Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#335863 30/04/2005 05:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Dziś sobota, więc zaczynamy wcześniej:

21:00 Washington - Chicago 0:2 Game 3 EAST

23:30 Houston - Dallas 2:1 Game 4 WEST

02:00 Indiana - Boston 2:1 Game 4 EAST

04:30 Denver - San Antonio 1:1 Game 3 WEST

Emocje non-stop przez dziesięć godzin. [color:"blue"] [/color] [color:"black"] [/color]

Bonus: Unibet
#335864 30/04/2005 07:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Wielkie Yoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Wizards - Bulls 5+ (Byczki to bardzo zacięta ekipa nawet jeżeli gospodarze wygrają to nieznacznie)

Hughes 22.5+ (obok Arenas'a jest to najlepszy shooter w zespole i powinien spokojnie przekroczyć dosyć niską bariere punktową jak dla niego)

Pacers - Celtics 10 (spodziewam się wygranej moich ulubieńców, ale na pewno nie przyjdzie im to łatwo)

Nuggets - Spurs 10 i under 191 (wygrana na wyjeździe to raczej nie był przypadek i nie liczcie na jakieś códa heh, a under to wiadomo z jakich powodów.)

#335865 30/04/2005 07:50
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
ja dzis gram tylko dwa mecze san antonio i indiane zastanawiam sie czy nie dac na dalas ale jeszcze zobacze linie i moze poleci under

#335866 30/04/2005 08:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Dzis widze fajne mecze do ogladania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Mecz nr 1 dla mnie to:

Denver - San Antonio

Jak chodza sluchy denver moze byc czarnym koniem tych rozgrywek i jakas namiastke tego pokazali pokonujac SAS. (Czy ja w to wierze czy nie to juz inny mniej istotny temat)

W pierwszym meczu mielismy dobra gre przede wszystkim Millera jak rowniez obrony (chociaz uwazam ze te nieudaczne 12 pkt SAS w 4 kwarcie to poprostu przypadek). O drugim meczu tylko wspomne o wymianie w 1 piatce Manu na Barrego( dosc trafna decyzja trenera).
Do skladu SAS powrocili D.Brown i R.Nesterovic z tego drugiego pozytek na pewno bedzie, brown rowniez wazny gracz ale chyba nie ta forma?.

Ja to widze tak: SAS w nastepnej rundzie i nie ma bata!(sensacje sie zdzarzaja i zdarzac sie beda).
Wiec aby SAS awansowala uwazam ze 1 z meczy w denver powinni wygrac i tez tak postawie, wiadomo 3-1 w plecy jeszcze ich nie skresla ale wiadomo z takich bilansow malo kto wychodzi zwyciesko.

Reasumujac Go Win SAS 1.8 jezeli dzis w topa licze na podobny kurs w nastepnym meczu i wtedy ostro, zdecydowanie na Spurs!.

Ps: Finals West conference Suns - Spurs?

Pozdr.

#335867 30/04/2005 08:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 232
W tej chwili krociutko bo czas grillowania nastal i trzeba male co nieco przygotowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Washington Wizards - Chicago Bulls +6

Mysle, ze Byczki beda szukac jednej wygranej na wyjezdzie, a jak nawet jej nie znajda to na pewno nie odpuszcza.

Indiana Pacers -4 - Boston Celtics

Szczerze... zawiodlem sie na Zielonych. Dochodzi problem z Walkerem, a Uszatek nie odpusci takiej szansy na koniec kariery...

Denver Nuggets - San Antonio Spurs 2 ml i over

Pelna zgoda z Gedzo. SA musi wyszarpac jeden mecz w Denver. i dodatkowo mysle, ze by wygrac bedzie musialo troszeczke wiecej podrzucic takze lekko na overek...

Houston Rockets - Dallas Mavericks over

W tej parze dobitnie juz doswiadczylismy, ze wszystko sie moze zdarzyc... stawiam na ostrzal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam i wszystkim zycze slonecznego dlugiego weekendu!

#335868 30/04/2005 09:57
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Właśnie - jak to jest w końcu z Walkerem - zagra czy nie?

#335869 30/04/2005 10:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,002
Quote
Właśnie - jak to jest w końcu z Walkerem - zagra czy nie?
Boston will be without forward Antoine Walker in Game 4, after he was suspended by the NBA for one game for grabbing an official during the Celtics' 99-76 loss Thursday night.

Walker was ejected following his second technical after a hard foul on Indiana's Jermaine O'Neal with 4:09 remaining. During the confrontation, Walker grabbed referee Tom Washington by the arm in an attempt to move him out of the way.

Rivers said he never expected Walker would be suspended.

``I'm surprised and disappointed in the league's decision,'' the Celtics coach said late Friday. ``But we are a strong and resilient team. I wish the decision had been made sooner so we could have more time to prepare for Indiana on Saturday.''

http://sports.yahoo.com/nba/preview?gid=2005043011

#335870 30/04/2005 10:59
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Jak widać z dotychczas rozegranych spotkań przewidywanie wyniku na podstawie stylu gry (ofensywny, defensywny) lub predyspozycji poszczególnych graczy jest wysoce zawodne. Dlatego dziś zdam się na statystykę. W spotkaniach Dallas-Houston trzy razy wygrali goście. Dziś stawiam na gospodarzy. Jeśli nie wejdzie, to w poniedziałek na Dallas.

#335871 30/04/2005 11:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dzisiaj pewniakiem dnia w moim mniemaniu jest wygrana ekipy ze stolicy a kurs w granicach 1.5 przyjmuję z otwartymi rękami i całuję w rączki buki. Nie wątpię również w to,że byki do domu będą wracać z wynikiem 2:2 i wszystko będą musieli zaczynać od nowa co dla tak młodej drużyny może okazać się zbyt dużym bagażem psychologicznym.

#335872 30/04/2005 11:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Dzisiaj mój 3 dzien Play Offów. Jak narazie 2-0 dla mnie (indiana i sacramento).
Dzisiaj 2 mecze zwróciły moją wyjątkową uwagę.
Pierwszy z nich to Indiana. Solindy kurs w granicach @1,6 , hadnciap własnego parkietu, szansa zrobienia olbrzymiego kroku w strone 2 rundy PO, brak Walkera w skladzie gości, fenomealna defensywa, oraz doświadczenie i rutyna niektórych graczy to argumenty któte przemawiaja w moim mniemaniu za Indianami. Po stronie Cełtów zdecyodowanie mniej atutów.
Mój scenariusz na na pozostałe spotkania tej serii jest nastepujacy: dzisiaj zwyciestwo pacers, nastepnie zwyciestwo celtow w bostonie oraz zakonczecie w indianie i 4-2 dla Pacers.

Drugim meczem na który zwróciłem uwagę jest Wash. Po klęsce mojego małe progresu na zwyciestwo Wash w Chicago, dzisiaj wykażę się konsekwencją i zagram na zespół ze stolicy. Tutaj nie ma aż tyle argumentów, jednak mam wewnerzna potrzebe zagrania na Wash. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Po raz kolejny czuję że Czarodzieje wygraja i tak też zagram.

Pozostałe 2 dzisiejsze spotkania to dla mnie duża niewiadomo. Najprawdopodobniej pobawięsie tam w granie under/over za małe stawki. Jeżeli doczekam to zagram równiez zaklady na 2h bądz zaklady live jesli baw wystawi.

Jeżeli musiałbym sie na kogoś zdecydować postawić w tych dwóch spotkaniach zagrałbym na Dalla$$$ oraz na San Antonio.

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#335873 30/04/2005 16:02
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Houston - dallas

Chyba jedna z lepszych zagadek tego wieczoru.
Czy wtopa rakiet byla przypadkowa? a moze dallas obudzilo sie w pore? jaka by nie byla odpowiedz mecz dzisiejszy bedzie ciekawy.

Jezeli dzis rakiety przegraja to na wlasne zyczenie zrobia sobie lewatywe, po co wygrywali 2 mecze w dallas? po to zeby przegrac teraz 2 u siebie? nie wiem i nie kumam tej pary czy to tak strasznie wyrownana para czy poprostu po jednej jak i po drugiej stronie wiele przypadkow, chociazby ostatnia akcja T-mac w 2 meczu mialbyc czas przed ostatnia akcja ale tak sie nie stalo bo T-mac oddal rzut - ale trafil!.

W 3 meczu nie bylo wsparcia ze strony barrego i James no i ten fatalny run 20-0!.
Co by nie bylo mecz raczej nie dogrania, przynajmniej dla mnie. Jednak minimalne wieksze szanse daje dallas.

Zabawnie bedzie gdy dalals wyrowna bilans 2-2 i nastepny mecz w dallas wygraja znowu rakiety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdr.

#335874 30/04/2005 16:14
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Będzie cholernie zabawnie, bo trochę kasy poszło.

#335875 30/04/2005 19:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
23:30 Houston - Dallas
Tutaj w tym meczu wszystko jest możliwe i trudne do wytypowania. Ale ja skłaniałbym się na Houston

#335876 30/04/2005 20:44
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Amkwish nie zabierzesz dzisiaj głosu?Co sądzisz np. o meczu Indiany?

#335877 30/04/2005 21:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Indiana wygra,a wasz Guru śpi!!

#335878 30/04/2005 21:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
No i mamy wiktorie w washingtonie.
Mecz byl bardzo wyrownany i waleczny o czym swiadcza faule po obu stronach(osobiste), jednak w polowie 3 kwarcie gospodarze zdobyli przewage i juz jej nie oddali.

A teraz meczyk houston - dallas wiec Go Go.

Pozdr.

#335879 30/04/2005 21:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
witam
czarodzieje ze stolicy zabawili sied zis w torreradorow i uspokoili byczki rywalizacja w tej parze szykuje sie na 7 spotkan dzis slaba skutecznosc chicago za 3 pkt a co za tym idzie przegrany mecz
trwa mecz w houston i narazie porazila mnie w oczy skutecznosc rakiet przez pierwsze 5 minut meczu 0% za 2pkt 0% za 3 pkt musi cos teraz wymyslec trener rakiet bo bedzie wstyd na cale stany

#335880 30/04/2005 22:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
http://feed.directfan.net:8008/;stream.nsv


dallas- houston (do winampa)

#335881 30/04/2005 22:44
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
BRAVO!!!!!!!!! kardynal

Wreszcie mogę oglądnąć jakiś mecz z NBA.Jest jakiś błąd z dźwiękiem ale to nie szkodzi bo prznajmniej coś widać>:)

#335882 30/04/2005 22:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Kurcze, a u mnie wyskakuje server is full... Szkoda, bo chcialem zobaczyc, jak T-Mac prowadzi rakiery do 3 zwyciestwa... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wg ekspertow z ESPN, serie ta wygra Dallas w stosunkue 4-2, doprawdy ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1