|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Mon 5/2 901 St Louis Cardinals -1.5 +115 -143 OVER 9.5 -106 C. Carpenter 04:10 PM 902 Cincinnati Reds +1.5 -125 +135 UNDER 9.5 -104 E. Milton Mon 5/2 903 Philadelphia Phillies +1.5 -151 +154 OVER 7 +110 J. Lieber 04:10 PM 904 New York Mets -1.5 +141 -162 UNDER 7 -120 P. Martinez
Mon 5/2 907 San Francisco Giants -1.5 +143 -121 OVER 7.5 -112 J. Schmidt 06:40 PM 908 Arizona D-Backs +1.5 -153 +113 UNDER 7.5 +102 R. Ortiz Mon 5/2 909 Colorado Rockies +1.5 -133 +179 OVER 7.5 -102 J. Francis 07:05 PM 910 San Diego Padres -1.5 +123 -187 UNDER 7.5 -108 A. Eaton Mon 5/2 911 Washington Nationals +1.5 -200 +111 OVER 8.5 -116 E. Loaiza 07:10 PM 912 Los Angeles Dodgers -1.5 +185 -119 UNDER 8.5 +106 S. Erickson
Mon 5/2 913 Toronto Blue Jays +1.5 -155 +135 OVER 9 -123 G. Chacin 04:05 PM 914 Baltimore Orioles -1.5 +145 -143 UNDER 9 +113 R. Lopez
Mon 5/2 917 New York Yankees -1.5 +107 -151 OVER 9.5 -106 M. Mussina 04:15 PM 918 Tampa Bay Devil Rays +1.5 -117 +143 UNDER 9.5 -104 S. Kazmir Mon 5/2 919 Texas Rangers +1.5 -173 +128 OVER 8 -104 K. Rogers 07:05 PM 920 Oakland Athletics -1.5 +163 -136 UNDER 8 -106 R. Harden
Mon 5/2 921 Los Angeles Angels of Anaheim -1.5 +143 -114 OVER 8.5 -102 J. Washburn 07:05 PM 922 Seattle Mariners +1.5 -153 +106 UNDER 8.5 -108 R. Franklin
gospodarze nizej, czas polski = czas w/w + 9h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 1 ....1,6 za 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Kiedy Yankeesi beda mieli serie conajmniej 5 wygranych z rzedu bo to co ostatnio graja to porazka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Dziś jestem na 99% przekonany że wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja natomiast mam nuż na gardle bo gram przedostatni poziom na U/O na STL na 2 (powyżej 9.5 ) w mixie Jak myślicie ?? rozstrzelają się z CIN??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14 |
ja sadze ze Cardinals dzis wygraja ^^ , a czy sie rozstrzelaja to kto wie ... ho ho
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Czy ktos wie dlaczego nie ma zakladow na mecz Boston z Detroit?! Z gory dzieki za odp.!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Houston Astros - Pittsburgh Pirates tez niema w toto mix
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Nie ma tych dwoch meczy nigdzie w ofercie:-( Ciekawe czy tak dlugo zastanawiaja sie nad kursami czy tez jest jakis inny powod?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Houston Astros - Pittsburgh Pirates top dla mnie 100% wiem ze niema takich i o takich sie nie pisze ale czekam na kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Witam.
Czy ktoś przez ostatnie 2 tygodnie obserwował serie jakie mnie interesowaly? Czy jakaś drużyna miala serie powyżej 10? To teraz tyle. Potem byc moze przedstawie pewien plan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Witam.
Czy ktoś przez ostatnie 2 tygodnie obserwował serie jakie mnie interesowaly? Czy jakaś drużyna miala serie powyżej 10? To teraz tyle. Potem byc moze przedstawie pewien plan. witaj z powrotem Donic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie byłe serii LWLWLW... i OUOUOUO... powyżej 10. Wczoraj STL przełamali serię OUOU... właśnie na 10-tym etapie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dzięki mbzyk. Nie będę teraz uzupełniał arkuszy i wpisywał kursów, bo z pewością kilka progresów mnie minęło i byłoby juz całkiem ładnie na + . Liczy się jednak, że nie padło wiecej niz 10 (choc statystycznie 11 padało). Tej "śmiesznej" dla niektórych statystyce przyjze sie bliżej , ale potrzebuje trochę czasu , a potem przydałby sie ktos do pomocy, nawet kilka osób. Ale to nieprędko nastapi...
Poki co, pracuję nad tym indywidualnie. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
dzisiaj badrzo naciąganych serii nie szukałem, mam OAK w 4 etapie coś takiego - OUU OUU OUU OU.. dziś na O i na razie starczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bardziej logiczne do przełamania:
BAl - 8 W (ale chyba L jeszcze nie dzis) TB - 7 L (jw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />)
oraz na przełamanie H2H w 3-meczowych seriach:
SF vs. ARI - 6 U (też chyba nie dziś?:)) COL vs. SD - 6 O LA vs. WAS - 6 O + P
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88 |
Jednak w BAW pojawily sie wszystkie kursy na MLB -- brawo dla nich!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@Donic
Ja gralem przez ten czas mniej wiecej Twoim systemem. Szukalem rowniez serii w bezposrednich meczach miedzy druzynami. Przejrzyj sobie poprzednie tematy jesli Cie to interesuje. Moj bilans po wczorajszym dniu: 10-7-1 (+485).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Amkwish wczoraj napisal: W piatek Maddux,dziś Zito Kto na jutro? Na razie kandydatow mam czterech: Chacin, Franklin, Loaiza i Pettitte. Ktorys Ci pasuje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Petitte i Chacin,w tej kolejności:-)
Zaznaczam,że w przypadku wyboru Chacina nie bralem pod uwage serii wygranych Baltimore. Po prostu wychodzi mi wygrana Toronto:-)
Petitte z kolei dostał 2 argumenty -wsparcie zespołu -typowy "domowy":-) pitcher
Koniaczek? Podwójny,stac nas:-)
Last edited by amkwish; 02/05/2005 20:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
[quote]Petitte i Chacin,w tej kolejności:-)
W Petitte'a wchodzą:), co do wygranej TOR mam kilka ale.
To że Chacin sprawuje sie lepiej od Lopeza - to fakt, ale sam miotacz meczu nie wygra. Ma przeciwko sobi najlepszą (moim zdaniem) obecnie ofensywę ligi i ciekaw jestem jak sobie z nią poradzi. Jeżeli Lopez zacznie kiepścić to szybko go zmienią, a naprawdę jest na kogo. Poza tym na razie przeciwko BAL nie gram (tylko ich bacznie obserwuję:))
Mozna pomysleć o progresji na przełamanie jednocześnie 2 serii: BAL 8W BAL vs. TOR 6W
Nie wiem czy ze względu na dość średniego miotacza i jednocześnie dużej sile rażenia over w tym meczu nie jest rozwiązaniem optymalnym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
LA Dodgers -under 8,5 Seattle - under 8,5
za 10 E
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, nie lubię grać w poniedziałki, ale jednak dziś się nie powstrzymałem i puściłem takie cosik:
wszystko single - żw 1j
Phillies ml LA Dodgers ml Texas ml Seattle ml Angels vs Mariners under 8,5 Rangers vs Athletics over 8
Pzdr i miłej nocy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|