|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10 |
Witam!
Często się zdarza że u niektórych buków dane zdarzenie jest zablokowane lub ma nie normalny kurs. To w 99% świadczy o tym iż wynik spotkania jest z góry jasny.
Jesli ktoś by miał jakieś informacje tego typu to można by je tu zamieszczać.
Myśle ze teamt się przyda a jeśli nie to niech go admin skasuje.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,624 |
przenieś ten temat do pp jak już chcesz go założyć!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10 |
Witam!
Chciałem krótko napisać o meczu Pogoń Szczecin-Wisła Płock.
Wczoraj będąc w Toto-Mix kilku ludzików puszczało kupony na zwycięstwo Pogoni i to za dużą kasę. Więc może coś w tym jest. Obecnie kurs jest na poziomie 2.00 więc myślę że warty ryzyka.
Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10 |
2 liga Austrii LEOBEN-KARNTEN
Wielu buków przyblokowło ten mecz. Obie drużyny grają o nic. Niby rozsądnie było by grać na Karnten. Z kolei trener Leoben całkowicie zmienił skład.
Dlatego też mój typ : 1.
Pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2005
Posty: 279 |
Siemka .
Podoba mi sie twój temacik , znaczy zawarte w nim przekrety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> .
Dzisiaj nie udało ci sie trfic ,bo były dwie mozliwości . Pierwsza to tak ze rezerwy miały pokazać że stać ich na gre w pierwszym składzie - i ty ją obrałes , druga możliwośc ktura tu by sie sprawdziła to taka ze pierwszy skałd nie bedzie miał problemów grając przeciwko rezerwął .
Szkoda że sie nie udało ,ale twoje podpowiedzi są bardzo cenne i zawsze na nie czekam Dzisiejszą podpowiedź akurat odpóściłem .
Życze powodzonka w typowanku i czekam na zawsze świeże podpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 861 |
2 liga Austrii LEOBEN-KARNTEN
Wielu buków przyblokowło ten mecz. Obie drużyny grają o nic. Niby rozsądnie było by grać na Karnten. Z kolei trener Leoben całkowicie zmienił skład.
Dlatego też mój typ : 1.
Pozdrowienia To jest sport prezesie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Leiben-karten 0-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10 |
Właśnie wypatruje czegos nowego i jak tylko coś znajde to dam znać.
Postaram się aby kolejne typy były pewne na 100%.
Gdyby ktoś z was też miał jakieś przcieki to proszę o ich zamieszczenie
|
|
|
Link skopiowany do schowka