Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Tutaj wątek dotyczący polskiej Ekstraligi. Pary wszyscy znają, ale przypomnę:

Toruń - Bydgoszcz
Zielona Góra - Gorzów
Leszno - Częstochowa

baraże o utrzymanie:
Gdańsk - Wrocław

Last edited by buszmen; 07/08/2009 03:22.
Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
jedzie dzisiaj Hancock i Pedersen w Czestochowie ?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Nie! Jadą w Lesznie wink
Pdersen i Hancock potwierdzli swój udział w zawodach ( żródło sobotni "sportowy wieczór" TVP Sport/ TVP Info)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Originally Posted by kyrszko
Nie! Jadą w Lesznie wink
Pdersen i Hancock potwierdzli swój udział w zawodach ( żródło sobotni "sportowy wieczór" TVP Sport/ TVP Info)

spoko chodzilo mi o druzyn a nie miejsce tongue ale ok dzieki piwo

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
A ja nieco marnej jakosci pytanie zadam tongue Czy gamebookers wystawia oferte na zuzel? Chodzi o polska lige wink

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
nigdy nie widziałem kursów na ligę w GB

Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
warto dziś Krzysia Kasprzaka z Lee Richardsonem?? myślę,że Krzysiu na swoim torze trochę punktów nazbiera a 1,55 fajnie wygląda ,czy lepiej mecz po 1.45 na Unię?? wypowie się ktoś oczywiście w tobet kursy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Unie po 1,45 to raczej nie. Włókniarz +4,5 po 1,95 to znacznie lepsza opcja. A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by buszmen
A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem smile
tez zalapales sie na last minute tongue
Stal dzis powinna pojechal Falubaz okolo 49-41 crazy

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by buszmen
A już najlepsza to była Miedziak z Chrzankiem smile
tez zalapales sie na last minute tongue
Stal dzis powinna pojechal Falubaz okolo 49-41 crazy


po ile miedziak byl i gdzie? w bet -2 po 1,66 ale to nie to samo co bez handi;]

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
Taki wynik biore i czekam na rewanż,jarko 33 obys trafił rewanz i tak masakra ,chodzi o to by wysoko dziś nie przegrać piwo
TOBET
Ja wybrałem typ Tomasz Gapinski +1.5 w pojedynku z Pavlicem kurs 1.70 .Mysle że z Pavlica zostało tylko nazwisko i wspomnienie poprzedniego sezonu .pzdr

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Polonia Bydgoszcz - Unibax Toruń (Rider points handicap) Wygrana
16.08 20:00 Antonio Lindback 1.75
Adrian Miedzinski 1.95
witam mam tylko pytanko w tobecie licza wszystkie starty??
bo jesli tak to mysle ze miedzinski mimo slabszej postawy w tej czesci sezonu jadac 6 biegow musi zdobys ok 11 pkt by Torun nie polegl w Bydzi i mysle ze 2 moze wpasc
dziekuje za odpowiedz


Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
unibet ma dobre kursy np. ZKZ+10,5 @ 1,72 Torun+8,5 @ 1,75 , Czestochowa+8,5 @ 1,8 Chrzanowski - Miedzinski 2 @ 1,67

Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
addict
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 649
Ktoś wie czy w Expekcie pjawi sie szersza oferta czy tylko kury na druzyny?

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Szersza oferta w Expekcie już dostepna (troche późno);)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 558
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 558

Falubaz - <b> Stal +18.5</b>/ 1.75 tobet inne buki wystawily +16 albo +14

bardzo duży hdc wg mnie na zespół gości. Myślę, jednak że nie dojdzie dziś aż do takiego pogromu drużyny z Gorzowa. W drużynie Stali niepewny start jest Holty który wczoraj w GP się poobijał. Gollob, Holta, Jonasson (który ostatnio jest w formie) Karlsson, Zagar powinni spokojnie przywieźć 36 punktów. Drużyna Stali przygotowywała się do tego rewanżowego meczu na torze Atlasu Wrocław.
Dziwnie spokojnie jest w obozie gorzowskim przed tym meczem. Czyżby cisza przed burzą?

Dołączył: May 2009
Posty: 145
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 145
burza będzie od 19.30,jak dla mnie 55-35 ,zresztą zobaczymy na prezentacji jak łby goście będą mieli spuszczone na dół to już wiadomo że im to spotkanie wisi .

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
spokojnie handi Stal plus 18, powinno wejsc bez problemu. Zgadzam się z trypkiem. Falubaz nieco na luzie takze Stal do 39 dobije, chyba ze Rune nie pojedzie jak co niektorzy donosza

Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 309
Ja osobiscie skłaniam się ku handi na Grudziądz w Ostrowie. Ostrów bez kasy itd, a Grudziądz jeśli chce to zawsze potrafi tam powalczyć. Także plus 10 do wzięcia

Dołączył: Mar 2008
Posty: 28
lds Offline
newbie
newbie
Dołączył: Mar 2008
Posty: 28
Z ta Stala nie byłbym taki pewien. Holta poobijany, Tomek juz chyba tez nie w takim gazie. Mysle że cięzko będzie gorzowianom nawiązać równorzędną walkę, Typuje jakies 55-35 dla gospodarzy.
Luki75 musisz pamietac ze dla Ostrowa to jest mecz o zycie, przegrana bądz nieznaczna wygrana oznacza w istocie spadek do II ligi i koniec żużla w ostrowie pewnie na długie lata. Naprawe zuzla w ostrowie należy rozpoczac od utrzymania, a do tego niezbedna jest wysoka wygrana w granicach 15-20 pkt.


Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, latajaca_holenderka, burbon, Sensei, alfa, rafal08, Lukasz111, $-man), 3,032 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,748
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1