|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Tutaj wątek dotyczący polskiej Ekstraligi. Pary wszyscy znają, ale przypomnę:
Toruń - Bydgoszcz Zielona Góra - Gorzów Leszno - Częstochowa
baraże o utrzymanie: Gdańsk - Wrocław
Last edited by buszmen; 07/08/2009 03:22.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
jedzie dzisiaj Hancock i Pedersen w Czestochowie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nie! Jadą w Lesznie  Pdersen i Hancock potwierdzli swój udział w zawodach ( żródło sobotni "sportowy wieczór" TVP Sport/ TVP Info)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Nie! Jadą w Lesznie  Pdersen i Hancock potwierdzli swój udział w zawodach ( żródło sobotni "sportowy wieczór" TVP Sport/ TVP Info) spoko chodzilo mi o druzyn a nie miejsce  ale ok dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
A ja nieco marnej jakosci pytanie zadam  Czy gamebookers wystawia oferte na zuzel? Chodzi o polska lige 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989 |
nigdy nie widziałem kursów na ligę w GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
warto dziś Krzysia Kasprzaka z Lee Richardsonem?? myślę,że Krzysiu na swoim torze trochę punktów nazbiera a 1,55 fajnie wygląda ,czy lepiej mecz po 1.45 na Unię?? wypowie się ktoś oczywiście w tobet kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Unie po 1,45 to raczej nie. Włókniarz +4,5 po 1,95 to znacznie lepsza opcja. A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem  tez zalapales sie na last minute  Stal dzis powinna pojechal Falubaz okolo 49-41 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem  tez zalapales sie na last minute  Stal dzis powinna pojechal Falubaz okolo 49-41  po ile miedziak byl i gdzie? w bet -2 po 1,66 ale to nie to samo co bez handi;]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
Taki wynik biore i czekam na rewanż,jarko 33 obys trafił rewanz i tak masakra ,chodzi o to by wysoko dziś nie przegrać TOBET Ja wybrałem typ Tomasz Gapinski +1.5 w pojedynku z Pavlicem kurs 1.70 .Mysle że z Pavlica zostało tylko nazwisko i wspomnienie poprzedniego sezonu .pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (Rider points handicap) Wygrana 16.08 20:00 Antonio Lindback 1.75 Adrian Miedzinski 1.95 witam mam tylko pytanko w tobecie licza wszystkie starty?? bo jesli tak to mysle ze miedzinski mimo slabszej postawy w tej czesci sezonu jadac 6 biegow musi zdobys ok 11 pkt by Torun nie polegl w Bydzi i mysle ze 2 moze wpasc dziekuje za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
unibet ma dobre kursy np. ZKZ+10,5 @ 1,72 Torun+8,5 @ 1,75 , Czestochowa+8,5 @ 1,8 Chrzanowski - Miedzinski 2 @ 1,67
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649 |
Ktoś wie czy w Expekcie pjawi sie szersza oferta czy tylko kury na druzyny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Szersza oferta w Expekcie już dostepna (troche późno);)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558 |
Falubaz - <b> Stal +18.5</b>/ 1.75 tobet inne buki wystawily +16 albo +14
bardzo duży hdc wg mnie na zespół gości. Myślę, jednak że nie dojdzie dziś aż do takiego pogromu drużyny z Gorzowa. W drużynie Stali niepewny start jest Holty który wczoraj w GP się poobijał. Gollob, Holta, Jonasson (który ostatnio jest w formie) Karlsson, Zagar powinni spokojnie przywieźć 36 punktów. Drużyna Stali przygotowywała się do tego rewanżowego meczu na torze Atlasu Wrocław. Dziwnie spokojnie jest w obozie gorzowskim przed tym meczem. Czyżby cisza przed burzą?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 145
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 145 |
burza będzie od 19.30,jak dla mnie 55-35 ,zresztą zobaczymy na prezentacji jak łby goście będą mieli spuszczone na dół to już wiadomo że im to spotkanie wisi .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
spokojnie handi Stal plus 18, powinno wejsc bez problemu. Zgadzam się z trypkiem. Falubaz nieco na luzie takze Stal do 39 dobije, chyba ze Rune nie pojedzie jak co niektorzy donosza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309 |
Ja osobiscie skłaniam się ku handi na Grudziądz w Ostrowie. Ostrów bez kasy itd, a Grudziądz jeśli chce to zawsze potrafi tam powalczyć. Także plus 10 do wzięcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 28 |
Z ta Stala nie byłbym taki pewien. Holta poobijany, Tomek juz chyba tez nie w takim gazie. Mysle że cięzko będzie gorzowianom nawiązać równorzędną walkę, Typuje jakies 55-35 dla gospodarzy. Luki75 musisz pamietac ze dla Ostrowa to jest mecz o zycie, przegrana bądz nieznaczna wygrana oznacza w istocie spadek do II ligi i koniec żużla w ostrowie pewnie na długie lata. Naprawe zuzla w ostrowie należy rozpoczac od utrzymania, a do tego niezbedna jest wysoka wygrana w granicach 15-20 pkt.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|