Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Zostałem wywołany to zakładam temat pod dyskusję grin
Zastanawiałem się czy warto jeszcze w tym roku przeprowadzić kolejną edycję konkursu - pewnie MAX 10 tygodni - pytanie czy są chętni, bo jak wiadomo sezon wakacyjny trwa wink
Czekam na ewentualne propozycje dotyczące całości konkursu [zmiany, propozycje, zapisy, termin itp.]

Ostatni turniej ATP to 22.11.2009 w Londynie. Jest jeszcze 04.12.2009 Davis Cup, ale skupiłbym się na 22.11
WTA kończy wcześniej - tak więc najlepiej zacząć z US Open.
Pytanie tylko 10 czy 12 tygodni.

Dla zainteresowanych - regulamin w pigułce :

Podajemy 7 typów na tydzień.

Każdy typ z kursem nie mniejszym niż 1,45. Typy naziemnych tylko po kursach z netu.

Dostępne opcje : wynik całego meczu, wynik w setach, pierwszy set, handicap setowy i gemowy (cały mecz i I set), outrighty (w obrębie tygodnia), ilość setów.

Lista buków : Fortuna, Milenium, Fonbet, Pinnacle, BAH, Doxxbet.

Dany typ nie może się powtórzyć więcej niż 2 razy (Uczestnik, który podaje dany typ jako trzeci ma obowiązek postawienia obok tego typu znak stop

Każdy z uczestników może maksymalnie dwa razy w tygodniu postawić znak (podać typ jako trzeci) stop

Dodatkowo raz w tygodniu podajemy tzw. underdoga (z kursem 2,3 bądź wyższym). Dogi nie mogą się powtórzyć.

W przypadku podania UD za trafienie otrzymujemy +2, pudło jest dodawane do bilansu po stronie nie trafionych typów. Jeżeli trafimy wszystkie typy podstawowe i UD to kończymy tydzień z bilansem 10-0.

Za trafienie 7 typów podstawowych w tygodniu otrzymujemy dodatkowy +1.

W Konkursie Tenisowym biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które dokonały wpłaty w wysokości 50zł!


Pozdrawiam

Last edited by THOM; 18/08/2009 16:40.
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
oczywiscie, że są smile hura

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
mnie mozna wpisac wink

termin to moze, od 2 tygodnia US Open? ja sie dostosuje smile

reszta jak dla mnie bez zmian wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Obrońcy tytułu tez nie moze zabraknąć. Ze zmian proponuje rozwazyc cykl rogrywania kolejek pon-środa, czw-nd. Pozwoli to na skrócenie czasu trwania konkursu, oczywiscie propozycja aktualna gdy lizba uczestnikow nie przekroczy 20 osób.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Lista uczestników :

1. a(d)omaitis
2. Exp
3. mkr
4. Kobay
5. lucmacher

Termin rozpoczęcia konkursu : 31.08.2009 US Open [wstępnie]

Last edited by THOM; 19/08/2009 15:20.
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Witam, w tej edycji sobie zagram a mkr dobrze gada piwo im krotszy konkurs tym lepiej


Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,171
poproszę o wpis tongue

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Czuję, że nic z tego nie będzie i zaczniemy dopiero od AUS OPEN
bo zainteresowanie konkursem znikome.

Dołączył: May 2005
Posty: 359
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 359
Tez chetnie wezme udzial w konkursie.

1. Warto sprobowac termin rozpoczecia od 07.09.2009, do tego czasu ok.20 osob powinno sie zglosic. Inaczej za malo czasu na zapisy.

2. Skrocenie konkursu (tym razem) do 10-ciu rund.

3. Mozna rozwazyc zmiany w punktowaniu oraz minimalny kurs na UD.
W tej chwili podajemy 8 typow z czego 7 z kursem min.1.45 oraz UD z kursem min.2.3
Za trafione 7 typow z kursem 1.45+ otrzymujemy 8 pkt (1 pkt bonusowy).
Dokladnie tyle samo punktow (8pkt) otrzymamy gdy trafimy 6 typow 1.45+ i UD z kursem 2.3+ co jednak jest trudniejsze niz same typy 1.45+
Kurs minimalny na UD mozna podwyzszyc na 2.35
Wtedy: trzy typy (grane na singlach za tyle samo jednostek) po 1.45 przynosza taki sam zysk jak jeden typ za 2.35
CZyli mozna powiedziec trafienie 3x1.45 jest rownowazne z trafieniem 1x2.35
W tej sytuacji Dog punktowany bylby za 3pkt, a pozostale typy oraz bonus bez zmian, a wiec max. mozna by otrzymac w jednej rundzie 11 pkt

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Przy okazji XXIII edycji toczylismy dyskusję czy bawic się pieniędzmi sponsora (na jego warunkach) czy pozostac wiernymi starej formule. Sam wtedy byłem sceptyczny do gry bez sponsora, przewidywalem, ze zostanie kilkunastu graczy, rzeczywistość przerosła moją pesymistyczną prognozę. Musimy popatrzec realistycznie na ten konkurs, bez sponsora on ZNIKNIE. Zapału aby podtrzymac go przy zyciu wystarczyło na 1 edycję. Proponuje wrócić do tematu gry ze sponsorem a nasz regulamin dostosowac do zmieniających sie warunków i mozliwości czasowych organizatorów. Pamiętajmy, ze konserwatyzm (inni powiedzą beton) w branzy rozrywkowej zawsze prowadzi do upadku.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wcale nie jest łatwo o sponsora :/ Ci co ewentualnie są zainteresowani to stawiają swoje warunki z reguły nie do przyjęcia [tzw. masówka] np. jeden z buków poniżej 50 uczestników konkursem nie był zainteresowany, a wcale dużej kasy nie dawał. Ogólnie słyszę kryzys i może później się skontaktujemy, lub obecnie prowadzimy kilka konkursów itp.

P.S. Jestem skłonny ograniczyć typy podstawowe do 6, ale za UD - 3 pkt. to się nie zgodzę, bo to lekkie przegięcie - 2 pkt. wystarczą wink

Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
gram

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Wyjeżdżam na tydzień. Mam nadzieje, że chętnych trochę przybędzie.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
ja tez zagram, co do sponosora zgadzam sie w 100% z _mkr, nie przetrwa sie bez niego
trzeba sie po prostu zgodzic na warunki, jesli uznalby nasz najwaznieszy punkt ze mamy wpisowe, to na reszte mozemy sie zgodzic ;]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Oczywiście gram. O mało co bym przegapił heh.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Zagrałbym po dłuższej przerwie...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Co nowego slychac w konkursie?, jakies plany, nowa wizja formuły konkursu? Proponuję powrócic do prób nawiązania współpracy ze sponsorem. Nie pozwólmy aby ten ambitny i stojący na wysokim poziomie konkurs tak sobie odszedł w niebyt.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Plan jest prosty wink znaleść sponsora do następnej edycji, którą rozpoczniemy równo z AUSOPEN. Czasu jest sporo tylko czy znajdzie się sponsor to nie wiem, a bez tego jak widać nie da rady. Jakby co dam znać.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
jak bedzie sponsor to gram grin

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Co tam chłopaki ? Gramy coś w tym roku ? smile

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1