Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#336780 02/05/2005 05:08
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
EAST

01.30 Washington - Chicago 1:2 Game 4

WEST

02.00 Dallas - Houston 2:2 Game 5
04.30 Denver - San Antonio 1:2 Game 4

Bonus: Unibet
#336781 02/05/2005 07:23
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam,

Denver - San antonio

Oj będzie się dzialo oj będzie. Zapowiada się niezly mecz, po ostatniej wygranej Spurs to oni sa blizej awansu to oni maja dzis przewage psychologiczna która powinni wykorzystac!.

Ostatni mecz w wykonaniu SAS był slabiutki a mimo to wygrali, no ale to się nazywa doswiadczenie. Duncan miał problemy z faulami gral tylko 27min i do tego slabiutka skutecznosc 5/19! Huh i dorzucil 11 zbiorek to już lepiej, mimo fatalnej skutecznosc to po jego bardzo waznym rzuc przy stanie 81-78 dla SAS zrobilo się 83-78 (kolejny pokaz doswiadczenia).
Jakby nie wejscie smoka (mowa tu o Manuu) to SAS by w tej konfrontacji na pewno przegrywali, sam Parker powiedzial "Dzis gralismy slabo wszyscy, tylko Manu gral fenomenalnie i to jego zasluga w odniesieniu zwyciestwa".

Barylki maja noz na gardle jak mysla o jakiejs walce musza to wygrac, uwazam ze determinacja, lata ogrania przemawiaja na korzysc SAS i to oni wygraja ten mecz.

Sam Duncan mowi "Oni dobrze bronią. Dostawałem piłki te, które chciałem, ale nie byłem już w stanie tego wykończyć".
Podziw w grze Spurs widzi sam Karl "Nagram to na kasetę i pokażę synom jak powinno grać się w koszykówkę".

Osobiscie nie tykam tego meczu zarobilem na spurs to co miałem zarobic, przewidywalem ze wygraja 1 z meczy w denver i wygrali! i to po dosc niezlym kursie, wygrali game 3 i tym samym nie bede miał nerwowki jakby zagral progresje w przypadku porazki w meczu 3.
Nie zmienia to faktu ze faworytem dla mnie w tym meczu sa Spursi .

Pozdr.

#336782 02/05/2005 07:42
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Dallas - Houston.

Wrozbe czas zaczac J.
Czyli co dzis rakiety winner? Hehe ale będę się smial z dallas jak tak sobie dadza odebrac zwyciestwo ( na razie smieje się z rakiet ze dali się tak wy.....c).

Nie ma co ukrywac dallas sa faworytami tego spotkania ale handi -5,5 chyba ciut za wysoki jeżeli patrzac na 3 ostatnie wyniki tej pary. Bardziej apetycznie wyglada ML Rakiety.
Na 2 porazki nalozyla się slaba postawa Minga jak rowniez rezerwowych Barry o James, goscie zagrali slabiutkie 2 mecze przed wlasna publika ale w dallas pokazali sie z dobrej strony wiec moze i dzis będzie lepiej?. Co do Minga to musi uwazac na faule ostatnie 25min mowia same a siebie bez niego druzyna jakos nie funkcjonuje.

Nie wiem czy to jakies fatum wisi nad rakietami czy istny przypadek ale po raz drugi dostali w czwartej kwarcie run; w 3 meczu przy stanie 88-80 dla Rakiet zrobilo się 88-100 dla dallas, natomiast w 4 meczu przy satnie 88-82 dla rakiet zrobilo się 88-91 hmm, jakas pechowa liczba "88" (może jakas oferta się pojawi u bukow typu: Jak wysoki będzie run w wykonaniu dallas kiedy rakiety osiagna 88pkt)

Co do dallas to kolejny slaby mecz rozegrala gwiazda dallas Dirk na 4 spotkania tylko 1 mecz wyszedl mu przyzwoicie, cos czuje ze dzis facet odrodzi się na nowo.
Na UWAGE zasluguje pierwszy trafiony rzut Dirka w meczu nr 4 za 3Pkt! i tym samy przelamal niemoc 8 meczy bez trafionej Trojki!! Jak to wyczytalem to myslalem ze to zart odnosnie rocznicy wstapienia do UE, ale ogladajac statsy to widac ze wcale Dirk nie oddawal duzo rzutow za 3pkt.

Reasumujac poczekac na kurs 2HT tego meczu, lub ewentualnie poszukac cos ze zdobyczami punktowymi zawodnikow.

Mi sie widze over 12,5 Finley
Troszke gorzej wyglada over 2,5 Dirk ale tez do przeskoczenia.



Troche historii:
- na 317 serii best of seven tylko 8 razy udalo sie wygrac druzynom ktore przegrywaly 0-2, czy dallas będzie 9?.
- tylko 3 druzyny przegraly 2 pierwsze mecze u siebie 0-2 i udalo im się wygrac cala serie, czy dallas będzie 4?.

Pozdr.

#336783 02/05/2005 07:45
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Co do overu Dirka to mialo byc over 25 a nie 2,5 :0.

Pozdr.

#336784 02/05/2005 07:50
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
siemka wydaje mi sie ze dallas dzis winnnn i washington po 1x bezpiecznie pozdrawiam

#336785 02/05/2005 09:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
z oferty toto-mix wyszukałem dwie najpewniejsze pozycje moim zdaniem :

Nuggets - Spurs under 190 (w starciu tych drużyn w rzadnym z trzech spotkań nie przekroczyli takiej bariery punktowej więc czemu dzisiaj mieliby to zrobić)

Arenas, Hughes 50.5+ (suma dwóch najskuteczniejszych strzelców wydaje sie jak najbardziej realna. Arenas pewnie rzuci swoje 30 i Hughes dorzuci 21 i jest luz)

Nie chciałem typować rzadnych spotkań bo nie posiadam logicznych uzasadnień, ale mam nadzieje, że Nuggets się ponownie obudzą.

#336786 02/05/2005 10:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
1.30 Washington - Chicago 1
02.00 Dallas - Houston ---------
04.30 Denver - San Antonio under 190

#336787 02/05/2005 12:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Pn 03/05/05 NOC Denver - San Antonio (hc:2-0).....typ-2 1,90 Expekt

Dzis pora na kolejna wygrana SA. Przyczyna porazki w I meczu byla niepelna dyspozycja Duncana i slabsza postawa lawki. Tak ajk sie spodziewalem rozlegly terminarz meczow obu druzyn spowodowal, ze Tim wrocil juz do pelnej dyspozycji. Rowniez trener SA zastosowal jeden manewr. Posadzil na lawce swietnego Ginobiliego. To spowodowalo, ze SA ma swietna odpowiedz na lawce. W ostatnim meczu rzucil 32 punkty. Rowniez swietny mecz z lawki zagral Robert Horry, ktory trojkami zapewnil zwyciestwo Ostrogom. Warto dodac, ze SA potrafilo wygrac mimo slabszej postawy Tima. Ktory wiekszosc czasu spedzil na lawce, lapiac szybko faule. Ale jemu takie dwa mecze z rzedu sie nie zdarzaja. Dzis spodziewam sie takiej postawy jak w meczu nr.2, w ktorym rzadzil i dzielil. Kolejnym faktem przemawiajacym z Timem i spolka jest fakt, ze nazwijmy to "solidna druzyna Denver" nie ma tak naprawde lidera, kogos kto w trudnych momentach potrafi wziasc ciezar gry na siebie. Dzis kolejne zwyciestwo SA, by w nastepnym meczu zapewnic sobie awans. Powodzenia.

#336788 02/05/2005 14:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Z ,której strony bym dziś palca nie przykładał to nie ma gdzie go wetknąć żeby było bezpiecznie.Jedyne co sobie wydumałem to over 204 w Washingtonie. W dwóch ostatnich meczach obejrzeliśmy solidną dawkę punktów, obie drużyny wygrały po 1 meczu z tych dwóch ,więc nagłej zmiany strategii się niespodziewam. Wygrana gospodarzy wydaje się też być do zagrania ale po kursie 1.4 to ja tego nie ruszam bo mecz moim zdaniem na styku ale jeżeli Czarodzieje to wygrają to kto wie czy nie zobaczymy ich w następnej rundzie.

Jeżeli miałbym coś grać w parze Dallas - Houston to zagrałbym 2 . Dzięki Gedzowi wiemy,że jeżeli gospodarze przegrywali u siebie dwa pierwsze mecze to tylko 3 razy udało im się awansować dalaj. Jezeli historia ma być zachowana to Houston musi dziś wygrać i zkończyc serię u siebie w domu.

Co to spotkania Denver - San Antonio to coś mi tu niegra z linią 190 buki nas zachęcają za bardzo do zagrania na tak niskim pułapie i wcale nie zdziwię się jak Bryłki sprubują zaskoczyć dziś Grega Popvica i zagrają bardzo ofensywnie.

#336789 02/05/2005 16:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Co to spotkania Denver - San Antonio to coś mi tu niegra z linią 190 buki nas zachęcają za bardzo do zagrania na tak niskim pułapie i wcale nie zdziwię się jak Bryłki sprubują zaskoczyć dziś Grega Popvica i zagrają bardzo ofensywnie.

Zgadzam się z Toba ,Stypa i dodam coś jeszcze.

