Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
#336248 21/05/2005 10:57
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
2 RUNDA - 16-22 Maj

GÓRNA CZĘŚĆ TABELI:

----------
(1)Emilio
Larsson
----------
Cartmann
(9)A.S.Romek
----------
(13)Fro_Lech
Marlon
----------
Yaqb
(5)Hysio
----------
(7)Kameleon
Haas
----------
Szamann
(15)Piomil
----------
(11)Pele
Ivo_Karlovic
----------
Bobek_23
(3)Misiek
----------


DOLNA CZESC TABELI:
----------
(4)Miara
XsebaX
----------
Popon
(10)Gregov
----------
(14)Sebkos
Majner
----------
Arktos
(6)Wychowany_Na_Nalewce
----------
(8)Gacektyper
Kazik
----------
Hunter
(16)Troll
----------
(12)Cukier
Okan
----------
Kattowitz
(2)Jaja
----------

#336249 22/05/2005 14:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Proponuję zmienić lekko regulamin co do godz. od której jutro można podawać typy - w RG mecze zaczynają się już od 11. Więc, te 30 min. mogą sporo ułatwić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#336250 22/05/2005 14:55
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
jestem za proponuje nawet zaokrąglic podawanie typów od godziny 10, żeby była ta godzinka na analize <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336251 22/05/2005 15:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
jestem za proponuje nawet zaokrąglic podawanie typów od godziny 10, żeby była ta godzinka na analize <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dobra mecze podajemy od 10 w poniedziałki do 14 w niedziele.

#336252 22/05/2005 15:50
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ROMEK

#336253 22/05/2005 16:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> ROMEK
Spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Edytowałbym to w Regulaminie ale nie mogę bo nie jestem modem a Haz$, który jest tutaj moderatorem wogóle się mało udziela i często go nie ma i nie ma jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Moderator w tym dziale wg. mnie powinien się zmienić lub kogoś dodać do pomocy Haz$.

Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#336254 22/05/2005 16:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
spoko ja juz nawet pisałem do Conrada bo chciałem byc w Quasi-Czacie wiec czemu nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336255 22/05/2005 19:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
ok mogę być tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dziś konkursy , jutro kort tenisowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336256 26/05/2005 10:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
3 RUNDA - 23-29 Maj

GÓRNA CZĘŚC TABELI:

----------
Larsson
(9)A.S.Romek
----------
(13)Fro_Lech
Yaqb
----------
(7)Kameleon
(15)Piomil
----------
(11)Pele
(3)Misiek
----------

DOLNA CZĘŚĆ DRABINKI:
----------
XsebaX
Popon
----------
(14)Sebkos
(6)Wychowany_Na_Nalewce
----------
Gacektyper
Hunter
----------
(12)Cukier
Kattowitz
----------

#336257 31/05/2005 07:56
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
4 RUNDA - 30 Maj - 6 Czerwiec

GÓRNA CZĘŚĆ TABELI:

----------
(9)A.S.Romek
(13)Fro_Lech
----------
(7)Kameleon
(11)Pele
----------

DOLNA CZĘŚĆ TABELI:
----------
XsebaX
(6)Wychowany_Na_Nalewce
----------
Gacektyper
(12)Cukier
----------

#336258 10/06/2005 12:02
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
5 RUNDA 6-12 Czerwiec:

----------
(9) A.S.Romek
(11) Pele
----------
XsebaX
(8) Gacektyper
----------

#336259 23/06/2005 16:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
FINAŁ - 13-19 Czerwiec:

(9)A.S.Romek - (8)Gacektyper

#336260 23/06/2005 16:44
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
ZWYCIĘZCA:

(9)A.S.Romek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#336261 23/06/2005 17:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Aktualny ranking "Champions Race" - 20 Czerwiec:

