Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13
#334109 14/05/2005 08:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
Ciezko cokoliwek powiedziec na temat Tomka. Lubi takie tory i moze byc szybki. Jesli Jonson sie tam dobrze spisuje to uwazam ze Tomek tez moze. Lepiej szerokim lukiem olac ta pare. LAdnie wyglada Nichols z Richardsonem

co myslisz o tych parach ?

N. Pedersen - G. Hancock ... 1 ... 1,45

H.Andersen - K.Bjeerre ... 1 ... 1,60

A.Jonsson - A. Lindback ... 1 ... 1,65

R.Sullivan - T.Chrzanowski ... 1 ... 1,35

Bonus: Unibet
#334110 14/05/2005 09:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
juz pisze Goldi
Nicki jedzie na wlasnym torze. Zna go bardzo dobrze i w obecnej formie moze spokojnie powalczyc o medal. Hancock hmm ciezko powiedziec bardzo nie obliczalny zawodnik ale na wazne turnieje umie sie sprezyc i powalczyc, ale jednak Nicki powinien byc lepszy
a co do reszty par ciezko to widze. Jonsson na treningach bardzo szybki i z pewnoscia powalczy.

#334111 14/05/2005 09:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
8 heat Jason
9 heat Riki

Natomiast pary:
Sullivan-Andersen 1
Sulivan-Chrzanowski 1
Jonsson-Lindback 1
Nicki-Greg 1

#334112 14/05/2005 09:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Przyznam się szczerze że po ostatnich kilku kolejkach polskiej ligii odczuwam szczerą niechęć do tego sportu dla tego dzisiaj moje kupony zbuduje głównie na piłce nożnej a GP będzie tylko uzpełnieniem.Właściwie widze tylko dwa ciekawe zakłady(z Toto):


7032 RICKARDS.-N.PEDERSEN-INNY KLB2 typ:1 1,9

Uważam że póki co Rickardsson jest najlepszym zawodnikiem w GP i dzisiaj zapewne wygra kolejne zawody.Jednak o ile nie jestem pewien jego ostatecznej wygranej w Szwecji o tyle wydaje mi się pewnym jego tryumf w biegu trzecim.Ricki w przeciwieństwie do innych zawodników którzy potrzebują jednego,dwóch biegów aby w pełni spasować się z torem,będzie przygotowany perfekcyjnie już w pierwszym swoim biegu-on jest po prostu perfekcjonistą i zawodowcem w pełnym tego słowa znaczeniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

GOLLOB-SULLIVAN KL1 typ:2 2,35

Uwazam że młodszy Gallop wcale nie jest w tej konfrontascji faworytem.Co prawda Sulli jeździ w lidze angielskiej katastrofalnie ale w lidze polskiej znowu szaleje.Tomek tymczasem przeżywa poważne problemy sprzętowe.Nawiązują do wcześniejszej wypowiedzi:jezeli miałbym obstawiać odrodzenie któregokolwiek z nich w GP to postawiłbym na Ryana.Za moim typem przemawia fakt że Sullivan potrafi jeździć w Szwecji.O ile się nie myle to w ciągu ostatnich 3 lat wygrał tu dwa razy...poprwacie mnie jezeli się pomyliłem

pozdrawiam

#334113 14/05/2005 09:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
http://www.speedway.gp.prv.pl/ i wchodzisz w pliki

#334114 14/05/2005 09:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
jak dla mnie do zagrania w toto poszczegolne biegi na wygrane zawodnikow:
bieg 4 Hancock v-1.5 - w tym biegu jada Bjerre,Nicholls,B.Pedersen i wspomniany Hancock ktory nie powinien miec klopotu z pokonaniem 3 rywali:)

bieg 8 Crump- v-1.5 -Crump mozliwe ze w pierwszym swoim starcie w biegu 2 straci 3 pkt na rzecz Adamsa nawet jak sie tak stanie to w biegu 8 jadac z Sulivanem,Nicholsem,Lindbeckiem powinien pewnie zwyciezyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bieg 9- Rickardsson v-1.5 - Ricki juz w w 2 biegu dnia bedzie jechal z Nickim mimo ze nie licze na jego przegrana z Dunczykiem to uwarzam ze w swoim 2 starcie juz bedzie mial problemow z pokonamiem Nicholsa ,Holty,H.Andersena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bieg 15 Nicki v-1.6 - tutaj widze spokojna wygrana Nickiego z Chrzanowskim,Nicholsem,Richardsonem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bieg 19 Rickardsson v-1.5 0tutaj bezapelacyjna wygrana Rickiego z B.Pedersenem,Richardsonem,Sulivanem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a teraz dwa ciekawe kursy i mozliwe ze wejda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