Nuggets,by dziś wygrać, musza narzucić bardzo szybkie tempo,od samego początku i...utrzymac się w kontakcie po zakończeniu 2 kwarty.

Jezeli im się to uda,to druga połowa będzie należeć do nich,a tym samym rowniez i wygrana w tym spotkaniu.

W meczu nr 3 gospodarze zagrali ,moim zdaniem,zbyt wolno i nie wykorzystali swojego największego atutu,jakim jest...zywiołowość:-)
Starali się szanować piłkę i dotrzymać kroku przeciwnikowi w grze obronnej.
Ta taktyka zawiodla,bo Nuggets próbowali swoich sił w konkurencji,w ktorej Spurs nie maja sobie równych.

Dzis przewiduję bardzo ofensywna grę gospodarzy,szybkie tempo akcji i...więcej Boykinsa:-)
Jestem przekonany,że taki spec jak George Karl wyciągnął wnioski z meczu nr 3.

Nie ma w NBA druzyny,która w meczu prowadzonym w szybkim tempie nie "spuchnie" w hali Nuggets w końcowce.
Dziś "Denver factor" bedzie działał z wiekszą,niekorzystną, siła na gości niż w 3 meczu serii(4 dzień pobytu Spurs w Colorado).

Cały zysk z meczu nr 1 ,w ktorym typowalem Nuggets dziś rozłożony na 2 stawki.

DEN Nuggets - SA Spurs

Pick 1 - Denver
/2,31 - Pinnacle/
85/100

Pick 2 - Draw*
/13,00 - William Hill/
15/100

Go Nuggets !

* - PO na Zachodzie bez dogrywek? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 02/05/2005 16:52.
#336790 02/05/2005 18:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
no jesli Nuggets wygra to padnie over

#336791 02/05/2005 18:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 32
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 32
Witam, a co myslicie o meczu Dallas-rockets ja jestem sklonny postawic na over a jakie jest wase zdanie?? TYP: over 198

#336792 02/05/2005 20:14
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
w dallas wszystko mozliwe

#336793 02/05/2005 20:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Do UNDERA w dzisiejszym meczy Denver jestem przekonany FULL STAKE POLECAM WSZYSTKIM i nie zgdzam sie calkowicie z opinia amkwisha ...

Denver zawsze naciskala od samego poczatku to nie starczy po za tym miedzy tymi dwoma druzynami under jest pisany popatrz na 7-8 ostatnich meczy ZADNEGO OVERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#336794 02/05/2005 21:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Polecam Over Washow 204 albo Washington (-5.5) Kurs Identyczne 1.91

#336795 02/05/2005 21:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
A ja dzis zagrałem tylko:

Dallas i Waschington...

Rozpisywac sie nie bede poniewaz wsio zostało juz napisane:)

#336796 02/05/2005 21:11
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 203
Dzisiaj jest ostatnia szansa dla Denver , jeśli chcą sie liczyć jeszcze w rozgrywce o nastepną runde. Mają tą świadomość także gracze Ostróg przy ewentualnym zwycięstwie kolejne spotkanie mogące przypieczętować awans grają u siebie.

Stawiam jednak na gospodarzy , że doprowadzą do remisu 2-2 i wszystko zacznie sie od nowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336797 02/05/2005 21:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Do UNDERA w dzisiejszym meczy Denver jestem przekonany FULL STAKE POLECAM WSZYSTKIM i nie zgdzam sie calkowicie z opinia amkwisha ...

Denver zawsze naciskala od samego poczatku to nie starczy po za tym miedzy tymi dwoma druzynami under jest pisany popatrz na 7-8 ostatnich meczy ZADNEGO OVERA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zacytuj kiedy i gdzie napisalem,że dzis w Denver padnie over !

Mozesz się nie zgadzać,tylko najpierw przeczytaj....z czym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#336798 02/05/2005 21:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
I
old hand
old hand
I Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,057
Co myslicie dzisiaj o Dallas i Washington warto zagrac grubiej.

Czekam na opinie

[color:"green"]W tym dziale nie znajdziesz opinii "na zamówienie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli Ktos gra Mavs i/lub Wizards to wcześniej o tym napisał,wiec przeczytaj posty w temacie.
Przyjelismy zasadę,że piszemy tylko i wyłacznie o typach,ktore gramy w realu,tak jest po prostu uczciwie.
Przejrzyj także ranking na dziś i zobacz ,ile typow jest zgodnych z Twoimi. [/color]

Last edited by amkwish; 02/05/2005 22:08.
#336799 02/05/2005 22:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Ja gram sobie dzisiaj dubelka Chicago + San Antonio i singielka za grubiej under w Washingtonie....

pozdr. i powodzonka

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1