|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2005
Posty: 1,328 |
103-100 jeeeeee kaczyli mi kupon pozdrawiam dobrej nocy oggogo spurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Cos sie jaknarazie na under nie zanosi  moze si wystrzelaja chlopaki :> i wszytko wroci do normy :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
ogladam ten mecz sedziowie w roli glownej. van gundy juz ukarany grzywna 100 tysiecy byc moze na tym nie koniec. t mac pudlo w kluczowym momencie z osobistego A gdzie patrzyłeś ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Pewnie na rozkodowanym NBA TV z francuskiego paskietu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205
ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.
Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
ja w stanach mieszkam to mam na TNT
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205
ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.
Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil. nawet gdyby trafil to by nie bylo remisu bo wyraznie mial noge na lini. kluczowym momentem byla pomylka sedziow gdy finley wyrwal z rak pilke barry'emu, ale wczesniej stal poza boiskiem co jest nie legalne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
ale fuksownie mi wszedl over wash - chicago 204.5 a bylo 205
ostatnia kwarta wygra przez byki 36-29 i to zadecydowalo.
Dallas jakos wymeczylo zwyciestwo. Mc Grady mogl doprowadzic do dogrywki ale jednak nie trafil. nawet gdyby trafil to by nie bylo remisu bo wyraznie mial noge na lini. kluczowym momentem byla pomylka sedziow gdy finley wyrwal z rak pilke barry'emu, ale wczesniej stal poza boiskiem co jest nie legalne no ja tylko z internetu wiem .. widze ze ogladałes, jak tam wogoel gra była? Yao po stastykach ze dobrze zagrał a jak to wygladalo w tv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
w jego przypadku statystyki sa troche mylace. patrzac na same numery to mozna powiedizec ze dominuje a tak naprawde to rzuca na wysokim procencie bo ma takie podania od t-maca ze tylko wlozyc mu z gory zostaje. w poprzednim meczu nie zlapal kluczowego podanai w koncuwce co kosztowalo ich szanse na wygrana, dzis spudlowal pod koniec zdaje sie ze az 5 osobistych pod rzad !!! dzis boykins szaleje w denver
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
niech lepiej przestana szalec  bo zaraz sie okaze ze w 3 kwracie juz bedzie over :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
żeby przestał szaleć. bo mam na San Antonio i under <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
niech lepiej przestana szalec  bo zaraz sie okaze ze w 3 kwracie juz bedzie over :/ to samo pisalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Buczy ale tak na pocieszenie to w pierwszym meczu w pierwszej polowie tysz narzucali punktow a skonczylo sie 180  oby dzisaj bylo tak samo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
już Boyskins pudłuje wiec moze under siadzie ...
snoopol oglądasz Sa - Denver?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
Powiedzmy sobie szzcerze, cienko narazie jest :> SA nie gra swoich akcji trwajacych po 20 sekund, tylko nastawieni sa na szybka wymiane ciosow  boykins 3 faul :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
hmmmm z osobistych rzuca dzisaj chyba te 180 punktow  jak tak dalej pojdzie to rezerwami beda musili grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
non stop osobiste. 18 SA 20 Denver a jeszcze nie minelo 24 min
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
nie no siedziowie przeginaja z tymi faulami  chyba postawili over
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 21 |
snoopol ogladasz ten mecz? te faule rzeczywiscie sa czy to jakis wymysl sedziow?
|
|
|
Link skopiowany do schowka