|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Olisadebe nie ośmieszaj się, mecz odbył się w niedzielę, a to że w Polsce był poniedziałek to nie ma nic wspólnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 564 |
Olisadebe nie ośmieszaj się, mecz odbył się w niedzielę, a to że w Polsce był poniedziałek to nie ma nic wspólnego. Wiesz, nie każdy w chwili obecnej jest w NYC. Spoko, następnym razem będziemy dawali typy wg czasu peruwiańskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@Olisadebe
Punkt regulaminu:
23. Typy wysyłamy wg Order Of Play turniejów rozgrywanych w czasie trwania danej rundy.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2008
Posty: 507 |
Olisadebe nie ośmieszaj się, mecz odbył się w niedzielę, a to że w Polsce był poniedziałek to nie ma nic wspólnego. aj, szkoda że mnie nie było bo widzę że tu niezła żenada miała miejsce:| Jak to co ma wspólnego to, że w Polsce był poniedziałek? Wiele. Konkurs jest w Polsce, na Polskim forum, a regulamin mówi że typy dajemy od poniedziałku do niedzieli. Jest to jasne jak słońce. Dlatego raczej Oli się w żaden sposób nie ośmieszył tylko logicznie rozumował;] Nie piję tu broń Boże do przeciwników, nie Wasza wina że regulamin ma takie niedopracowanie, i to kolejną już edycję. Wam awansu gratuluję i za 3 razem myślę że już szans Wam nie damy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
@Prasa
Ale jakie niedopracowanie? jak sam zaznaczyleś jest podane, że typy podajemy od poniedzialku do niedzieli 20.00
Jest też mowa o tym, że: 23. Typy wysyłamy wg Order Of Play turniejów rozgrywanych w czasie trwania danej rundy.
Więcej chyba wyjaśniac nie trzeba.
Pozdrawiam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka