|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
poza tym Detroit bez dwoch zdan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
Ej nie wiecie czy play offy są też LIVE w ofercie BAW ? Bo chciałbym dzisiaj na nocke zostać i nie wiem czy będą mecze LIVE do typowania...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 250 |
Nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie, ze dzisij Miski postawia ciezke warunki Suns. Daleki jestem od stwierdzenia, ze wygraja, lecz po cichu czuje w tym meczu under ! Suns to niby najlepszy ofensywnie zespol ligi, niby maja mnostwo ludzi rzucajacych wybitnie za trzy, lecz Grizzlies juz nie raz w tym sezonie pokazali, ze w obronie to oni grac potrafia. A jesli chca powalczyc z Suns musza wzbic sie na wyzyny swoich defensywnych umiejetnosci.
Ale do czego zemirzam ? Otoz do tego, ze moim zdaniem Marion i Stoudamire nie przekrocza granicy 45,5 lacznie zdobytych punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo jesli bedzie under (czyli Suns rzuca ponizej 100 punktow) to taka dyspozycja dwojga ww. zawodnikow jest raczej niemozliwa. W Phoenix ma kto zdobywac punkty, zawsze zdobycze rozdzielaja sie miedzy 3, 4 graczy. Wiec jesli Matrix i Amare zdobyliby razem 45 pkt to jest to niemal polowa druzyny. A co z norma bedacego w dobrej formie Q-Richa, Johnsona ? A nie mozna takze zapominac o Nashu, ktory przy zacietym meczu (a taki dzisiaj przewiduje) swoje w koncowce rzuci. Doswiadczenie robi swoje.
A wiec na dzisiaj (oprocz zwyciestwa Suns i Pistons) zagralem na to, iz Marion i Stoudamire nie rzuca 45,5 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Ej nie wiecie czy play offy są też LIVE w ofercie BAW ? Bo chciałbym dzisiaj na nocke zostać i nie wiem czy będą mecze LIVE do typowania... jedno spotkanie bedzie na 100%, niestety nie wiem ktore, najprawdopodobniej cos wTŁOCZĄ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
Nie wiem czemu, ale mam dziwne przeczucie, ze dzisij Miski postawia ciezke warunki Suns. Daleki jestem od stwierdzenia, ze wygraja, lecz po cichu czuje w tym meczu under ! Suns to niby najlepszy ofensywnie zespol ligi, niby maja mnostwo ludzi rzucajacych wybitnie za trzy, lecz Grizzlies juz nie raz w tym sezonie pokazali, ze w obronie to oni grac potrafia. A jesli chca powalczyc z Suns musza wzbic sie na wyzyny swoich defensywnych umiejetnosci.
Ale do czego zemirzam ? Otoz do tego, ze moim zdaniem Marion i Stoudamire nie przekrocza granicy 45,5 lacznie zdobytych punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bo jesli bedzie under (czyli Suns rzuca ponizej 100 punktow) to taka dyspozycja dwojga ww. zawodnikow jest raczej niemozliwa. W Phoenix ma kto zdobywac punkty, zawsze zdobycze rozdzielaja sie miedzy 3, 4 graczy. Wiec jesli Matrix i Amare zdobyliby razem 45 pkt to jest to niemal polowa druzyny. A co z norma bedacego w dobrej formie Q-Richa, Johnsona ? A nie mozna takze zapominac o Nashu, ktory przy zacietym meczu (a taki dzisiaj przewiduje) swoje w koncowce rzuci. Doswiadczenie robi swoje.
A wiec na dzisiaj (oprocz zwyciestwa Suns i Pistons) zagralem na to, iz Marion i Stoudamire nie rzuca 45,5 punktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Niezle to wykombinowales z Marionem i Studmairem, tym bardziej ze Gasol jest zdecydowanie zawodnikeim ktory moze przeciw nim powlaczyc. Cala reszta o tym mecz nic dodac nic ujac. NO BET
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ogólnie moja osoba wszystkich drazni i wszystko co powiem zawsze jest złe, niepoprawne albo śmieszne. Troche narcystycznie to zabrzmiało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mysle,że przesadzasz i to sporo. To,że wielu z nas nie zgodzilo sie wczoraj z Twoim postem nt."Sympatie a typowanie" nie znaczy,ze jestes tu tym INNYM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wrecz przeciwnie,uwazam,ze duzo wniosłeś do tematów NBA i prosiłbym o dalsze posty. Natomiast,co do meczu Phila-Detroit mamy inne zdanie,ale czy byłby sens prowadzenia tematów,gdyby wszyscy typowali tak samo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
hmmm.
Panowie gracie cos na suns? bo cos kurs nie spada i chyba juz nie spadnie za bardzo, chociaz moze o te 0,5 pkt urosnie na miski.
Szkoda ze baw to nie pinnacle ;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
A ja wierze, że Phila po dwóch meczach u siebie doprowadzi do stanu 2-2. Prezentują o wiele ciekawszy styl gry. Już mi się znudziły te drewniane akcje obu Wallece' ów. Dziś Iverson pokaże klase. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Natomiast co do zwycięstwa Spurs na wyjeździe to ciężko będzie i całe szczęście. To, że w drógim spotkaniu pogromili Nuggets nie znaczy, że na wyjeździe pójdzie im tak znakomicie. Denver i tak jest zadowolone z rezultatu jaki osiągneli na wyjeźzie dlatego drógi mecz raczej odpuścili by niechćacy nie nabawić się jakichś niepotrzebnych kontuzji. U siebie pokażą klase i doprowadzą San Antionio to rospaczy heh.
Rzaden ze mnie Nostradamous, ale cicho wierze w taki przebieg w tych zestawieniach. Smieszny tekst ludzika, ktory ma okazje obejrzec mecz NBA raz w tygodniu i jezeli juz to uwaza to za swieto. To odnosnie komentazry na temat Pistons. A co do drUgiego meczu Denver, nie kompromituj sie z tym odpuszczaniem. Ogladalem mecz i Denver dostalo po dupsku, ot co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
snoopol napisz jakieś ciekawoski odnośnie PO. Oglądasz pewnie wszystkie mecze, masz pewnie jakies ciekawe obserwacje , przemyślenia. Skoro mieszkasz w Detroit to napewno wiesz dużo więcej ... nie wiem jak inni ale ja napewno z wielką chęcią poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z góry dzieki... pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Smieszny tekst ludzika, ktory ma okazje obejrzec mecz NBA raz w tygodniu i jezeli juz to uwaza to za swieto. To odnosnie komentazry na temat Pistons. Snoopol daj troche na luz. Zapewniam Cie,że nawet w Polsce ogladamy NBA częściej niz raz w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232 |
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons -3.5
To moj glowny typ tej nocy. Niestety Iverson sam sobie nie poradzi przeciwko wzorowo grajacym w defensyfie graczom Detroit. Dodatkowo mysle, ze bardzo wyrownany sklad Tlokow szybko wypracuje sobie bezpieczna przewage. Motywacja jest prosta, Miami ma juz trzy do przodu takze Detroit nie moze sobie pozwolic na dodatkowy wysilek... Linia w tym meczu dosyc nisko takze zgodnie z moim tokiem myslenia, jezeli Tloki odjada powinny tez troszke poluzowac obrone i jest wtedy szansa na mala wymiane ognia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lekko na overka zapodam
Memphis Grizzlies - Phoenix Suns
Bardzo ciekawa konfrontacja. Nie podejme sie tutaj wytypowania zwyciescy. Suns wiadomo run & gun, znakomity sezon zasadniczy ... Wszyscy mowia, ze playoffy wygrywa sie obrona - pelna zgoda, ale druga wazna rzacza by odniesc sukces w grach posezonowych jest umiejetnosc wygrywania na wyjazdach. Pod tym wzgledem nie bylo lepszych w sezonie od Slonc... Z drugiej strony Memphis jako jedna z nielicznych druzyn potrafila powstrzymac punktowe zapedy Suns, ktorzy przeciwko Misim zdobywali tylko 95.5 punkta przy sredniej ponad 110. W tym spotkaniu wymyslilem sobie under...
Sacramento Kings - Seattle SuperSonics
Klasyczny no bet dla mnie...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
snoopol napisz jakieś ciekawoski odnośnie PO. Oglądasz pewnie wszystkie mecze, masz pewnie jakies ciekawe obserwacje , przemyślenia. Skoro mieszkasz w Detroit to napewno wiesz dużo więcej ... nie wiem jak inni ale ja napewno z wielką chęcią poczytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Z góry dzieki... pozdro Jesli ktos planuje grac Pacers jutro to niech lepiej sie pospieszy. Prawdopodobnie zaweszony bedzie Walker za kontakt fizyczny z jednym z sedziow, a wtedy linia z pewnoscia poleci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
zabielany jak chcesz zawsze mozesz uderzyc na gg. moj numer to 3907779.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
na dzis zdecydowanie Memphis u siebie calkiem inny styl gry narzuca...bedzie wiecej zespolowej obrony i do tego walki!! dzisiaj misie beda gryzly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> parkiet... do tego under 204-typy full stake z pojedynkow zdecydowanie: Webber z Tay'em Princem 1 pozdrawiam i do wieczono-nocno-porannej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Jezu ja się tylko zbijam czasami. Nie ma co odbierać niektórych słów poważnie i rzaden ze mnie narcyz huehehe. Nie cierpie ludzi takiego pokroju.
Tak zaczeliście pisać o defensywie Grizzlies i się zaczynam obawiać co do mojego niepotrzebnego typu na Suns. A zwycięstwa 76ers jestem nadal pewny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
A zwycięstwa 76ers jestem nadal pewny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Zrezygnowałem z Suns na dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Do swoich typów dołozyłem 3 overy punktowe ... a mianowicie .. Kyle Korver over 9.5 @1,7 R. Wallace over 15.5 @1,85 Pau Gasol over 18.5 @1.6
takie zakłady to duża loteria, jednak stawka mała, dla podbicia emocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
jak zwykle krotko przed meczem baw wystailo oferte na pierwsza połowe under/over linia na granicy 94 w meczy w phili jest jak najbadziej do złamania
polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
OK panowie zaczynamy !!!!!!!!!!!! GO PISTONS !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Ta oferta jest cały dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja się załapałem na overa 92 ... teraz juz jest 94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|