|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
Ciezko cokoliwek powiedziec na temat Tomka. Lubi takie tory i moze byc szybki. Jesli Jonson sie tam dobrze spisuje to uwazam ze Tomek tez moze. Lepiej szerokim lukiem olac ta pare. LAdnie wyglada Nichols z Richardsonem co myslisz o tych parach ? N. Pedersen - G. Hancock ... 1 ... 1,45 H.Andersen - K.Bjeerre ... 1 ... 1,60 A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65 R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
juz pisze Goldi Nicki jedzie na wlasnym torze. Zna go bardzo dobrze i w obecnej formie moze spokojnie powalczyc o medal. Hancock hmm ciezko powiedziec bardzo nie obliczalny zawodnik ale na wazne turnieje umie sie sprezyc i powalczyc, ale jednak Nicki powinien byc lepszy a co do reszty par ciezko to widze. Jonsson na treningach bardzo szybki i z pewnoscia powalczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
8 heat Jason 9 heat Riki
Natomiast pary: Sullivan-Andersen 1 Sulivan-Chrzanowski 1 Jonsson-Lindback 1 Nicki-Greg 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Przyznam się szczerze że po ostatnich kilku kolejkach polskiej ligii odczuwam szczerą niechęć do tego sportu dla tego dzisiaj moje kupony zbuduje głównie na piłce nożnej a GP będzie tylko uzpełnieniem.Właściwie widze tylko dwa ciekawe zakłady(z Toto):
7032 RICKARDS.-N.PEDERSEN-INNY KLB2 typ:1 1,9
Uważam że póki co Rickardsson jest najlepszym zawodnikiem w GP i dzisiaj zapewne wygra kolejne zawody.Jednak o ile nie jestem pewien jego ostatecznej wygranej w Szwecji o tyle wydaje mi się pewnym jego tryumf w biegu trzecim.Ricki w przeciwieństwie do innych zawodników którzy potrzebują jednego,dwóch biegów aby w pełni spasować się z torem,będzie przygotowany perfekcyjnie już w pierwszym swoim biegu-on jest po prostu perfekcjonistą i zawodowcem w pełnym tego słowa znaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GOLLOB-SULLIVAN KL1 typ:2 2,35
Uwazam że młodszy Gallop wcale nie jest w tej konfrontascji faworytem.Co prawda Sulli jeździ w lidze angielskiej katastrofalnie ale w lidze polskiej znowu szaleje.Tomek tymczasem przeżywa poważne problemy sprzętowe.Nawiązują do wcześniejszej wypowiedzi:jezeli miałbym obstawiać odrodzenie któregokolwiek z nich w GP to postawiłbym na Ryana.Za moim typem przemawia fakt że Sullivan potrafi jeździć w Szwecji.O ile się nie myle to w ciągu ostatnich 3 lat wygrał tu dwa razy...poprwacie mnie jezeli się pomyliłem
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
jak dla mnie do zagrania w toto poszczegolne biegi na wygrane zawodnikow: bieg 4 Hancock v-1.5 - w tym biegu jada Bjerre,Nicholls,B.Pedersen i wspomniany Hancock ktory nie powinien miec klopotu z pokonaniem 3 rywali:)
bieg 8 Crump- v-1.5 -Crump mozliwe ze w pierwszym swoim starcie w biegu 2 straci 3 pkt na rzecz Adamsa nawet jak sie tak stanie to w biegu 8 jadac z Sulivanem,Nicholsem,Lindbeckiem powinien pewnie zwyciezyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bieg 9- Rickardsson v-1.5 - Ricki juz w w 2 biegu dnia bedzie jechal z Nickim mimo ze nie licze na jego przegrana z Dunczykiem to uwarzam ze w swoim 2 starcie juz bedzie mial problemow z pokonamiem Nicholsa ,Holty,H.Andersena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bieg 15 Nicki v-1.6 - tutaj widze spokojna wygrana Nickiego z Chrzanowskim,Nicholsem,Richardsonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bieg 19 Rickardsson v-1.5 0tutaj bezapelacyjna wygrana Rickiego z B.Pedersenem,Richardsonem,Sulivanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a teraz dwa ciekawe kursy i mozliwe ze wejda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
bieg 17 Lindback v-2 -licze na rownie dobra jazde Antonio co w gp wroclawia i tutaj w tym biegu ma duze szanse pokonac Holte,Bjerre,Chrzanowskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bieg 14 Lindback v-2.8 -tutaj Antonio ma do pokonacia B.Pedersena,Andersena i Adamsa z ktorym napewno nie bedzie latwo ale nie jest to niemozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
takie moje male przemyslenia co do dzisiejszego GP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jestem ciekaw waszych opini do moich typkow pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
witam mnie zainteresowal ten zaklad 7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27 dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8" jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Na Hancocka w 4 biegu 1,8, a nie 1,5:) a w baw na to zdarzenie 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Na Hancocka w 4 biegu 1,8, a nie 1,5:) a w baw na to zdarzenie 2,5 fakt 1.8 pomylilem sie jakies uwagi Hagii jeszcze odnosnie moze typow a nie stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
raczej nie. Dla mnie to raczej loteria stawianie kto zajmie pierwsze miejsce. Zaklady gdzie jest Ricki i Crump to jeszcze rozumiem ale reszta zawodnikow hmm moze byc ciezko no i radze przezucic sie na BAW bo duzo wieksze kursy oferuja na zuzel:) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
raczej nie. Dla mnie to raczej loteria stawianie kto zajmie pierwsze miejsce. Zaklady gdzie jest Ricki i Crump to jeszcze rozumiem ale reszta zawodnikow hmm moze byc ciezko no i radze przezucic sie na BAW bo duzo wieksze kursy oferuja na zuzel:) Pozdrawiam wiesz w GP weszlo mi 4/5 biegi wiec mi takie typowanie odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co prawda zawsze moga byc defekty .tasmy,wykluczenia itp ale wydaje mi sie ze tego typu jezdzcy Ricki,Crump,Nicki sa tak przygotowani do tych zawodow ze jesli nie beda mieli jakis zdarzen losowych to powinni spokojnie objezdzac tych slabszych zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie nie stawiam tego za duze pieniadze bo zuzel to loteryjny sport puszczam to zawsze za 10zl dla zabawy a noz sie uda ,ostatni bylo blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , nom w necie musze zaczac grac bo widze ze ladniejsze kursy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
witam mnie zainteresowal ten zaklad 7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27 dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8" jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8" We wrocku tez byl niby na "swoim" torze i co? cienki jak dupa weza byl.. proponuje w STSie: ADAMS - NICHOLLS (kto wyzej) - 1 - 1,40 pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
moze i we Wrocku byl cienki, ale tu co innego. Sprawdz jak puntuje tu to zobaczysz, ze ósemka jest w jego zasiegu a kurs napewno ciekawy i jak dla mnie value bet. Twja propozycja duzo pewniejsza ale kurs 1,4 a 3.00 to spora roznica Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Nichools we Wrocku na swoim torze??Jezdzil tam dwa sezony temu!!Nie pamietam tylko czy rok czy dwa reprezentowal zespol z Wrocka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132 |
WItam,
Zgadzam sie ze Scott dzis moze wejsc do 8. We wrocku na swoim torze jechal chyba Hancock i to on sprawil mala niespodzianke 2 tygodnie temu. Dzis sadze,ze 8 jest w zasiegu Scotta i tego mu zycze!!:)
PZDR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Ok, po pewnych przemysleniach do gry idzie takie coś:
a) kupon głowny.
