|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 631 |
ano mydło widzisz, taaaka wlasnie wypowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Gratulacje dla STS za usamodzielnienie się. Czym się to objawia u mnie w Szczecinie. Teraz w okienku pracuje już tylko jedna pani (wcześniej bywały dwie). Nie ma już kursów na tych wielkich pomarańczowych tabicach. Są tylko małe kartki ksero nieco większe od "ulotki kursowej". Ludzie tłoczą się przy tych kursach i w kolejce. A wczoraj odbierając wygraną i wysyłając nowe kupony pani wypłaciła mi trochę za mało, bo "tak pokazał komputer" - tłumaczyła się pani... Przeliczyliśmy jeszcze raz używając kalkulatora i wyszło, że dostałem za mało o dokładnie 15 zł. Nie miałem żanej wygranej z taką kwotą (końcówki każdego kuponu były z groszami) a wszyskie kupony wygrane zostały nabite przez skaner. Zatem uważajcie, bo komputer was OKRADNIE !!! To są złodzieje !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
U nas podobnie pracują dwie panie ale przy jednym komputerze - może oszczędzają na prądzie - najprzyjemniej jest w weekendy kiedy nie da się wejść do STS-u tyle ludzi. ja określe to po prostu :
niezły wy tu burdel macie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Burdel he - i to jaki. Puściłem lige brazylijską i ide do pani po pieniądze a tu dostaje 22 zł zamiast ponad 100. Okazało sie ze mecz Juventude - Santa Cruz który zakonczył sie zwyciestwem gospodarzy 2:0 sts zmienił na zwycięstwo gości. Wiec uważajcie na kupony mnie to sie juz zdarzyło drugi raz od momentu kiedy zaczęły sie te problemy w sts-ie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Własnie wróciłem ze wspaniałego STS-u i zobaczyłem to samo co Ralf. - juventudue przegrało - wyników w STS-ie brak .Kasy nie odbierałem. Przecież to jest jawne oszustwo. Czy istnieje możliwość podania przez STS poprawnego wyniku?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Faktycznie na stronie STS: 744. Juventude - Santa Cruz 2 0-1. Zaczekajcie jeszcze góra dwa dni, a później jeśli nic się nie zmieni, złóżcie oficjalną reklamację (z argumentacją, tzn. gdzie podano prawidłowe wyniki). Rekamacje są chyba często uznawane (tyle pamiętam z różnych grup dyskusyjnych).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Właśnie wróciłem z STS. Miałem podobny problem. Do odebrania miałem 9,5 tys, system twierdził, że nieco ponad 6tys. Okazało się, że jest winny mecz nr 744. Ponieważ byłem dość uparty Pani zadzwoniła do centrali i tam sprawdzili ten mecz jeszcze raz. Potwierdzili, że powinna być 1. Pani ręcznie zaczęła wykreślać odpowiednie kombinacje i okazało się, że musiała zrobić to ponownie, ponieważ pomyliła się o 6zł. Straciłem pół dnia i jeszcze raz będę musiał przyjechać dziś, bo kupon mają już jako wypłacony i nie będzie się im zgadzać kasa.
PS. Wynik juz jest poprawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Ufo chciałbym mieć taki problem.9.5tys.Gratuluję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Właśnie wróciłem z STS i u mnie też bez problemu. Nawet nie musiałem interweniować bo wynik w kompie mieli już poprawny.
Ale szlak mnie trafia jak teraz widzę , że nie raczą zmienić na poprawny w wynikach na swojej stronie w internecie. I wielu ludzi może wyrzucić wygrane kupony do kosza przez ich niedbalstwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał saba: Ale szlak mnie trafia jak teraz widzę , że nie raczą zmienić na poprawny w wynikach na swojej stronie w internecie. I wielu ludzi może wyrzucić wygrane kupony do kosza przez ich niedbalstwo. No, głównie przez swoje raczej (niedbalstwo). Dla mnie wyniki w STSie to żadna wyrocznia. Jak można mieć do nich w tym względzie zaufanie, jak wystawiają takie kursy ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
No, głównie przez swoje raczej (niedbalstwo). Dla mnie wyniki w STSie to żadna wyrocznia. Jak można mieć do nich w tym względzie zaufanie, jak wystawiają takie kursy ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Ufo masz rację , że w wyniki STS niema co wierzyć i trzeba je zawsze sprawdzać (albo wogóle z nich niekożystać) ale dużo ludzi jeśli chodzi o mniejsze sumy tak robi. I pewnie już nieraz ktoś wyrzucił kupon przez ich pomyłkę. Np. Ralf na ich pomyłce dziś stracił , chodż niewiem dlaczego dał im kupon i odebrał wygraną bez meczu Juventude (jak pisze kilka postów wyżej). A co do kursów to chyba na Brazyli dostali troszeczkę w dupę bo już w tym tygodniu nie umieścili kursów w ofercie internetowej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Sam