Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3346917 20/08/2009 04:32
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Powiedzcie mi szczerze, ale wydaje mi się że 90% typerów z Polski gra kliny.

Czyli powiedzmy przez cały dzień masz na oku jedno, dwa spotkania. Stan konta powiedzmy 500j i na te dwa upatrzone przez nas mecze ładujemy delikatnie 100j. Nastawiamy się oczywiście że mecze wejdą. Gramy typy z ligi którą czujemy i na której mniej więcej się znamy.

Okazuje się że przegrywamy ten kupon i nic nie wyszło z naszego delikatnego grania. Podświadomie postanawiamy grać klina, pierwsza lepsza liga, szybko na forum sprawdzamy czy ktoś to typował tak aby być w grze.

Po co ten temat?

Otóż myślę że kasę u buków przegrywamy głównie przez kliny. W "wklej swój kuponik" jest mnóstwo jpegów z klinami. Załóżmy że gracie sam tenis, ale 20 kuponów dziennie to typowy klin. Racjonalnie gra się jeden, dwa max typy najbardziej przemyślane na dzień. Przegrywamy przez to że się klinujemy niepotrzebnymi kuponami(karmimy buków), wpadamy w ciąg i tu wychodzi nasze uzależnienie.

Ja póki co cały czas na klinach moczyłem. Zdarzało się że na live wygrałem dwa razy pod rząd, trzecim razem przegrałem i dawałem klin a później za czwartym razem porażka, piątym porażka aż do szczyszczenia konta.

Ofc temat kierowany głównie do graczy na poziomie niskim(czyli większośći) bo tak naprawdę to wszyscy klinujecie grając gówno i w ogóle nieznane drużyny czy dyscypliny.ŻAL to w ogóle wyścigi psów, kupon nie wejdzie to siadacie na rulete czy na pokera.

Jeżeli zaczniecie podchodzić do bukmacherki w sposób bardziej profesjonalny(tak jak całośc ładnie opisuje główna strona mecz.pl, ze to nie jest hazard i my do tego tu podejdziemy umiejętnie i z wykorzystaniem wiedzy sportowej) a nie wszyscy schodzimy na psy uzależniając się między sobą.

Ludzie przestańcie w końcu przegrywać, gdyby nasze przegrane łatały budżet państwa w jakimś tam procencie nie miałbym wątów. Ale jeżeli jakieś fagasy zarabiają na naszych klinach i słabości to hazardu to wyjścia są 2: albo grać tak jak nakazuje mecz.pl strona główna lub opisać swoje życie na hazardziści.org

P.S - Z tego miejsca w ogóle chcę przesłać serdeczny żal dla pokerzystów i tych którzy grają w kasynach. Jesteście wciągnięci na amen.

W ogóle możecie myśleć że mam jakieś kompleksy, ale popatrzcie tylko że mecz.pl z założenia "czysty zysk ze sportu" internetowy portal bukmacherski przekształca się w twierdzę hazardu, czyli jest tak jakby przytułkiem dla uzależnionych od pokera i kasyna. Moim zdaniem mecz.pl nigdy nie powinien był się wiązać z pokerem i kasynem, bo to SYF i tyle.

AVE zakłady bukmacherskie, wkrótce was ogołocimy.

Bonus: Unibet
Tekken #3346975 20/08/2009 04:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Po ostatnim weekendzie (duży plus) chciałem się zwalniać z pracy smile
Po dzisiejszych wynikach sądze jednak , że praca a raczej stałe miesięczne wynagrodzenie jest mi bardzo potrzebne.
Dziękuje za uwage.

SR #3347013 20/08/2009 04:49
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Originally Posted by SR
Po ostatnim weekendzie (duży plus) chciałem się zwalniać z pracy smile
Po dzisiejszych wynikach sądze jednak , że praca a raczej stałe miesięczne wynagrodzenie jest mi bardzo potrzebne.
Dziękuje za uwage.
Tez tak mialem, roczna pensje w miesiac wygralem, postawilem sobie nawet za cel zeby byc dziennie 1k do przodu laugh na szczescie unibet zablokowal mi konto i wszystko wyplacilem... teraz widze ze to byl mega fart i glownie dzieki pomylkom unibetu bylem SPORO do przodu... otrzezwialem po incydencie z unibetem - blokada konta (a w glebi duszy myslalem ze znalazlem maszynke do robienia pieniedzy... ) Teraz gram bardzo skromnie i sporadycznie hura

Golffour #3347033 20/08/2009 04:53
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 627
Originally Posted by Golffour
Teraz gram bardzo skromnie i sporadycznie hura

Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak gra "rekreacyjna" czy jak wy to nazywacie granie sporadyczne.