1. A.S.Romek 50 pkt.
2. Gacketyper 35 pkt.
3. Pele 22 pkt.
-. XsebaX 22 pkt.
5. Fro_Lech 12 pkt.
-. Kameleon 12 pkt.
-. Wychowany_Na_Nalewce 12 pkt.
-. Cukier 12 pkt.
9. Larsson 5 pkt.
-. Yaqb 5 pkt.
-. Piomil 5 pkt.
-. Misiek 5 pkt.
-. Popon 5 pkt.
-. Sebkos 5 pkt.
-. Hunter 5 pkt.
-. Kattowitz 5 pkt.
17. Emilio 3 pkt.
--. Cartmann 3 pkt.
--. Marlon 3 pkt.
--. Hysio 3 pkt.
--. Haas 3 pkt.
--. Szamann 3 pkt.
--. Ivo_Karlovic 3 pkt.
--. Bobek_23 3 pkt.
--. Miara 3 pkt.
--. Gregov 3 pkt.
--. Majner 3 pkt.
--. Arktos 3 pkt.
--. Kazik 3 pkt.
--. Troll 3 pkt.
--. Okan 3 pkt.
--. Jaja 3 pkt.
33. DANI1927 1 pkt.
--. Amper 1 pkt.
--. Rafal_TSW 1 pkt.
--. Shybki20 1 pkt.
--. Ghermann 1 pkt.
--. [T]-error 1 pkt.
--. Marcel 1 pkt.
--. Golo060 1 pkt.
--. Warka25 1 pkt.
--. SenDPL 1 pkt.
--. Katowiczanin 1 pkt.
--. Dominix 1 pkt.
--. Aslan 1 pkt.
--. Rivaldinho 1 pkt.
--. Ryf 1 pkt.
--. Kuerten 1 pkt.

#336262 23/06/2005 17:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Punkty zdobyte w edycji "Zima" 2005 - Ranking Entry System:

1. A.S.Romek 250 pkt.
2. Gacketyper 175 pkt.
3. Pele 110 pkt.
-. XsebaX 110 pkt.
5. Fro_Lech 60 pkt.
-. Kameleon 60 pkt.
-. Wychowany_Na_Nalewce 60 pkt.
-. Cukier 60 pkt.
9. Larsson 25 pkt.
-. Yaqb 25 pkt.
-. Piomil 25 pkt.
-. Misiek 25 pkt.
-. Popon 25 pkt.
-. Sebkos 25 pkt.
-. Hunter 25 pkt.
-. Kattowitz 25 pkt.
17. Emilio 15 pkt.
--. Cartmann 15 pkt.
--. Marlon 15 pkt.
--. Hysio 15 pkt.
--. Haas 15 pkt.
--. Szamann 15 pkt.
--. Ivo_Karlovic 15 pkt.
--. Bobek_23 15 pkt.
--. Miara 15 pkt.
--. Gregov 15 pkt.
--. Majner 15 pkt.
--. Arktos 15 pkt.
--. Kazik 15 pkt.
--. Troll 15 pkt.
--. Okan 15 pkt.
--. Jaja 15 pkt.
33. DANI1927 5 pkt.
--. Amper 5 pkt.
--. Rafal_TSW 5 pkt.
--. Shybki20 5 pkt.
--. Ghermann 5 pkt.
--. [T]-error 5 pkt.
--. Marcel 5 pkt.
--. Golo060 5 pkt.
--. Warka25 5 pkt.
--. SenDPL 5 pkt.
--. Katowiczanin 5 pkt.
--. Dominix 5 pkt.
--. Aslan 5 pkt.
--. Rivaldinho 5 pkt.
--. Ryf 5 pkt.
--. Kuerten 5 pkt.

ZNACZENIE BĘDZIE MIAŁ W EDYCJI "ZIMA" 2006 przy obronie punktów!

