Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#33649 30/10/2001 17:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
coraz czesciej sie zastanawiam czy sts i prof ma swoich ludzi na forum .. czesto zdarza sie, ze ktos podaje jakiegos newsa o jakiejs druzynie, lub o pomylce buka, wtedy ja niczym blyskawica zasuwam zeby to obstawic niestety wtedy jest juz za pozno bo bledy sa naprawione itp.. zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
zgadzam sie z tym w 100% szkoda ze tak malo ludzi to dostrzega widocznie czekiaja na to az sts i prof. przestana popelniac bledy.Posmiejcie sie troche dluzej z nich i zobaczymy kto bedzie sie smial.Dobrze ze chociaz ktos to dostrzega.A podobno sa tu ludzie ktorzy na tym zarabiaja jakos tego nie moge zrozumiec.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
A nie zauważyliście czasem, że coraz częściej pojawiają się typy tzw. super-hiper typy, które kiedyś wchodziły, a teraz często nie wygrywają ? Może to przypadek...
Przy okazji do idiotów z Profa: Od poniedziałku prawie żadna aktualizacja stony nie była prawidłowa !!! Po jaką cholerę aktualizujecie te kursy, jeśli nikt tego nie może do końca przeczytać ?

Dziś nawet oferta w tekstowa w Zip-ie jest źle spakowana ! Idioci i blondynki !!!

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ale jazda ! Właśnie miałem wizytę mojego Admina z reprymendą. Wczoraj wlazłem na FTP-a Profesjonala, żeby pociągnąć całą stronę, a oni potraktowali to jako włamanie do sieci. Ej buraki, jak się ma takie loginy i hasła, to każdy idiota się zaloguje. A ponieważ mam stałe IP (już je zmieniam na DHCP) to mnie namierzyli i się burzyli. Przyznajcie się po prostu, że nie macie pojęcia o własnym systemie informatycznym !!!

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nigdy nic nie wiadomo. Wystarczy, że jedna osoba w biurze np. STSu czyta te forum i zawsze może coś przekazać dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
jestem ciekawy czy nasze rodzime buki maja jakichs ekspertow od nowinek i od aktualizacji kursow, czy polega to tylko na obserwacji zagranicznych bukow

Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Nigdy nic nie wiadomo. Wystarczy, że jedna osoba w biurze np. STSu czyta te forum i zawsze może coś przekazać dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

ty mi wygladasz na takiego wlasnie kabla na forum (bez obrazy i z calym szacunkiem oczywiscie)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
A niby czemu tak uważasz?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
ja tylko zartowalem..

ale swoja droga to na temat typowania/obstawiania wiesz dosyc duzo, jestes zalozycielem (?) tego forum (a jest to dosyc kosztowna sprawa), no i Twoj przed ostatni tekst : Nigdy nic nie wiadomo. Wystarczy, że jedna osoba w biurze np. STSu czyta te forum i zawsze może coś przekazać dalej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ten usmmiech na koncu pachnie mi jakims podstepem.. ale oczywiscie to tylko moje smieszne, nic nieznaczace insynuacje, mam nadzieje ze nie obrazilem Cie swoimi wywodami, bo tak naprawde to nie mam nic do Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i w kwestii typowania to jestem przy tobie malutki ..
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jak patrzę na ten uśmieszek to widzę o co Ci chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dałem go tylko dlatego, że każdy użytkownik lub nawet gość tego forum może czytać tu informacje i przekazywać je dalej. Nie sposób to kontrolować... Osobiście nie mam powodu nikomu o niczym mówić. Jeśli buki same się nie kapną to nie będę im w tym pomagał. To jest tylko i wyłącznie ich sprawa.

Dlaczego myślisz, że w porównaniu do mnie jeśteś w typowaniu malutki? Kto wie, możesz równie dobrze być lepszy?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
chocby dlatego ze sportem nie interesuje sie w ogole, no prawie w ogole, w kazdym badz razie pilka nozna do moich ulubionych rzeczy nigdy nie nalezala.. jakis czas temu zainteresowalem sie typowaniem ( 4 miesiace temu ) w praktyce okazalo sie ze mozna na tym nawet calkiem fajna kase wyciagnac i tak sie w to bawie.. w moim przypadku polega to glownie na odnajdywaniu ciekawych informacji dotyczacyh danej druzyny, danego spotkania itp. niestety rzeczywistosc nie jest tak wspaniala jakbym sobie ja widzial, przykladem moze byc np. moj ostatni tydzien w TT, ~5900 w plecy.. ale jestem dobrej mysli, ucze sie coraz wiecej i sadze ze bedzie dobrze.. wnioski mozesz wyciaganac sobie sam.. zajmujesz sie tym wszystkim napewno duzo dluzej niz ja, masz wlasne forum (przy ktorym jest duzo pracy i wydatkow etc.) teraz chyba juz wiesz dla czego jestem "malutki" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga mam 2 pytania z innej beczki: czemu nie bierzesz udzialu w TT ?
kto ma #1 ? (kto byl szybciej zarejestrowany, bo ty masz #2 ?)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Faktycznie, prowadzenie forum wynosi mnie prawie 4000 zł rocznie, głównie przez domeny. Można by za to kupić niezłe wakacje w tropikalnym raju... ale cóż, obstawianie jest ważniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie brałem udział w TT ale może niedługo się dołączę. Rzadko obstawiam a jeśli już to raczaj handicapy azjatyckie i total goals.

Member #1 to konto admina przy instalacji forum. Nie używa się tego konta - firma Infopop (UBB) zaleca korzystanie z nowego konta (#1 idzie po prostu na "półkę"). Też mnie to dziwi, ale coś w tym musi być...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 195
Z ostatnich opserwacj mozna wnioskowac ze STS od mometu gdy na stronie pokazal sie komunikat "W związku z wdrazaniem nowego programu obslugi zawierania zakladow, chwilowo wstrzymane zostaly operacje uaktualniania listy kursowej itd itd" dziwnie kursy staja sie coraz bardziej mniej atrakcyjne a bardziej "swiatowe" co mnie smuci a 1X czy X2 na hokej'e mnie zalamuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a moze to tylko moje zdanie?? ale tak to widze.
Hehe pewnie przeczytali tu pare tekstow w stylu "STS rozdaje pieniadzory" i sie zabrali do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, forty, aker), 1,961 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,562
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1