|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
ml - 40-27-01 +5,880j rl - 02-02-00 -0,395j uo - 01-01-00 +0,030j ---------------------------- STL Cardinals v CIN Reds @1.76 Pinnacle BOS Red Sox v DET Tigers @1.98 Pinnacle PHL Phillies v NY Mets @1.625 Pinnacle
TOR Blue Jays v BAL Orioles @2.41 Pinnacle
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Szukalem rowniez serii w bezposrednich meczach miedzy druzynami. I to jest źródło tego mojego "wynalazku", bo na to zwracałem uwage zawsze analizując mecze i tutaj serii 10 chyba nie uswiadczy. Ja smialo grałem zawsze progresy od 5 i siadlo az milo. Wynalazki typu WWWLWWWLWWWL itp raczej dobrze nie wrozy, choc teoretycznei to jeden pies...a jednak w praktyce podobnie powinno byc z seriami zwyciestw, a tych przecież mamy po kilkanascie w sezonie kilkakrotnie czy juz przesławne Oakland z 21 W. Przypadkowo tez natknąlem się na serie WWWWWWLLLLLLWWWWWW. Ja jednak na początek tych praktyk zastosuje trend na przemian WLWL i ewentualnie podwojne WWLL . Sprawą tą zajme sie dosc obszernie i byc moze powstanie coś bardzo interesującego. Potrzeba tylko czasu. P.S. Co do dzisiejszego Baltimore to od 2002 nie mieli nigdy serii dłuższej niż 8 W, ale to tylko historia. TB z kolei 15 porazek. Miłej, udanej nocki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
+ LA Angels v SEA Mariners @1.90 Pinnacle SF Giants v ARI Diamondbacks @1.935 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
St Loius wymeczli zwyciestwo 10-9 ostatniego Innga wygrali 7-0 teraz tylko San Diego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
STL-CIN 10-9 tak ja pisał mój przed'pisasz' stawiałem na +9.5 w tym meczu za 120 zł !! uff progresja zakończona
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Koniaczek? Podwójny,stac nas:-) A mowia, ze poniedzialek to taki zly dzien. Szkoda tylko Franklina. Podwójny... Stać nas! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Koniaczek? Podwójny,stac nas:-) A mowia, ze poniedzialek to taki zly dzien. Szkoda tylko Franklina. Podwójny... Stać nas! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jasne ze Nas stac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> A gdyby Wygrało Baltimore to nawet na cała skrzynke było by stac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> no ale dali sei wydudkac w 12 inningu...mowi sie trudno alei tak był bardzo dobry dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Houston Astros - Pittsburgh Pirates top dla mnie 100% wiem ze niema takich i o takich sie nie pisze ale czekam na kurs jednak mialem racje Houston Astros 11-4 Pittsburgh Pirates <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Baltimore Orioles - Toronto Blue Jays 1 ....1,6 za 1000 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />Baltimore Orioles 2-6 Toronto Blue ale kanal
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Petitte i Chacin,w tej kolejności:-)
Zaznaczam,że w przypadku wyboru Chacina nie bralem pod uwage serii wygranych Baltimore. Po prostu wychodzi mi wygrana Toronto:-) Kolejna noc i znów 100-procentowa skuteczność duetu Ghost-amkwish,jezeli chodzi o wybór pitcherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> mbzyk,oczywiście bralem pod uwage,to co napisałeś o meczu w Baltimore,jednak w powyszym "schemacie" dajemy 80% na startera,stąd tez typ na Toronto poszedl grubo. Dzis sprobujemy ponownie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka