Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 31 1 2 3 4 5 6 30 31
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Zdzisław L. zatrzymany w sprawie korupcji

Były piłkarz Zdzisław L. został dzisiaj w Pabianicach zatrzymany przez wrocławską policję. Jest teraz przewożony do Wrocławia, gdzie w Prokuraturze Apelacyjnej usłyszy zarzuty korupcji.

Zawodnik w przeszłości grał m.in. w ŁKS-ie, RKS-ie Radomsko, Pogoni Szczecin i Śląsku Wrocław. Zarzuty będą najprawdopodobniej dotyczyć gry w RKS-ie Radomsko.

Dzisiaj przed południem do prokuratury ma zostać doprowadzony zatrzymany wczoraj po meczu z Zagłębiem Lubin piłkarz Arki Gdynia Grzegorz N. Na razie nie wiadomo jakiego klubu będą dotyczyć stawiane mu zarzuty.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Zagłębie Lubin dokonało poważnego wzmocnienia w linii ataku. Dziś trzyletni kontrakt z "Miedziowymi" podpisał Mouhamadou Traoré, napastnik pierwszoligowego GKP Gorzów Wielkopolski, na którego chrapkę miało kilka klubów Ekstraklasy.

Dołączył: May 2006
Posty: 81
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 81
No ciekawe jak się będzie Traore spisywał w ekstraklasie. Do GKP przyszedł z 3-ligowego Glinika Gorlice a teraz Ekstraklasa!!!szybko chłopak pnie się w górę!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by maciekm79
No ciekawe jak się będzie Traore spisywał w ekstraklasie. Do GKP przyszedł z 3-ligowego Glinika Gorlice a teraz Ekstraklasa!!!szybko chłopak pnie się w górę!

kariera w stylu lewego

dadza mu obywatelstwo bo okarze sie ze sryjka pra dziad mial kochanke polke

Dołączył: May 2006
Posty: 81
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 81
pamiętam poprzedni sezon kilku czarnych zawodników w Gliniku Gorlice mieli, teraz też jakiś tam mają także wyszukiwanie talentów dość dobrze im idzie.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Paweł Brożek może jednak trafić do Fulham Londyn. Anglicy przemyśleli sprawę i chętnie widzieliby polskiego napastnika u siebie – pisze nieoczekiwanie dziennik "Polska".

Fulham jest również skłonne wyłożyć za piłkarza 2,5 mln euro. Sprawa wyjaśni się w poniedziałek. O północy zamyka się w Europie okno transferowe.


REKLAMA Czytaj dalej



Gazeta pisze również, że tym razem to Brożek może nie być skłonny do wyjazdu na Wyspy. Piłkarz jest bowiem poirytowany zachowaniem działaczy z Londynu. Przypomnijmy, że Anglicy długo obserwowali wiślaka, aby tydzień temu oznajmić, że nie decydują się na transfer definitywny. Mogli go najwyżej wypożyczyć.

Brożek jest również świadomy tego, że jeśli odszedłby w poniedziałek z Wisły, to ta nie miałaby już czasu na znalezienie mu odpowiedniego następcy. W niedzielnym programie Liga + Ekstra król strzelców polskiej ligi przyznał, że najprawdopodobniej zostanie jednak w Krakowie. Ciekawe tylko, czy wiedział już wówczas o ponownym zainteresowaniu ze strony klubu z Premier League.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Nie sądzę smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
stop Był handelek meczami musi być banicja , czy w Widzewie w końcu to zrozumieją że nie są świętymi krowami w polskim futbolu i taryfikator kar musi być taki sam jak i dla innych którzy musieli odpokutować za swoje matactwa. boks


[size:11pt][b][color:#FF0000]Widzew był zamieszany w korupcję[/color][/b][/size] [sport.onet.pl]



Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by McDziarz
stop Był handelek meczami musi być banicja , czy w Widzewie w końcu to zrozumieją że nie są świętymi krowami w polskim futbolu i taryfikator kar musi być taki sam jak i dla innych którzy musieli odpokutować za swoje matactwa. boks


[size:11pt][b][color:#FF0000]Widzew był zamieszany w korupcję[/color][/b][/size] [sport.onet.pl]

zgadzam sie i dlatego gramy w 1 lidze ale skoro tak to kiedy wy odpokutujecie za swoje matactwa ????
nigdy bo stolica ?? uwazasz ze tylko te kluby ktore dostaly kary byly zamieszane w korupcje ????

to powiem Ci jedno ... nie ma klubu ktory jest CZYSTY

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Zgoda. Tylko, że Legia mieszała wynikami w zeszłym stuleciu. I "Cała Polska to widziała". A teraz wychodzą na jaw biznesmeni sprzed kilku sezonów.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 3,334
Inzaghi nie odpisuj na posty McDziarza przecież on zna każdą sprawę od środka i wie wszystko najlepiej
Szkoda nerwów i stukanie w klawisze smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by MarcoviaMarki
Zgoda. Tylko, że Legia mieszała wynikami w zeszłym stuleciu. I "Cała Polska to widziała". A teraz wychodzą na jaw biznesmeni sprzed kilku sezonów.

kazdy ma inna definicje slowa bizmesmen smirk

dla mnie tacy ludzie jak Szymanski , Antoni Ptak , Daniel Goszczyński i zeby nie bylo ze jestem lokalnym szowinista roznie ludzie od nas Andrzej Pawelec czy Andrzej Grajewski to zwykli handlarze (tylko spekulacja ktora niestety jest negatywnym oddzwiekiej slowa inwestowanie)

Bizmesmenem jest dla mnie Sylwester Cacek czego dowodem jest jego dzialalnosc nie tylko w Widzewie ale przede wszsytkim poza sportem piwo

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Po wczorajszej kompromitacji oraz dzisiejszej ogolnonarodowej dyskusji postanowilem zalozyc temat co dalej z nasza kopana? czy zmiana trenera cos da?czy moze poprostu musi sie w tym kraj znalezc ktos to rabnie piescia w stol i roz***** ten caly pzpn? Zapraszam do dyskusji. gwizdek

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
hmmm ale czy to pytanie nie zostalo juz zadane w latach 80-ych?

w koncu musimy sobie zadac pyatnia dlaczego pilka jest dla dzialaczay a nie dla pilkarz, dlaczego za granice jezdza dzialcze ...itp itd

juz to gdzies slyszalem:)


jedyna nadzieja we wroclawskiej prokuraturze, chociaz tutaj tez juz naciskaja zeby juz nie lapali, bo z czego beda lody krecic?

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
No to ogien gwizdekMoze jako autor tematu sam zaczne wywod(cos ala Darek Szpakowski laugh laugh :D)
Ilez to juz meczy w historii polskiej pilki bylo tzw `ostatniej szansy´ i ile to takich meczy konczylo sie wlasnie taka kompromitacja jak wczoraj? oj...pewnie setki,zawsze po takich kleskach ciekawi mnie namietna dyskusja jaka przetacza sie przez media kto to teraz powinien prowadzic zespol? Smuda...majewski...engel...moze murinhio....benhaler....scolarii...panowie i panie...szanowni kibice nie oszukujmy sie stopobojetnie kto by to niebyl..z naszych gwiazdeczek nic sie niezrobi...patrzmy...ktory z wczoraj grajacych zawodnikow osiagnal cos naprawde wielkiego w swoim klubie..?hmmm... blush jak tak dlugo pomyslimy to zaden...mowimy tu o sukcesach a nie bycie medialna gwiazdeczka jak np Borubar ooo ostatnie dwa spotkania w wykonaniu naszych grjkow byly tylko albo az odzwierciedleniem naszego stanu posiadania w pilce...dlaczego po kazdych eiliminacjacj rozgorzewa dyskusja jaki to trener powienien teraz poprowadzic naszych kopaczy do wygranej nad san marino laugh laugh dlaczego nikt niepodejmie ani dyskusji ani tym bardziej jakis dzialan w kewstii szkolenia mlodziezy...promocji sportu wsrod uczniow szkol podstawowych.tylko w kolko kto trenerem i tak dalej...nasza pila osiagnela kompletne dno..no bo patrzmy tutaj..wisla odpada z niejakim talinnem a potem wygrywa kilka meczy w naszej ekstra( shocked)lidze...wiec o czym to swiadczy? tylko o tym jaka nasza liga jest slaba,beznadziejna,zaden klub nieprowadzi szkolenia mlodiezy takiego z prawdziwego zdarzenia jak na zachodzie...struktura pzpn przezarta korupcja i ten pozal sie boze infantylny prezesik Lato i jego kompani pt lesne dziadki...slusznie zauwazyl wcoraj Szaranowicz w studiu iz jestesmy juz na takim etapie iz zadna z mocnych...ba nawet srednich ekip niebedzie chciala z nami grac spotkan towarzyskich.Osinelismy juz kompletne dno z ktorego moza wyjsc tylko w jeden sposob! DELEGALIZACJA PZPNU i budowa calych struktur od nowa...przeciez te dziady z miodowej widza tylko kase trzepac do swoich kieszen.Ani mysla cos by poprawic stan naszej pilki.TAK tez sobie mysle ze euro 2012 ktore przyjdzie nam zorganizowac za 3 lata bedzie kompletna kompromotacja...pod wzgledem sportowym jak i organizacyjnym..Az dziw bierze ze nikt niema odwagi przegonic tego skorumpowanego towarzystwa.. puke

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Originally Posted by kazow
hmmm ale czy to pytanie nie zostalo juz zadane w latach 80-ych?

w koncu musimy sobie zadac pyatnia dlaczego pilka jest dla dzialaczay a nie dla pilkarz, dlaczego za granice jezdza dzialcze ...itp itd

juz to gdzies slyszalem:)


jedyna nadzieja we wroclawskiej prokuraturze, chociaz tutaj tez juz naciskaja zeby juz nie lapali, bo z czego beda lody krecic?
Masz racje kolego...to pytanie padalo juz setki razy! i dopoki nieznajdzie sie ktos to rozgoni lesnych diadkow i zacznie dzialac w sposob normalny bedziemy jeszcze dlugo to pytanie zadawali wink

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Ano - szansa jest wyąatkowa wypier...ć to towarzystwo z miodowej - MŚ w tv , eliminacje ME 2012 już wygrane - niech Blattery i inne pedały zawieszają - na rok - dwa - jeden wał .
Tylko niestety jak przypomnimy sobie kto jest ministrem sportu - to szanse na JEGO cięcie skalpelem - ZEROWE - pierdoła jest niemożebna ( twardą rękę pokazał tylko na żonie i to daleko od domu...)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Co wy chcecie szanse na awansa jeszcze są laugh przyjdzie Majewski i w pazdzierniku ogrywamy Czechów i Słowaków potem baraże i Majewski bohaterem wraz z Grzesiem L.
po co zajmować się młodymi?
mamy dream teama ze zdolnymi tylko leniwymi grajkami ale trenera słabego więc trzeba go zmienić na mającego jaja Stefana laugh

Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
RP Offline
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2009
Posty: 84
Originally Posted by onda
Ano - szansa jest wyąatkowa wypier...ć to towarzystwo z miodowej - MŚ w tv , eliminacje ME 2012 już wygrane - niech Blattery i inne pedały zawieszają - na rok - dwa - jeden wał .
Tylko niestety jak przypomnimy sobie kto jest ministrem sportu - to szanse na JEGO cięcie skalpelem - ZEROWE - pierdoła jest niemożebna ( twardą rękę pokazał tylko na żonie i to daleko od domu...)
Otoz to Onda...dobrze powiedziane piwo

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Niestety, sytuacja wygląda tak, że na dany moment nie da się za wiele zrobić z PZPN. Mają bardzo silne poparcie ze strony UEFA, o czym można się było przekonać, gdy wszedł tam kurator frown
Najgorsze jest to, że ze względu na to, że organizujemy EURO 2012, UEFA tym bardziej nie pozwoli na jakieś drastyczne zmiany w naszym futbolu.
Straszne, ale niestety prawdziwe frown

Strona 4 z 31 1 2 3 4 5 6 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1