|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
a jak wtopisz depozyt to dostanie sie juz bonusa czy trza doplacic i obracac dalej? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Równowartość pierwszej wpłaty musi być obrócona przynajmniej 5-krotnie po kursie minimalnym 1,60. To 1,6 może być combo? it could be single or combination bet, that doesn't matter, you just need to place at least 5 different bets at 1.6 at least with the first deposit amount.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2009
Posty: 13 |
zagrałem kupon za 1200zl - i nie dostalem bonusu, rozumiem iz musza byc 5 kuponow (5x225 lub wiecej)po kursie 1.6, i nie moze byc 1 kupon za 1125??troche dzwine by to bylo, bo zaden bukmacher tak nie ma,liczy sie stawka za jaka sie postawilo!?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Czy baseball liczą do obrotu czy tylko 1-X-2(trzydrogowe) zakłady pytanie do grających u nich bo nie chciałbym się zdziwić po zrobieniu obrotu.Z góry dzięki za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2007
Posty: 265 |
Nikt nie zna odpowiedzi na powyższe pytanie a przecież wielu tu robiło obrót?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
2 pytania, jesli ktos sie orientuje ..
1. Mozna zlapac bonusa w euro ?
2. Czy jak wplace pierwsz depozyte - moge doplacic forse i dalej obracac wielkosc pierwszego depozytu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
działa wam stronka? juz kilka godzin cisza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2005
Posty: 121 |
U mnie to samo, trzeba czekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
gnoje dorzuciłem rome w ost. chwili 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Chce sie tam zapisac, a widze ze jest 'przyjacielski bonus'
wiec jak ktos chce miec mojego referala niech przysyla oferty na PW. Do godziny 15:30 max.
pytanka:
czy jesli ktos ma konto w EUR to moze wplacac via P24 ?
ile trwaja wyplaty na Neteller ?
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
Nieźli są. Zlecenie wypłaty, po ok. 10 minutach mail o konieczności przesłania skanów dowodu. Skany wysłane, za dosłownie 5 minut mail o akceptacji i wypłata na MB po dosłownie czterech minutach. Cała procedura trwała mniej niż pół godziny. Chyba mało ludzi tam gra, albo support taki prężny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10 |
Wypłacał ktoś ostatnio od nich jakąś gotówkę?mam spore problemy ..;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Wypłacał ktoś ostatnio od nich jakąś gotówkę?mam spore problemy ..;/ Wczoraj zleciłem wypłatę paru groszy, które u nich miałem. Pieniądze po kilku minutach na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10 |
Ja mam spore problemy z wypłatą,suport nie odpowiada na e-mail dziwnie wygląda ten buk choć miałem wrażenie że są naprawdę wiarygodni, próbuję dalej zobaczymy co z tego wyjdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10 |
W właśnie ja wypłatę na MB zleciłem 03.09 do tej pory nic:/choć skany dowodu wysłałem itp.. walczymy dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44 |
Wczoraj kumpel wyplacal i 2-3 minuty kasa na MB.
W doxbet pracuje tylko jeden Polak, Maciej Ż. i jest od wszystkiego, wiec proponuje pisac na ang support jak juz, bo polski jest niewydolny
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2009
Posty: 44 |
Marcusikari jak w ciagu najblizszych dni nie dostaniesz kasy, skontaktuj sie ze mna na pw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,403 Likes: 11 |
Patrzac na twoja date rejestracji to raczej nie ma szans by ktos wysłal do Ciebie lub ty do kogoś PW
|
|
|
Link skopiowany do schowka