miałem problem w STS, który opisałem w innym temacie. Komputer (czytnik) chciał mi wmówić, że stawką za zakład jest 40gr. Po przemyśleniu problemu ze źle wklepanym wynikiem, uważam, że najpierw powinni wypłacić kasę wszyscy ci z (2), później reklamować wszystkie (1). Raz by zapłacili podwójnie i szybko by się nauczyli, że to nie żarty. Chociaż po wczorajszej Brazylii i przedwczorajszej Anglii, nie wiem czy będzie gdzie reklamować nasze kupony. Gdyby te kupony, które widziałem (niestety nie moje) zagrać 7 z 10, lub nawet 6/10 to cała kaucja na prowadzenie interesu nie wystarczyłaby na wypłaty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Saba nie straciłem dzisiaj na Brazylii poniewaz ten kupon jest w sts i został przefaksowany do centrali wiec wypłata została mi wstrzymana. Nigdy nie pozwole sobie na to zeby sts czy inna firma chciała mnie oszukac. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]witam Sam miałem problem w STS, który opisałem w innym temacie. Komputer (czytnik) chciał mi wmówić, że stawką za zakład jest 40gr. Po przemyśleniu problemu ze źle wklepanym wynikiem, uważam, że najpierw powinni wypłacić kasę wszyscy ci z (2), później reklamować wszystkie (1). Raz by zapłacili podwójnie i szybko by się nauczyli, że to nie żarty. Chociaż po wczorajszej Brazylii i przedwczorajszej Anglii, nie wiem czy będzie gdzie reklamować nasze kupony. Gdyby te kupony, które widziałem (niestety nie moje) zagrać 7 z 10, lub nawet 6/10 to cała kaucja na prowadzenie interesu nie wystarczyłaby na wypłaty.[/qb] Wróciłem, wypłaciłem. Co do 6 czy 7 z 10 to przy takich kursach musiałby być to ktoś o skłonnościach samobójczych IMHO. Ale wiadomo, że już po wszystkim, wszystko wydaje się łatwiejsze. Choć prawdą jest, iż to przy niej zmieniłem zdanie i zamiast 4 z 10 zrobiłem 3 z 10 nieznacznie zwiększając stawkę, ale w ogólnym rozrachunku pewnie byłoby i tak 2x więcej... Jeśli chodzi o reklamacje i cały ten bajzel w STS to ja się niczemu nie dziwię. System obsługuje 3 informatyków za bardzo marne pieniądze. Gdy zmieniali system, to 2 z nich jeździło po całej Polsce i instalowało/zmieniało stary system. Jeden z nich miał wypadek i niestety już nie dane jest mu instalować cokolwiek na tym świecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> PS. Podobno kilku już musiało składać "puzzle" z powodu błędnego wyniku w tej, a także kilku innych pozycjach w wynikach.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mecz towarzyski pilki noznej pomiedzy Japonia a Wlochami - start godz.12.00 koniec okolo godz.14.20 a w sts-ie mozna obstawias na ten mecz do godziny 16.00. Jak myslicie co wtedy - haslo jednego gracza , ktory spostrzegl ze ten mecz ktorego wynik jest juz znany mozna jeszcze obstawiac- jedna chwileczka a w lokalu juz nie ma czym oddychac,poleciala gruba kasa i oplacalo sie , bo jakie jest ryzyko grania na mecz ktorego znany jest wynik. A panie kasjerki chyba nieswiadome tego co sie stalo byly zaskoczone tym ze w ciagu kilkudziesieciu minut typy byly oddawane tylko i wylacznie na jeden mecz - zadowolone z duzego utargu ( sa nowe, naucza sie - sts obok prof i toto otworzono dopiero 2 tygodnie temu. I co wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Mecz towarzyski pilki noznej pomiedzy Japonia a Wlochami - start godz.12.00 koniec okolo godz.14.20 a w sts-ie mozna obstawias na ten mecz do godziny 16.00. Jak myslicie co wtedy - haslo jednego gracza , ktory spostrzegl ze ten mecz ktorego wynik jest juz znany mozna jeszcze obstawiac- jedna chwileczka a w lokalu juz nie ma czym oddychac,poleciala gruba kasa i oplacalo sie , bo jakie jest ryzyko grania na mecz ktorego znany jest wynik. A panie kasjerki chyba nieswiadome tego co sie stalo byly zaskoczone tym ze w ciagu kilkudziesieciu minut typy byly oddawane tylko i wylacznie na jeden mecz - zadowolone z duzego utargu ( sa nowe, naucza sie - sts obok prof i toto otworzono dopiero 2 tygodnie temu. I co wy na to ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554 |
otrzasnij sie z tej euforii bo takie sytuacje sie juz zdarzaly, poprostu zwrot stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155 |
a jacy wy bedziecie dzisiaj zaskoczeni,te wyplaty za duza kase-jestescie nowi nauczycie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Nowa(ale czy lepsza)szata STSsowskiej strony internetowej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ale jak się dostać do tej strony ??? Ja nie mogę, podobnie jak do Betako...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|