|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
2 RUNDA - 16-22 Maj
GÓRNA CZĘŚĆ TABELI: ---------- (1)Emilio Larsson ---------- Cartmann (9)A.S.Romek ---------- (13)Fro_Lech Marlon ---------- Yaqb (5)Hysio ---------- (7)Kameleon Haas ---------- Szamann (15)Piomil ---------- (11)Pele Ivo_Karlovic ---------- Bobek_23 (3)Misiek ----------
DOLNA CZESC TABELI: ---------- (4)Miara XsebaX ---------- Popon (10)Gregov ---------- (14)Sebkos Majner ---------- Arktos (6)Wychowany_Na_Nalewce ---------- (8)Gacektyper Kazik ---------- Hunter (16)Troll ---------- (12)Cukier Okan ---------- Kattowitz (2)Jaja ----------
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Proponuję zmienić lekko regulamin co do godz. od której jutro można podawać typy - w RG mecze zaczynają się już od 11. Więc, te 30 min. mogą sporo ułatwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
jestem za proponuje nawet zaokrąglic podawanie typów od godziny 10, żeby była ta godzinka na analize <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
jestem za proponuje nawet zaokrąglic podawanie typów od godziny 10, żeby była ta godzinka na analize <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dobra mecze podajemy od 10 w poniedziałki do 14 w niedziele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ROMEK
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ROMEK Spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Edytowałbym to w Regulaminie ale nie mogę bo nie jestem modem a Haz$, który jest tutaj moderatorem wogóle się mało udziela i często go nie ma i nie ma jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moderator w tym dziale wg. mnie powinien się zmienić lub kogoś dodać do pomocy Haz$. Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
spoko ja juz nawet pisałem do Conrada bo chciałem byc w Quasi-Czacie wiec czemu nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
ok mogę być tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dziś konkursy , jutro kort tenisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
3 RUNDA - 23-29 Maj
GÓRNA CZĘŚC TABELI: ---------- Larsson (9)A.S.Romek ---------- (13)Fro_Lech Yaqb ---------- (7)Kameleon (15)Piomil ---------- (11)Pele (3)Misiek ----------
DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI: ---------- XsebaX Popon ---------- (14)Sebkos (6)Wychowany_Na_Nalewce ---------- Gacektyper Hunter ---------- (12)Cukier Kattowitz ----------
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
4 RUNDA - 30 Maj - 6 Czerwiec
GÓRNA CZĘŚĆ TABELI: ---------- (9)A.S.Romek (13)Fro_Lech ---------- (7)Kameleon (11)Pele ----------
DOLNA CZĘŚĆ TABELI: ---------- XsebaX (6)Wychowany_Na_Nalewce ---------- Gacektyper (12)Cukier ----------
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
5 RUNDA 6-12 Czerwiec:
---------- (9) A.S.Romek (11) Pele ---------- XsebaX (8) Gacektyper ----------
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
FINAŁ - 13-19 Czerwiec:
(9)A.S.Romek - (8)Gacektyper
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
ZWYCIĘZCA:
(9)A.S.Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Aktualny ranking "Champions Race" - 20 Czerwiec:
1. A.S.Romek 50 pkt. 2. Gacketyper 35 pkt. 3. Pele 22 pkt. -. XsebaX 22 pkt. 5. Fro_Lech 12 pkt. -. Kameleon 12 pkt. -. Wychowany_Na_Nalewce 12 pkt. -. Cukier 12 pkt. 9. Larsson 5 pkt. -. Yaqb 5 pkt. -. Piomil 5 pkt. -. Misiek 5 pkt. -. Popon 5 pkt. -. Sebkos 5 pkt. -. Hunter 5 pkt. -. Kattowitz 5 pkt. 17. Emilio 3 pkt. --. Cartmann 3 pkt. --. Marlon 3 pkt. --. Hysio 3 pkt. --. Haas 3 pkt. --. Szamann 3 pkt. --. Ivo_Karlovic 3 pkt. --. Bobek_23 3 pkt. --. Miara 3 pkt. --. Gregov 3 pkt. --. Majner 3 pkt. --. Arktos 3 pkt. --. Kazik 3 pkt. --. Troll 3 pkt. --. Okan 3 pkt. --. Jaja 3 pkt. 33. DANI1927 1 pkt. --. Amper 1 pkt. --. Rafal_TSW 1 pkt. --. Shybki20 1 pkt. --. Ghermann 1 pkt. --. [T]-error 1 pkt. --. Marcel 1 pkt. --. Golo060 1 pkt. --. Warka25 1 pkt. --. SenDPL 1 pkt. --. Katowiczanin 1 pkt. --. Dominix 1 pkt. --. Aslan 1 pkt. --. Rivaldinho 1 pkt. --. Ryf 1 pkt. --. Kuerten 1 pkt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Punkty zdobyte w edycji "Zima" 2005 - Ranking Entry System:
1. A.S.Romek 250 pkt. 2. Gacketyper 175 pkt. 3. Pele 110 pkt. -. XsebaX 110 pkt. 5. Fro_Lech 60 pkt. -. Kameleon 60 pkt. -. Wychowany_Na_Nalewce 60 pkt. -. Cukier 60 pkt. 9. Larsson 25 pkt. -. Yaqb 25 pkt. -. Piomil 25 pkt. -. Misiek 25 pkt. -. Popon 25 pkt. -. Sebkos 25 pkt. -. Hunter 25 pkt. -. Kattowitz 25 pkt. 17. Emilio 15 pkt. --. Cartmann 15 pkt. --. Marlon 15 pkt. --. Hysio 15 pkt. --. Haas 15 pkt. --. Szamann 15 pkt. --. Ivo_Karlovic 15 pkt. --. Bobek_23 15 pkt. --. Miara 15 pkt. --. Gregov 15 pkt. --. Majner 15 pkt. --. Arktos 15 pkt. --. Kazik 15 pkt. --. Troll 15 pkt. --. Okan 15 pkt. --. Jaja 15 pkt. 33. DANI1927 5 pkt. --. Amper 5 pkt. --. Rafal_TSW 5 pkt. --. Shybki20 5 pkt. --. Ghermann 5 pkt. --. [T]-error 5 pkt. --. Marcel 5 pkt. --. Golo060 5 pkt. --. Warka25 5 pkt. --. SenDPL 5 pkt. --. Katowiczanin 5 pkt. --. Dominix 5 pkt. --. Aslan 5 pkt. --. Rivaldinho 5 pkt. --. Ryf 5 pkt. --. Kuerten 5 pkt.
ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "ZIMA" 2006 przy obronie punktów!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
AKTUALNY RANKING "Entry System" 20.06.2005:
1. Emilio 1395 pkt. 2. Michel 85 445 pkt. 3. Veride 340 pkt. 4. Jaja 330 pkt. 5. A.S.Romek 295 pkt. 6. Misiek 290 pkt. 7. -karola- 285 pkt. 8. Viva 250 pkt. 9. Gacektyper 190 pkt. 10. Pele 175 pkt. 11. Miara 165 pkt. 12. Hysio 155 pkt. 13. Kameleon 150 pkt. 14. Cukier 140 pkt. --. Wychowany_Na_Nalewce 140 pkt. 16. FRO_LECH 110 pkt. --. XsebaX 110 pkt. 18. Gregov 100 pkt. 19. Stich 90 pkt. --. Sebkos 90 pkt. 21. Popon 80 pkt. 22. Piomil 65 pkt. 23. Yogimacko 60 pkt. 24. Pitersson 55 pkt. --. Wujek12 55 pkt. 26. Troll 45 pkt. --. Larsson 45 pkt. 28. _Siemers [reloaded] 40 pkt. --. Paweł 40 pkt. --. Okan 40 pkt. 31. Ghost 35 pkt. --. Marlon 35 pkt. 33. Srocky 30 pkt. --. Haz$ 30 pkt. --. [T]-error1 30 pkt. --. Vonseb 30 pkt. 37. Kattowitz 25 pkt. --. Hunter 25 pkt. --. Cartmann 25 pkt. --. Globus 25 pkt. --. GołyRubyChop 25 pkt. --. Yaqb 25 pkt. --. _Lepper2003 25 pkt. 44. DANI1927 20 pkt. --. Meister 20 pkt. --. Abeg 20 pkt. --. Fart? 20 pkt. 48. Coronach 15 pkt. --. Valdi 15 pkt. --. Kenner 15 pkt. --. Miller 31 15 pkt. --. Haas 15 pkt. --. JiroJiro 15 pkt. --. Szamann 15 pkt. --. Ivo_Karlovic 15 pkt. --. Bobek_23 15 pkt. --. Majner 15 pkt. --. Arktos 15 pkt. --. Kazik 15 pkt. 60. Halfacat 10 pkt. --. Rafal_TSW 10 pkt. --. Delfiedor 10 pkt. 63. Msm 5 pkt. --. Matti 01 5 pkt. --. Henry*Ronaldinho*Valeron 5 pkt. --. Amper 5 pkt. --. Shybki20 5 pkt. --. Ghermann 5 pkt. --. Marcel 5 pkt. --. Golo060 5 pkt. --. Warka25 5 pkt. --. SenDPL 5 pkt. --. Katowiczanin 5 pkt. --. Dominix 5 pkt. --. Aslan 5 pkt. --. Rivaldinho 5 pkt. --. Ryf 5 pkt. --. Kuerten 5 pkt. --. Vira 5 pkt. --. Abati_ 5 pkt. --. OlenkasLover 5 pkt. --. Samot_nick 5 pkt. --. Miszczur 5 pkt. --. Exp 5 pkt. --. M3fis 5 pkt. --. Tyler 5 pkt. --. Experto 5 pkt. --. YoMan 5 pkt. --. Rivaldo 5 pkt. --. Edson 5 pkt. --. Gonzalez7 5 pkt. --. Lestat 1981 5 pkt. --. Master Flamaster 5 pkt. --. Ssts 5 pkt. --. 22 Lukasz 5 pkt. --. Przemesce 5 pkt. --. Xavery 5 pkt. --. Donbangino 5 pkt. --. Eddie Orzeł 5 pkt.
Wypadli z rankingu:
Lleyton Fox_Mulder Andrev Spinacz Mamir Sikort Rossiter Lukboj AmZo
WAŻNY PRZY ROZSTAWIANIU ZAWODNIKÓW !!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka