Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 5 1 2 3 4 5
#336820 03/05/2005 02:50
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
103-100 jeeeeee kaczyli mi kupon pozdrawiam dobrej nocy oggogo spurs

Bonus: Unibet
#336821 03/05/2005 02:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Cos sie jaknarazie na under nie zanosi tongue moze si wystrzelaja chlopaki :> i wszytko wroci do normy :/

#336822 03/05/2005 02:55
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
ogladam ten mecz sedziowie w roli glownej. van gundy juz ukarany grzywna 100 tysiecy byc moze na tym nie koniec. t mac pudlo w kluczowym momencie z osobistego

A gdzie patrzyłeś ??

#336823 03/05/2005 02:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Pewnie na rozkodowanym NBA TV z francuskiego paskietu tongue

#336824 03/05/2005 02:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205

ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.


Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil.

#336825 03/05/2005 03:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ja w stanach mieszkam to mam na TNT

#336826 03/05/2005 03:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205

ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.


Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil.
nawet gdyby trafil to by nie bylo remisu bo wyraznie mial noge na lini. kluczowym momentem byla pomylka sedziow gdy finley wyrwal z rak pilke barry'emu, ale wczesniej stal poza boiskiem co jest nie legalne

#336827 03/05/2005 03:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Quote
Quote
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205

ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.


Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil.
nawet gdyby trafil to by nie bylo remisu bo wyraznie mial noge na lini. kluczowym momentem byla pomylka sedziow gdy finley wyrwal z rak pilke barry'emu, ale wczesniej stal poza boiskiem co jest nie legalne

no ja tylko z internetu wiem .. widze ze ogladałes, jak tam wogoel gra była? Yao po stastykach ze dobrze zagrał a jak to wygladalo w tv

#336828 03/05/2005 03:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
w jego przypadku statystyki sa troche mylace. patrzac na same numery to mozna powiedizec ze dominuje a tak naprawde to rzuca na wysokim procencie bo ma takie podania od t-maca ze tylko wlozyc mu z gory zostaje. w poprzednim meczu nie zlapal kluczowego podanai w koncuwce co kosztowalo ich szanse na wygrana, dzis spudlowal pod koniec zdaje sie ze az 5 osobistych pod rzad !!! dzis boykins szaleje w denver

#336829 03/05/2005 03:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
niech lepiej przestana szalec tongue bo zaraz sie okaze ze w 3 kwracie juz bedzie over :/

#336830 03/05/2005 03:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
żeby przestał szaleć. bo mam na San Antonio i under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#336831 03/05/2005 03:38
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Quote
niech lepiej przestana szalec tongue bo zaraz sie okaze ze w 3 kwracie juz bedzie over :/

to samo pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#336832 03/05/2005 03:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Buczy ale tak na pocieszenie to w pierwszym meczu w pierwszej polowie tysz narzucali punktow a skonczylo sie 180 tongue oby dzisaj bylo tak samo

#336833 03/05/2005 03:41
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
już Boyskins pudłuje wiec moze under siadzie ...

snoopol oglądasz Sa - Denver?

#336834 03/05/2005 03:44
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ogladam

#336835 03/05/2005 03:44
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
Powiedzmy sobie szzcerze, cienko narazie jest :> SA nie gra swoich akcji trwajacych po 20 sekund, tylko nastawieni sa na szybka wymiane ciosow tongue
boykins 3 faul :>

#336836 03/05/2005 03:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
hmmmm z osobistych rzuca dzisaj chyba te 180 punktow tongue jak tak dalej pojdzie to rezerwami beda musili grac

#336837 03/05/2005 03:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
non stop osobiste. 18 SA 20 Denver a jeszcze nie minelo 24 min

#336838 03/05/2005 04:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
nie no siedziowie przeginaja z tymi faulami tongue chyba postawili over

#336839 03/05/2005 04:38
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
snoopol ogladasz ten mecz? te faule rzeczywiscie sa czy to jakis wymysl sedziow?

Strona 3 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1