#336263 23/06/2005 18:03
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
AKTUALNY RANKING "Entry System" 20.06.2005:

1. Emilio 1395 pkt.
2. Michel 85 445 pkt.
3. Veride 340 pkt.
4. Jaja 330 pkt.
5. A.S.Romek 295 pkt.
6. Misiek 290 pkt.
7. -karola- 285 pkt.
8. Viva 250 pkt.
9. Gacektyper 190 pkt.
10. Pele 175 pkt.
11. Miara 165 pkt.
12. Hysio 155 pkt.
13. Kameleon 150 pkt.
14. Cukier 140 pkt.
--. Wychowany_Na_Nalewce 140 pkt.
16. FRO_LECH 110 pkt.
--. XsebaX 110 pkt.
18. Gregov 100 pkt.
19. Stich 90 pkt.
--. Sebkos 90 pkt.
21. Popon 80 pkt.
22. Piomil 65 pkt.
23. Yogimacko 60 pkt.
24. Pitersson 55 pkt.
--. Wujek12 55 pkt.
26. Troll 45 pkt.
--. Larsson 45 pkt.
28. _Siemers [reloaded] 40 pkt.
--. Paweł 40 pkt.
--. Okan 40 pkt.
31. Ghost 35 pkt.
--. Marlon 35 pkt.
33. Srocky 30 pkt.
--. Haz$ 30 pkt.
--. [T]-error1 30 pkt.
--. Vonseb 30 pkt.
37. Kattowitz 25 pkt.
--. Hunter 25 pkt.
--. Cartmann 25 pkt.
--. Globus 25 pkt.
--. GołyRubyChop 25 pkt.
--. Yaqb 25 pkt.
--. _Lepper2003 25 pkt.
44. DANI1927 20 pkt.
--. Meister 20 pkt.
--. Abeg 20 pkt.
--. Fart? 20 pkt.
48. Coronach 15 pkt.
--. Valdi 15 pkt.
--. Kenner 15 pkt.
--. Miller 31 15 pkt.
--. Haas 15 pkt.
--. JiroJiro 15 pkt.
--. Szamann 15 pkt.
--. Ivo_Karlovic 15 pkt.
--. Bobek_23 15 pkt.
--. Majner 15 pkt.
--. Arktos 15 pkt.
--. Kazik 15 pkt.
60. Halfacat 10 pkt.
--. Rafal_TSW 10 pkt.
--. Delfiedor 10 pkt.
63. Msm 5 pkt.
--. Matti 01 5 pkt.
--. Henry*Ronaldinho*Valeron 5 pkt.
--. Amper 5 pkt.
--. Shybki20 5 pkt.
--. Ghermann 5 pkt.
--. Marcel 5 pkt.
--. Golo060 5 pkt.
--. Warka25 5 pkt.
--. SenDPL 5 pkt.
--. Katowiczanin 5 pkt.
--. Dominix 5 pkt.
--. Aslan 5 pkt.
--. Rivaldinho 5 pkt.
--. Ryf 5 pkt.
--. Kuerten 5 pkt.
--. Vira 5 pkt.
--. Abati_ 5 pkt.
--. OlenkasLover 5 pkt.
--. Samot_nick 5 pkt.
--. Miszczur 5 pkt.
--. Exp 5 pkt.
--. M3fis 5 pkt.
--. Tyler 5 pkt.
--. Experto 5 pkt.
--. YoMan 5 pkt.
--. Rivaldo 5 pkt.
--. Edson 5 pkt.
--. Gonzalez7 5 pkt.
--. Lestat 1981 5 pkt.
--. Master Flamaster 5 pkt.
--. Ssts 5 pkt.
--. 22 Lukasz 5 pkt.
--. Przemesce 5 pkt.
--. Xavery 5 pkt.
--. Donbangino 5 pkt.
--. Eddie Orzeł 5 pkt.


Wypadli z rankingu:

Lleyton
Fox_Mulder
Andrev
Spinacz
Mamir
Sikort
Rossiter
Lukboj
AmZo


WAŻNY PRZY ROZSTAWIANIU ZAWODNIKÓW !!!

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1