|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180 |
Czy jutro sa otwarte te firmy?No bo w końcu swieto pracy. Jeśli tak to w jakich godzinach?
Z góry dzienks
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
w toto-mix chyba normalnie, bo na stronce nic nie pisze, kursy są wystawione, a możliwość obstawiania do 15:00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Wie ktoś może w jakich godzinach dziś jest otwarty prof i STS ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Prof
Poniedziałek : 11:30-17:00 Wtorek-Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota : 9:00 - 15:00 Niedziela : 10:00 - 15:00
STS
Poniedziałek : 12:30 - 17:30 Wtorek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota : 9:30 - 14:30 Niedziela : 10:00 - 14:00
TOTO-MIX
Poniedziałek : 11:00- 19:00 Wtorek - Piątek : 10:00 - 19:00 Sobota : 9:00 - 16:00 Niedziela : 9:30 - 15:00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2003
Posty: 180 |
A jutro 3 maja buki są otwarte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
A jutro 3 maja buki są otwarte? toto otwarte jak w niedziele
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213 |
Prof
Poniedziałek : 11:30-17:00 Wtorek-Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota : 9:00 - 15:00 Niedziela : 10:00 - 15:00
STS
Poniedziałek : 12:30 - 17:30 Wtorek - Piątek : 10:00 - 18:00 Sobota : 9:30 - 14:30 Niedziela : 10:00 - 14:00
TOTO-MIX
Poniedziałek : 11:00- 19:00 Wtorek - Piątek : 10:00 - 19:00 Sobota : 9:00 - 16:00 Niedziela : 9:30 - 15:00
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> I się Misiek pomyliłeś bo dziś Toto-Mix był czynny do 17 a jutro jest do 15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ;-)
Nie chciałem kolejnego tematu otwierać...
Wie ktoś może od której jutro czynny jest PROF ?
STS otwiera się już od 10 ze względu na RG, profek też?
Dzięki !
|
|
|
Link skopiowany do schowka