Jeżeli grać cokolwiek by grać, twoje uzależnienie postępuje i ma charakter rozwijający się. Twoja "krzywa" rośnie.

Któregoś dnia mechanizm spowoduje że to coś będzie od Ciebie silniejsze i pufffniesz jakiś zakład grubo.

Albo GRAMY albo NIE GRAMY.

P.S - nie musicie się ze mną zgadzać, naturalnie.

Tekken #3347331 20/08/2009 05:48
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
G
member
member
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 156
W pokera można wygrać ładną kasę nie inwestując nic a nic ze swojej. Dodatkowo, nie wyobrażam sobie sytuacji gdy ktoś przegrywa u buków i idzie grać w pokera np. nie znając podstaw, zasad czy strategii. Czytając tutejsze posty można wywnioskować, że osoby z bukmacherki które zaczynają grać w pokera, rozpoczynają od niskich stawek, czyli tak jak należy.

Widać, że o pokerze niewiele wiesz i powielasz stereotypy.

ps. Co to znaczy przesłać serdeczny żal? ;D

arkadius #3347368 20/08/2009 05:59
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Tekken badz co badz w tym co napisales jest sporo prawdy,

Tekken #3347413 20/08/2009 06:19
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Tekken
P.S - Z tego miejsca w ogóle chcę przesłać serdeczny żal dla pokerzystów i tych którzy grają w kasynach. Jesteście wciągnięci na amen.

zabawny ten P.S laugh laugh laugh ja gram w pokera ale wiem ze hazardzista nie przyzna sie ze jest hazardzistą tak jak i ja sie nie przyznam laugh

JuN #3347416 20/08/2009 06:22
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
po prostu uwazamy, wydaje nam sie, ze jest latwo wygrac, mamy czasami jakas tam wiedze, jedni wieksza drudzy mniejsza, patrzymy na tabelki, wyniki, plus rozeznanie w skladach itp., wybieramy "pewniaki", stawiamy kase i gubi nas pazernosc na teoretycznie "latwe" pieniadze ... brakuje nam samodyscypliny, grajac codziennie po kilka (kilkanascie) kuponow nigdy nie bedziemy na plusie, trzeba grac tylko w weekendy, gdzie oferta jest szeroka (przede wszystkim pilka nozna), nawet jesli w weekend przegramy to sie nie odgrywac na sile tego samego dnia, poczekac do nastepnego weekendu ... ja wiem o tym ale nie stosuje sie do tego i chyba nigdy przez to nie bede na plusie ... a przeciez jest tak "latwo" wygrac ... wink

Linc #3347420 20/08/2009 06:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Originally Posted by Linc
po prostu uwazamy, wydaje nam sie, ze jest latwo wygrac, mamy czasami jakas tam wiedze, jedni wieksza drudzy mniejsza, patrzymy na tabelki, wyniki, plus rozeznanie w skladach itp., wybieramy "pewniaki", stawiamy kase i gubi nas pazernosc na teoretycznie "latwe" pieniadze ... brakuje nam samodyscypliny, grajac codziennie po kilka (kilkanascie) kuponow nigdy nie bedziemy na plusie, trzeba grac tylko w weekendy, gdzie oferta jest szeroka (przede wszystkim pilka nozna), nawet jesli w weekend przegramy to sie nie odgrywac na sile tego samego dnia, poczekac do nastepnego weekendu ... ja wiem o tym ale nie stosuje sie do tego i chyba nigdy przez to nie bede na plusie ... a przeciez jest tak "latwo" wygrac ... wink

nic dodać nic ująć

dragon #3347902 20/08/2009 17:54
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
swieta prawda i tyle

luki75 #3347940 20/08/2009 18:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Coś w tym jest
sam przekonałem sie o tym wczoraj:zagrałem na lajf na ruskie w siate ze wygrają 4 seta,wpadła ładna kasa ,na podjarce zagrałem na lajf mecz z japoni,nie wszedł,żeby odrobić szybko straty zagrałem kolejny mecz na lajf tym razem z Korei,też nie wszedł i tym samym prawie wszystko co zarobiłem na ruskich kobitkach przegrałem na skośnych mondziołach laugh
A wystarczyło poczekać do wieczora...... wink

Paździoch #3348085 20/08/2009 19:40
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
tak samo jak nie ma "starych" narkomanów tak samo nie ma "bogatych" hazardzistów...


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, ANZELMO, $-man, Lukasz111, rafal08, burbon, Akhu, alfa, aker, forty), 2,658 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,923
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1