hans Nielsen

1997r
1.Greg Hancock 2.Billy Hamill 3. Tomasz Gollob

1999r
1. Tomasz Gollob 2. Jimmy Nilsen 3. Stefan Danno

2000r
1. Tony Rickardsson 2. Billy Hamill 3.Chris Louis

2004r
1. Bjarne Pedersen 2. Jarosław Hampel 3. Tony Rickardson



Lista startowa

1 JASON CRUMP Australia
2 TONY RICKARDSSON Szwecja
3 GREG HANCOCK Usa
4 LEIGH ADAMS Australia
5 NICKI PEDERSEN Dania
6 TOMASZ GOLLOB Polska
7 ANDREAS JONSSON Szwecja
8 JAROSLAW HAMPEL Polska
9 HANS ANDERSEN Dania
10 BJARNE PEDERSEN Dania
11 LEE RICHARDSON Anglia
12 SCOTT NICHOLLS Anglia
13 RYAN SULLIVAN Australia
14 ANTONIO LINDBÄCK Szwecja
15 TOMASZ CHRZANOWSKI Polska
16 KRZYSZTOF KASPRZAK Polska
17 JANUSZ KOŁODZIEJ Polska
18 ADRIAN MIEDZIŃSKI Polska

#334051 26/04/2005 21:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Oferta z B&W na caly cykl GP

Ryan Sullivan (AUS) - Bjarne Pedersen (DEN) - 1.75 1.95
Bjarne Pedersen (DEN) - Antonio Lindback (SWE) - 1.65 2.10
Lee Richardson (GBR) - Andreas Jonsson (SWE) - 1.80 1.90
Scott Nicholls (GBR) - Ryan Sullivan (AUS) - 1.75 1.95
Antonio Lindback (SWE) - Tomasz Chrzanowski (POL) - 1.50 2.40
Jason Crump (AUS) - Nicki Pedersen (DEN) - 1.60 2.15
Jason Crump (AUS) - Leigh Adams (AUS) - 1.40 2.70
Bjarne Pedersen (DEN) - Tomasz Chrzanowski (POL) - 1.35 2.90
Jason Crump (AUS) - Tony Rickardsson (SWE) - 1.80 1.90
Leigh Adams (AUS) - Tomasz Gollob (POL) - 1.60 2.20
Hans Andersen (DEN) - Tomasz Gollob (POL) - 1.80 1.90
Tony Rickardsson (SWE) - Nicki Pedersen (DEN) - 1.60 2.20
Nicki Pedersen (DEN) - Leigh Adams (AUS) - 1.85 1.85
Hans Andersen (DEN) - Greg Hancock (USA) - 1.70 2.00
Jaroslaw Hampel (POL) - Andreas Jonsson (SWE) - 1.85 1.85
Lee Richardson (GBR) - Scott Nicholls (GBR) - 1.85 1.85
Tomasz Gollob (POL) - Greg Hancock (USA) - 1.75 1.95
Jaroslaw Hampel (POL) - Lee Richardson (GBR) - 1.85 1.85

Zapraszam do swoich refleksji

#334052 30/04/2005 06:41
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
30 kwietnia 2005
Grand Prix of Europe (Wroclaw/Poland), Świat
Which country will get more points (heats 1-20) - 19:00 +1
Head-to-Head (Handicap)
Poland +0,5 1.95
Australia -0,5 1.75

Which country will get more points (heats 1-20) - 19:00 +1
Head-to-Head (Handicap)
Sweden +2,5 1.90
Denmark -2,5 1.80

kuma ktos o co tu chodzi??

przeciez w stawce jest aż 4 Szwedów i tylko 2 Duńczyków, wiec o co chodzi B&W? Wiadomo, ze Szedzi zdobędą wiecej punktow w biegach 1-20 od Dunczykow, a do tego mają jeszcze handi +2,5 hehe . Nie no prezent, czy jakis wał ze strony B&W?

#334053 30/04/2005 06:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92


sorki, źle popatrzyłem, bo był błąd na sportowychfaktach, 2 razy wpisali Jonssona i myslałem, ze jedzie 4 Szwedow, a jest ich "tylko" 3, co i tak wydaje mi sie dosc prawdopodobne z handi +2,5. Przy kursie 1,95 warte grania.

#334054 30/04/2005 06:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
ale amatorke sportowefakty odwaliły, wpisali 2 razy Jonssona, a nie wpisali Andrsena, ja oczywiscie łyknałem - teraz jednak stwierdzam, ze zakład jest no bet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sorki za zamieszanie, jedzie 3 na 3 - wsyztsko mozliwe

mozecie wykasowac te moje głupie posty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334055 30/04/2005 06:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
wygra crump dzis zawody

#334056 30/04/2005 07:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
H2H z STSu

Crump J. - Rickardsson T. 1.60 2.00
Crump J. - Pedersen N. 1.45 2.30
Crump J. - Jonsson A. 1.30 2.70
Rickardsson T. - Adams L. 1.50 2.10
Rickardsson T. - Andersen H. 1.40 2.40
Gollob T. - Jonsson A. 1.40 2.40
Gollob T. - Hancock G. 1.35 2.60
Adams L. - Andersen H. 1.45 2.30
Pedersen N. - Hampel J. 1.40 2.40
Andersen H. - Nicholls S. 1.40 2.40
Hancock G. - Sullivan R. 1.45 2.30
Jonsson A. - Richardson L. 1.40 2.40
Hampel J. - Pedersen B. 1.40 2.40
Kasprzak K. - Lindbaeck A. 1.45 2.30
Sullivan R. - Chrzanowski T. 1.35 2.60


NA pierwszy rzut oka :

Sullivan - Chrzanowski 1
Kasprzak - Antonio 1
Andreas - Lee 1
Nicki - Hampel 1

Z niespodzianek:
Ricki - Andersen 2
Hampel - Bjaerne 2

#334057 30/04/2005 07:13
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ermolek te trzy typy calkiem ciekawe ale ja bym nie ruszal pedersena z hampelem moze sie jarkowi cos odwroci i pojedzie tak jak potrafi na swojm wlasnym torze
dla mnie pewniejsza para to rickardson-andersen

#334058 30/04/2005 07:21
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Sorka że nie na temat , ale bardzo potrzebuję stronkę gdzie są statystyki dotyczące Mistrzostw świata parami (wszystkich} proszę o adres i o póżniejsze usunięcie posta.

#334059 30/04/2005 07:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
Co Sądzicie ??

CRUMP-N.PEDERSEN KL1 1
RICKARDSSON-ADAMS KL1 1
HANCOCK-SULLIVAN KL1 1
KASPRZAK-CHRZANOWSKI KL1 1
B.PEDERSEN-LINDBAECK KL1 1

Jeśli Możecie to ocencie..:)

#334060 30/04/2005 07:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
co znaczy M4 w totomixie?
wiecie?

#334061 30/04/2005 07:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
Co Sądzicie ??

CRUMP-N.PEDERSEN KL1 1
RICKARDSSON-ADAMS KL1 1
HANCOCK-SULLIVAN KL1 1
KASPRZAK-CHRZANOWSKI KL1 1
B.PEDERSEN-LINDBAECK KL1 1

Jeśli Możecie to ocencie..:)

Dales dosc wyrownane pary np Hancock - Sullivan jak dla mnie everything is possible <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334062 30/04/2005 08:01
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Jak na moje oko to dzisiaj mix przesadzil z kursami na Hansa Andersena

7024 ANDERSEN-HAMPEL KL1 ŻUŻEL-GP EUROPY (WROCŁAW) 1.90 5.00 1.90

Zawodnik ktory jeszcze w lidze (zarowno Polskiej i Angielskiej ) nie zawiodl w potyczce z Hampelem powinien sobie poradzic.Z calym szacunkiem dla Jarka poczatek sezonu dosc przecietny.Znajomosc toru oceniam 45-55 na korzysc Jarka ale zaplecze i forma 70-30 dla Andersena.

Ja ten kurs biore mam tylko pytanie ile min. pozycji na pary trzeba postawic w totku ?

#334063 30/04/2005 08:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
ermol min. 3 pozycje

#334064 30/04/2005 08:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Aha i jeszcze jedno (sorry ze to wszystko nie w jednym poscie)

7031 GOLLOB-HAMPEL-INNY KL B1 ŻUŻEL-GP EUROPY (WROCŁAW)-min.3 zd. 1.80 4.00 2.20

Czy w biegu moze byc remis (moze moze ale dlaczego po tak malym kursie skoro to prawie niemozliwe) ? Bo totomix cos takiego nam zaserwowal

#334065 30/04/2005 08:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18
Crump J. - Pedersen N. 1
Rickardsson T. - Andersen H. 1
Gollob T. - Hancock G 1
Adams L. - Andersen H. 1
Jonsson A. - Richardson L. 1
Kasprzak K. - Lindbaeck A. 1

A to moje tyby by StS..:P

#334066 30/04/2005 08:11
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
czy bedzie jakas transmisja w tv albo cociaz live w necie??

#334067 30/04/2005 08:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Quote
czy bedzie jakas transmisja w tv albo cociaz live w necie??

Canal +

#334068 30/04/2005 08:18
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Quote
Aha i jeszcze jedno (sorry ze to wszystko nie w jednym poscie)

7031 GOLLOB-HAMPEL-INNY KL B1 ŻUŻEL-GP EUROPY (WROCŁAW)-min.3 zd. 1.80 4.00 2.20

Czy w biegu moze byc remis (moze moze ale dlaczego po tak malym kursie skoro to prawie niemozliwe) ? Bo totomix cos takiego nam zaserwowal
1-wygra Gollob
0-wygra Hampel
2-wygra inny zawdonik ( w tym przypadku Adams lub Sullivan ktorzy jadą z pól A i B i jest to bardzo prawdopodobne ze to Aussie bedą lepsi.

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, kamel), 2,198 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,526
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1