|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy grał ktos z was w niedziele z ligi mexykańskiej Pachuca - Atlas na x
mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1 a sts daje za niego zwrot stawki
o co tu chodzi ?!?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 205 |
Oryginalnie wysłał dam: [qb]czy grał ktos z was w niedziele z ligi mexykańskiej Pachuca - Atlas na x
mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1 a sts daje za niego zwrot stawki
o co tu chodzi ?!?![/qb] meczyk odbył się w sobotę 9.11
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
dzieki belja
szkoda ze nie wiedzialem wczesniej gralem to jako rozpoczecie progresji za 200 pln, teraz juz takiej okazji nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Mam pytanie czy może ktoś wie w jakich godzinach otwarty jest jutro (26.12) STS ? Z gory dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2002
Posty: 31 |
STS'y pracują jutro chyba od 9 do 14.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jakby to jeszcze kogoś interesowało to stsy jutro są od 10.00- 14.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
to co sts robi na swojej stronie internetowej, to normalnie skandal!!!!! ostatnio nie ma listy kursowej na dany dzień, tylko dla każdej dyscypliny trzeba otwierac oddzielna stronę! przecież to tak cholernie czasochłonne, że wręcz uniemozliwia dobieranie typów ze strony!!!!! a dzis na tablicach w lokalu nie było połowy kursów na tenis!
|
|
|
Link skopiowany do schowka