Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#335892 30/04/2005 07:49
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Witam.
Co myślicie o takim systemiku gramy na każdy mecz X/1,X/X X/2

O czywiście chodzi o wynik do przerwy i wynik końcowy. Myślę że będzie można na tym zarobić bo remisów do przerw troszke jest :-)
Teraz troche statystyk:

FRANCE Ligue 1 : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 51,62 %
ITALY Serie A : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 47,27 %
PORTUGAL Superliga : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 40,95%
POLISH 1. Liga : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 41,67%
ENGLAND Premier League : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 48,12 %
ENGLAND Championship : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 44,23 %
England League One : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 41,37%
Scotland Premier League : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 35,77 %
Germany Bundesliga : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 37,03%
TURKEY Super Lig : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 42,59 %
HOLLAND HC Eredivisie : (wszystkie X/1,X/X X/2 razem) 37,86


W systemie chodzi o to żeby grać w meczu np.
Roosendaal - Ajax zagrać X/1 X/X X/2
X/1 - 12.00
X/X - 7.00
X/2 - 4.33
I teraz gram tak(mając 100zł.):
X/1 - 18.23
X/X - 31.25
X/2 - 50.52

I gdy wejdzie nam obojętnie jaki wynik(musi być X do przerwy) mamy 18.75% zysku

Pozdrawiam,Kosjo i zapraszam do dyskusji
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#335893 30/04/2005 07:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Chciałem dodać że są to kusy z betandwin.Wybierając najkorzystniejsze kursy z kilku buków zysk będzie większy.

#335894 30/04/2005 09:34
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
a nie lepiej po prostu zagrać na remis do polowy??? na pewno ci lepszy kurs wyjdzie...

#335895 30/04/2005 09:39
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
edit: margin na HT/FT jest zazwyczaj wiekszy niż na HT

twoim sposobem realny kurs jest 2,18

a w GB kurs na X HT jest 2,50

pozdr

#335896 30/04/2005 09:45
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Jak masz statystyki dla 1/X to chętnie zobacze, wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem.

18% zysku gdy musi byc X do przerwy na co jest na oko 40 parę % szans nie wydaje się być atrakcyjne.

#335897 30/04/2005 09:50
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Jak masz statystyki dla 1/X to chętnie zobacze, wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem.

18% zysku gdy musi byc X do przerwy na co jest na oko 40 parę % szans nie wydaje się być atrakcyjne.

W oblcizeniach w 1 poscie popełniłem gafe bo gdy to wejdzie to zysk wyniesie 118,75 zł. ( gdy wszystkie 3 zdarzenia postawisz za ogólną stawke 100zł.) czyli wychodzi 118,75% zysku !!!

#335898 30/04/2005 09:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Ale to i tak jest malo atrakcyjne w porownaniu z kursem na x HT - 2,50 150% zysku. Kurs na x HT jest zwykle 2,2 - 2,5

Pozdr,

Wojtek

#335899 30/04/2005 09:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
I tak jak pisze Macyj, grając 6 zakładów Twoim sposobem musisz 5 trafić by był jakiś zysk... tak jak przedstawia to macyj wystarczy 50% trafień i zysk dużo większy. Chyba do końca tego nie przemyślałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#335900 30/04/2005 09:56
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
I tak jak pisze Macyj, grając 6 zakładów Twoim sposobem musisz 5 trafić by był jakiś zysk... tak jak przedstawia to macyj wystarczy 50% trafień i zysk dużo większy. Chyba do końca tego nie przemyślałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co racja to racja, ale jeśli nie ma kursów na X do przerwy to mozna zagrać tak

pozdro

#335901 30/04/2005 10:00
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1,505
Quote
Jak masz statystyki dla 1/X to chętnie zobacze, wydaje się dużo lepszym rozwiązaniem.

18% zysku gdy musi byc X do przerwy na co jest na oko 40 parę % szans nie wydaje się być atrakcyjne.

H-D (1-X)
LIGA Rozegranych meczy H-D (1-X) Procent
SWEDEN Allsvenskan 21 2 9.5 %
BRAZIL Serie A 11 1 9.1 %
CROATIA HNL Champion 12 1 8.3 %
SWISS Super League 133 11 8.3 %
ITALY Serie B 386 31 8.0 %
CZECH Gambrinus Liga 191 15 7.9 %
PORTUGAL Superliga 271 20 7.4 %
SCOTLAND Premier League 204 14 6.9 %
SLOVAKIA Corgon liga 130 9 6.9 %
AUSTRIA Erste Division 147 10 6.8 %
POLISH 1. Liga 132 8 6.1 %
ENGLAND League One 527 32 6.1 %
ITALY Serie A 330 20 6.1 %
ENGLAND Championship 529 32 6.0 %
ENGLAND Premier League 347 20 5.8 %
JAPAN J-League 72 4 5.6 %
SCOTLAND Division Three 170 9 5.3 %
GERMANY Bundesliga 270 14 5.2 %
DENMARK SAS-Ligaen 143 7 4.9 %
TURKEY Super Lig 263 13 4.9 %
NORWAY Eliteserien 21 1 4.8 %
GERMANY 2.Bundesliga 274 13 4.7 %
SCOTLAND Division Two 170 8 4.7 %
FRANCE Ligue 1 339 15 4.4 %
GREEK 1st Katigoria 216 9 4.2 %
ENGLAND League Two 528 22 4.2 %
NORWAY 1. Divisjon 24 1 4.2 %
FRANCE Ligue 2 339 14 4.1 %
SPAIN Primera Division 330 13 3.9 %
SCOTLAND Division One 170 6 3.5 %
BELGIUM Jupiler League 271 9 3.3 %
SPAIN Segunda Division 374 12 3.2 %
AUSTRIA T-Mobile Liga 146 4 2.7 %
HOLLAND HC Eredivisie 272 7 2.6 %
SWEDEN Superettan 16 0 0.0 %
RUSSIA Premier 47 0 0.0 %
FINLAND Veikkausliiga 7 0 0.0 %
CROATIA HNL Relegate 12 0 0.0 %

#335902 30/04/2005 10:16
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 937
Thx, przy najbliższej okazji to postudiuje i efekty wrzuce na forum.
Pozdrawiam.

#335903 30/04/2005 10:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
I tak jak pisze Macyj, grając 6 zakładów Twoim sposobem musisz 5 trafić by był jakiś zysk... tak jak przedstawia to macyj wystarczy 50% trafień i zysk dużo większy. Chyba do końca tego nie przemyślałeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

co racja to racja, ale jeśli nie ma kursów na X do przerwy to mozna zagrać tak

pozdro

Kosjo

Nie mozna grac zakladow z tak duza prowizja. To znaczy wszystko mozna ale jak sie chce przegrac. ht / ft czasem sie zdarzy, ze warto zagrac 1 zaklad jak sie np. BW pomyli ale w 3 kursach nikt sie nie pomyli i z taka prowizja nawet nie warto zagladac.

Wojtek

#335904 30/04/2005 12:58
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Kosjo, przedstawiłeś nam system pod tytułem "jak przegrać szybciej niż to przewiduje ustawa". Musisz to jeszcze trochę przemyśleć.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1