Crump - Hancock 1.40 - raczej prosta sprawa. Greg jets poobijany, nie ma tez takiego błysku, ani specjalnej formy. Może byc w 8, ale raczej bez szans na spektakularny wynik. A Jason? No cóż, musi być wysoko, może nawet wygrać - na pewno w to właśnei celuje. Top3 raczej oczywiste. Obok Rickardssona i Jonssona najszybszy na treningu.
Tony - Nicholls 1.40 - bieg 9 - owszem Nicholls u siebie, ale Rickardsson jedzie z 1 toru, Nicholls z 2. Tony jest szybki, swiezy i w formie, stad nie wierze, aby Scott mógł go załozyć i mu odjechac. Dla mnie nie ma takiej opcji.
Adams - Lindback 1.35 - bieg 14 - z calym szacunkiem dla Toninio, to raz, że nie wierze aby pojechal tak jak we Wrocławiu, a dwa to malo prawdopodobne by pokonywal Adamsa jadac z 3 pola, gdy ten jedzie z pola 1. Miedzy nimi stoi Bjarne, wiec raczej on Adamsa nie załozy. A na dystansie Leigh jest za szybki, by mógł go wyprzedzić Lindback.
do tego dokładam dwie piłki:
Werder Rapid
b) kupon sredni.
N. Pedersen - Richardson 1.35 - bieg 15 - to bedzie bieg, w którym Nicki zapewni sobei awans do osemki. Jedzie z 4 toru, Lee z 2, niemniej od Richardsona jest bardziej bojowy, szybszy i po prostu mocniejszy.
Lindback - Bjerre 1.40 - bieg 17 - tutaj Toninio moze walczyć o ósemkę, albo przynajmniej o dobry wynik. Jedzie z 2 toru, Bjerre z 3. Keneth nie ma zeszłorocznej formy, nie sadze tez by byl przygotowany sprzetowo tak, jak Lindback. W tej fazie zawodów nie widze tu dla niego specjalnych szans.
Crump - Nicholls 1.40 - bieg 8 - podobna sytuacja co bieg Rickardssona. 1 tor dla Crumpa,a Nicholls z pola nr 4. Scott moze powalczyc dzis o '8', ale bez przesady, takich beigów wygrywac z pewnością nie będzie.
Adams 1-8 1.20 - krótko. nie wierze, by Adams był dzis poza 8;]
do tego dorzucam Rangers i Gasqueta.
c) kupon najlzejszy.
Jonsson - Lee 1.45 - bieg 11 - Andreas tor 2, Lee tor 3. To wiele wyjasnia, bo Lee nie ma odwagi by wygrywac biegi w GP z 3 pola. Poza tym Andreas był w trójc najlepszych na treningu. Tor przyja szybkiej jezdzie i walce, co mu odpowiada. Na tym etapie zawodów powinien juz pieknie smigac po szerokiej - to w wypadku gdyby nie wygrał startu.
Rickardsson 1-4 - de facto, ze bedzie w 2 w półfinale, bo awans tam jets formalnością. Doswiadczenia, forma, klasa, sprzet - tyle.
Bjarne - Chrzanowski 1,40 - bieg 12 - lżej bo pomiędzy nimi[Bjarne z 1 , Chrzan z 3] stoi Crump. Niemniej Chrzanowski narzeka na kontuzje, nie wierze by w tej fazie zawodów z 3 pola mógł cos osiagnac. Raczej spokojnie połkną go wszyscy;] z duza przewagą.
do tego: Werder Barcelona Bayern
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627 |
O ile sie nie mylę zakłady kto lepszy polegają na wskazaniu kto zajmie wyższą lokatę w całym turnieju a nie kto będzie pelszy w bezpośrednim pojedynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
O ile sie nie mylę zakłady kto lepszy polegają na wskazaniu kto zajmie wyższą lokatę w całym turnieju a nie kto będzie pelszy w bezpośrednim pojedynku sa zaklady tez na biegi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
witam. nie wiecie jakie polskie radio daje live z tego turnieju? podajcie jakiegos linka. chetnie bym posluchal a canal+ brak pozdrawiam i dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|