bieg 17 Lindback v-2 -licze na rownie dobra jazde Antonio co w gp wroclawia i tutaj w tym biegu ma duze szanse pokonac Holte,Bjerre,Chrzanowskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bieg 14 Lindback v-2.8 -tutaj Antonio ma do pokonacia B.Pedersena,Andersena i Adamsa z ktorym napewno nie bedzie latwo ale nie jest to niemozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

takie moje male przemyslenia co do dzisiejszego GP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jestem ciekaw waszych opini do moich typkow pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#334115 14/05/2005 10:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
witam
mnie zainteresowal ten zaklad
7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27
dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8"
jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8"

#334116 14/05/2005 10:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Na Hancocka w 4 biegu 1,8, a nie 1,5:) a w baw na to zdarzenie 2,5

#334117 14/05/2005 10:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Na Hancocka w 4 biegu 1,8, a nie 1,5:) a w baw na to zdarzenie 2,5

fakt 1.8 pomylilem sie jakies uwagi Hagii jeszcze odnosnie moze typow a nie stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#334118 14/05/2005 10:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
raczej nie. Dla mnie to raczej loteria stawianie kto zajmie pierwsze miejsce. Zaklady gdzie jest Ricki i Crump to jeszcze rozumiem ale reszta zawodnikow hmm moze byc ciezko no i radze przezucic sie na BAW bo duzo wieksze kursy oferuja na zuzel:)
Pozdrawiam

#334119 14/05/2005 10:19
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
raczej nie. Dla mnie to raczej loteria stawianie kto zajmie pierwsze miejsce. Zaklady gdzie jest Ricki i Crump to jeszcze rozumiem ale reszta zawodnikow hmm moze byc ciezko no i radze przezucic sie na BAW bo duzo wieksze kursy oferuja na zuzel:)
Pozdrawiam

wiesz w GP weszlo mi 4/5 biegi wiec mi takie typowanie odpowiada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , co prawda zawsze moga byc defekty .tasmy,wykluczenia itp ale wydaje mi sie ze tego typu jezdzcy Ricki,Crump,Nicki sa tak przygotowani do tych zawodow ze jesli nie beda mieli jakis zdarzen losowych to powinni spokojnie objezdzac tych slabszych zawodnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oczywiscie nie stawiam tego za duze pieniadze bo zuzel to loteryjny sport puszczam to zawsze za 10zl dla zabawy a noz sie uda ,ostatni bylo blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , nom w necie musze zaczac grac bo widze ze ladniejsze kursy pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#334120 14/05/2005 10:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
witam
mnie zainteresowal ten zaklad
7007 NICHOLLS M4 3,00 --- 1,27
dalbym na 1 kurs 3 czyli dostanie sie do "8"
jak ktos wyzej napisal Nicholls jest jezdzi na " swoim" torze wszystko bedzie zalezalo od 1 wyscigu ma w nim poza hancockiem ma dosc latwych przeciwnikow i zdobycz w tym wyscigu 3 pkt lub nawet 2 pozwoli mu uwierzyc w siebie i powalczenie o "8"

We wrocku tez byl niby na "swoim" torze i co?
cienki jak dupa weza byl..

proponuje w STSie:

ADAMS - NICHOLLS (kto wyzej) - 1 - 1,40

pozdro.

#334121 14/05/2005 10:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
moze i we Wrocku byl cienki, ale tu co innego. Sprawdz jak puntuje tu to zobaczysz, ze ósemka jest w jego zasiegu a kurs napewno ciekawy i jak dla mnie value bet. Twja propozycja duzo pewniejsza ale kurs 1,4 a 3.00 to spora roznica
Pozdrawiam

#334122 14/05/2005 10:36
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Nichools we Wrocku na swoim torze??Jezdzil tam dwa sezony temu!!Nie pamietam tylko czy rok czy dwa reprezentowal zespol z Wrocka

#334123 14/05/2005 10:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
M
member
member
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 132
WItam,

Zgadzam sie ze Scott dzis moze wejsc do 8. We wrocku na swoim torze jechal chyba Hancock i to on sprawil mala niespodzianke 2 tygodnie temu. Dzis sadze,ze 8 jest w zasiegu Scotta i tego mu zycze!!:)

PZDR.

#334124 14/05/2005 11:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Ok, po pewnych przemysleniach do gry idzie takie coś:

a) kupon głowny.

Crump - Hancock 1.40 - raczej prosta sprawa. Greg jets poobijany, nie ma tez takiego błysku, ani specjalnej formy. Może byc w 8, ale raczej bez szans na spektakularny wynik. A Jason? No cóż, musi być wysoko, może nawet wygrać - na pewno w to właśnei celuje. Top3 raczej oczywiste. Obok Rickardssona i Jonssona najszybszy na treningu.

Tony - Nicholls 1.40 - bieg 9 - owszem Nicholls u siebie, ale Rickardsson jedzie z 1 toru, Nicholls z 2. Tony jest szybki, swiezy i w formie, stad nie wierze, aby Scott mógł go załozyć i mu odjechac. Dla mnie nie ma takiej opcji.

Adams - Lindback 1.35 - bieg 14 - z calym szacunkiem dla Toninio, to raz, że nie wierze aby pojechal tak jak we Wrocławiu, a dwa to malo prawdopodobne by pokonywal Adamsa jadac z 3 pola, gdy ten jedzie z pola 1. Miedzy nimi stoi Bjarne, wiec raczej on Adamsa nie załozy. A na dystansie Leigh jest za szybki, by mógł go wyprzedzić Lindback.

do tego dokładam dwie piłki:

Werder
Rapid

b) kupon sredni.

N. Pedersen - Richardson 1.35 - bieg 15 - to bedzie bieg, w którym Nicki zapewni sobei awans do osemki. Jedzie z 4 toru, Lee z 2, niemniej od Richardsona jest bardziej bojowy, szybszy i po prostu mocniejszy.

Lindback - Bjerre 1.40 - bieg 17 - tutaj Toninio moze walczyć o ósemkę, albo przynajmniej o dobry wynik. Jedzie z 2 toru, Bjerre z 3. Keneth nie ma zeszłorocznej formy, nie sadze tez by byl przygotowany sprzetowo tak, jak Lindback. W tej fazie zawodów nie widze tu dla niego specjalnych szans.

Crump - Nicholls 1.40 - bieg 8 - podobna sytuacja co bieg Rickardssona. 1 tor dla Crumpa,a Nicholls z pola nr 4. Scott moze powalczyc dzis o '8', ale bez przesady, takich beigów wygrywac z pewnością nie będzie.

Adams 1-8 1.20 - krótko. nie wierze, by Adams był dzis poza 8;]

do tego dorzucam Rangers i Gasqueta.

c) kupon najlzejszy.

Jonsson - Lee 1.45 - bieg 11 - Andreas tor 2, Lee tor 3. To wiele wyjasnia, bo Lee nie ma odwagi by wygrywac biegi w GP z 3 pola. Poza tym Andreas był w trójc najlepszych na treningu. Tor przyja szybkiej jezdzie i walce, co mu odpowiada. Na tym etapie zawodów powinien juz pieknie smigac po szerokiej - to w wypadku gdyby nie wygrał startu.

Rickardsson 1-4 - de facto, ze bedzie w 2 w półfinale, bo awans tam jets formalnością. Doswiadczenia, forma, klasa, sprzet - tyle.

Bjarne - Chrzanowski 1,40 - bieg 12 - lżej bo pomiędzy nimi[Bjarne z 1 , Chrzan z 3] stoi Crump. Niemniej Chrzanowski narzeka na kontuzje, nie wierze by w tej fazie zawodów z 3 pola mógł cos osiagnac. Raczej spokojnie połkną go wszyscy;] z duza przewagą.

do tego:
Werder
Barcelona
Bayern

#334125 14/05/2005 12:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
O ile sie nie mylę zakłady kto lepszy polegają na wskazaniu kto zajmie wyższą lokatę w całym turnieju a nie kto będzie pelszy w bezpośrednim pojedynku

#334126 14/05/2005 13:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
O ile sie nie mylę zakłady kto lepszy polegają na wskazaniu kto zajmie wyższą lokatę w całym turnieju a nie kto będzie pelszy w bezpośrednim pojedynku


sa zaklady tez na biegi

#334127 14/05/2005 15:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
witam. nie wiecie jakie polskie radio daje live z tego turnieju? podajcie jakiegos linka. chetnie bym posluchal a canal+ brak pozdrawiam i dzieki

#334128 14/05/2005 15:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
radio pik

Strona 4 z 13 1 2 3 4 5 6 12 13

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1