Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#336281 30/04/2005 20:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
Czy jutro sa otwarte te firmy?No bo w końcu swieto pracy. Jeśli tak to w jakich godzinach?


Z góry dzienks

Bonus: Unibet
#336282 30/04/2005 21:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
w toto-mix chyba normalnie, bo na stronce nic nie pisze, kursy są wystawione, a możliwość obstawiania do 15:00

#336283 02/05/2005 08:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Wie ktoś może w jakich godzinach dziś jest otwarty prof i STS ?

#336284 02/05/2005 08:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Prof

Poniedziałek : 11:30-17:00
Wtorek-Piątek : 10:00 - 18:00
Sobota : 9:00 - 15:00
Niedziela : 10:00 - 15:00

STS

Poniedziałek : 12:30 - 17:30
Wtorek - Piątek : 10:00 - 18:00
Sobota : 9:30 - 14:30
Niedziela : 10:00 - 14:00

TOTO-MIX

Poniedziałek : 11:00- 19:00
Wtorek - Piątek : 10:00 - 19:00
Sobota : 9:00 - 16:00
Niedziela : 9:30 - 15:00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#336285 02/05/2005 12:21
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
A jutro 3 maja buki są otwarte?

#336286 02/05/2005 12:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Quote
A jutro 3 maja buki są otwarte?
toto otwarte jak w niedziele

#336287 02/05/2005 15:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Quote
Prof

Poniedziałek : 11:30-17:00
Wtorek-Piątek : 10:00 - 18:00
Sobota : 9:00 - 15:00
Niedziela : 10:00 - 15:00

STS

Poniedziałek : 12:30 - 17:30
Wtorek - Piątek : 10:00 - 18:00
Sobota : 9:30 - 14:30
Niedziela : 10:00 - 14:00

TOTO-MIX

Poniedziałek : 11:00- 19:00
Wtorek - Piątek : 10:00 - 19:00
Sobota : 9:00 - 16:00
Niedziela : 9:30 - 15:00

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
I się Misiek pomyliłeś bo dziś Toto-Mix był czynny do 17 a jutro jest do 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#336288 22/05/2005 15:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ;-)


Nie chciałem kolejnego tematu otwierać...

Wie ktoś może od której jutro czynny jest PROF ?

STS otwiera się już od 10 ze względu na RG, profek też?

Dzięki !


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, betowiec, forty, Lukasz111, Sensei), 2,103 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,489
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1