Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#33807 19/11/2001 19:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich.

Chciałbym prosić osoby, które grają u zagranicznych buków, o pomoc. chodzi mi ot ot aby wytłumaczyć krok po kroku co muszę zrobić aby móc też grać u nich. Mam tu na myśli głównie wyrobienie karty i sprawę z bankiem (jaka karta, w jakim banku itd.). Próbowałem czytać wcześniejsze tematy ale panuje tam taki bałagan że w końcu głupieję. Dlatego założyłem ten temat. Z góry serdecznie dziękuję. Zamierzam grać na NHL i piłkę nożną

Bonus: Unibet
#33808 19/11/2001 19:09
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Podstawowe pytanie: Masz 18 lat?

#33809 19/11/2001 22:19
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Podstawowe pytanie: Masz 18 lat?[/qb]

Są rodzice :rolleyes: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#33810 19/11/2001 22:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam 18 lat i nawet trochę więcej.

#33811 19/11/2001 23:07
Dołączył: Jan 2001
Posty: 43
K
kow Offline
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 43
Quote
Oryginalnie wysłał Kamcio:
[qb]Witam wszystkich.

Chciałbym prosić osoby, które grają u zagranicznych buków, o pomoc. chodzi mi ot ot aby wytłumaczyć krok po kroku co muszę zrobić aby móc też grać u nich. Mam tu na myśli głównie wyrobienie karty i sprawę z bankiem (jaka karta, w jakim banku itd.). Próbowałem czytać wcześniejsze tematy ale panuje tam taki bałagan że w końcu głupieję. Dlatego założyłem ten temat. Z góry serdecznie dziękuję. Zamierzam grać na NHL i piłkę nożną[/qb]

Ja Ci napisze jak to zrobic w przypadku unibetu,
Idziesz do kredyt banku, prosisz (polecenie przelewu /wpłata gotówkowa) i wypelniasz
1.nazwa odbiorcy piszesz/FIRSTCLEAR LTD
2.numer rachunku odbiorcy/15001012-121010102804
3.pod tym masz W i P skreslasz P i skreslasz PLN piszesz obok np.USD i kwota np.50 min 25
4.nazwa zleceniodawcy/piszesz imie nazwisko adres
5.tytulem/organizowanie zakladow UNIBET i swoj numer w unibecie
z tym kwitkiem to by bylo na tyle,idziesz zaplacic i wszystko.(opłata ok.3.5 zl)
nastepnie faksujesz dowod wplaty pod numer 00356333577 (koszt ponad 9 zl) i to na tyle.powodzenia

#33812 19/11/2001 23:31
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 519
Najlepiej wyrob sobie Virtualna karte kredytowa MAsterCard w Invest Banku. Ja taka posiadam i nie mam z nie zadnego problemu, przynajmniej u bukmacherow u ktorych gram (Gamebookers, Ekspekt, WHill). Jest to wygodne, nigdzie nie musisz chodzic, wpisujesz tylko na stronie buka nr karty oraz waznosc i oczywiscie kwote do przelania i juz. Na karte czeka sie ok 14 dni roboczych. Wystarczy otworzyc konto W Invescie, najlepiej takie na ktore deklarujesz miesieczna minimalna wplate 50 zl (wtedy mniej zaplacisz za wyrobienie karty), a i tak nie musisz wplacac tam regularnie kasy. Ja tak przez dwa miesiace nic nie wplacalem i nic. Wystarczy zebys mial tylko na koncie jakies srodki na pokrycie kosztow obslugi konta.

Z tego co pamietam za karte zaplacilem 25 zl. Jak wybierzesz rachunek ROR (bez deklaracji stalych miesiecznych wplywow) zaplacisz za karte 50 zl, ale to po prostu sie nie oplaca. Lepiej te 25 PLN postawic i przemnozyc swoj majatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jak chcesz wiecej infosow o karcie Investu wpisz w wyszukiwarce na tej stronie haslo Invest i najlepiej aby wyswietlila wszystkie tematy. Z tego co pamietam powstaly na samym poczatku tego forum.

Pzdr

#33813 20/11/2001 00:28
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Rhotax, to w Expekt tez przyjmuja ta karte?
Pozdro!

#33814 20/11/2001 01:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Rymoholik,


Moze ja wyrecze Rhotaxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Tak, Expekt akceptuje wirtualna karte Invest Banku.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#33815 20/11/2001 17:00
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 851
CZE WSZYSTKIM
WYROBIENIE KARTY (WIRTUALNEJ) W INVEST BANKU W INVEST-KONTO-START KOSZTUJE 15 ZL .JEZELI KTOS WPLACIL 25 TO MOZE ISC DO KIEROWNIKA BANKU I POINFORMOWAC O TYM PISZE O TYM PONIEWAŻ SPORO OSÓB JEST TAK OSZUKIWANYCH .JA ZAPŁACIŁEM 15 ALE KUMPLOWI POWIEDZIELI 25zl NIE ZAPLACIŁ ,ZEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ POSZEDŁEM Z NIM DO TEGO BANKU TYLKO DO INNEGO OKIENKA I PANI POWIEDZIŁA ZE TA KARTA DO TEGO KONTA JEST BEZPŁATNIE ?????????? ALE NA MOJE NALEGANIA SPRZWDZIŁA W WYKAZIE I KUMPEL MA KARTE ZA 15 ZL
ZYCZE WYSOKICH WYGRANYCH .

#33816 20/11/2001 18:03
Dołączył: May 2001
Posty: 605
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 605
w mbank jest tez taka wirtualna karta , czy ma ktos z was jakies doswiadczenia z nia ??? czy wszystkie buki akceptuja to ???

i jeszcze jedno jak wyglada sprawa gdy buki wyplacaja pieniadze (idzie to na nasze wirtualne konto ? pobieraja jakies prowizje ?)

#33817 20/11/2001 20:06
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał SLAW:
[qb]CZE WSZYSTKIM
WYROBIENIE KARTY (WIRTUALNEJ) W INVEST BANKU W INVEST-KONTO-START KOSZTUJE 15 ZL .JEZELI KTOS WPLACIL 25 TO MOZE ISC DO KIEROWNIKA BANKU I POINFORMOWAC O TYM PISZE O TYM PONIEWAŻ SPORO OSÓB JEST TAK OSZUKIWANYCH .JA ZAPŁACIŁEM 15 ALE KUMPLOWI POWIEDZIELI 25zl NIE ZAPLACIŁ ,ZEBY BYŁO ŚMIESZNIEJ POSZEDŁEM Z NIM DO TEGO BANKU TYLKO DO INNEGO OKIENKA I PANI POWIEDZIŁA ZE TA KARTA DO TEGO KONTA JEST BEZPŁATNIE ?????????? ALE NA MOJE NALEGANIA SPRZWDZIŁA W WYKAZIE I KUMPEL MA KARTE ZA 15 ZL
ZYCZE WYSOKICH WYGRANYCH .[/qb]

Pierwsza karta do tego konta jest za darmo, wiec wzialem ja sobie jako pierwsza i nic nie zaplacilem, za druga, platnicza - vise electron dalem tylko 10 zetow!
Dzieki Bogge, powodzonka!

#33818 21/11/2001 16:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki chłopaki za pomoc.
Powiedzcie mi jeszcze u których zagranicznych buków najlepiej grać na NHL.

#33819 08/12/2001 02:08
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,133
Likes: 9
Witam wszystkich! Mam problem. Od dwoch dni cos sie dzieje niedobrego z moim internetem (na abonament w dialogu)
Do poludnia nie moge wejsc wogole do internetu, po poludniu, gdzies kolo 1600 lacze sie z siecia, jednak moj modem co chwile zmienia predkosc. Laczy sie z predkoscia 53333 kbps, potem transfer spada do 33000 31200 28000... Czy ktos wie o co tu chodzi? :rolleyes: Dzwonilem do dialogu i powiedzieli mi ze z siecia jest wszystko ok!
Prosze o pomoc wszystkich internautow, byc moze ktos z was tez ma dialog i taki problem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#33820 08/12/2001 02:16
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Może lepiej to wysłać w dziale To&Owo? Nie tak dawno coś podobnego tam wysłałem, tyle że o Netii.

#33821 13/12/2001 14:37
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Do Conrada !!!!!!
Mam pytanie ,jak wygląda wpłata depozytu w Gamebookers??? czy tylko i wylacznie mozna placic karta,czy mozna im przeslac faxa??? i jesli bys mogl to prosze o podanie nr konta tej firmy (czy ma ona konto w bolskim banku )????
Dziekuje

#33822 14/12/2001 03:50
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siemanko wszystkim grajacym mam maly problem gram od niedawna i mam pytanko co sie dzieje z kuponem 2z7 jak np weszly mi 4 mecze a mecz na kuponie milan-lazio zostal przelozony czekam na pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#33823 14/12/2001 04:02
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sawi, ja akurat nie gram w Gamebookers i nie jest to buk przeze mnie polecany. Ale wiem, że wielu z nas tutaj ma u nich konto i z pewnościa ktoś Ci pomoże.

#33824 14/12/2001 04:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 24
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Beri:
[QB]w mbank jest tez taka wirtualna karta , czy ma ktos z was jakies doswiadczenia z nia ??? czy wszystkie buki akceptuja to ???

eKarta bBanku nie dziala w unibet (sprawdzalem) i podobno w expekt (czytalem gdzies na mecz.pl)

pozdr.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, betowiec, Sensei, forty, bukma, Lukasz111, burbon, $-man, 11kera11), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1