Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 31 1 2 6 7 8 9 10 30 31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by chicane
http://www.rp.pl/artykul/60511,361686_Dziekuje__wam_za__wszystko.html

Dobry wywiad. Szkoda takiego człowieka na nasz kraj, po nim będzie ciężko kogokolwiek poważnego przekonać by objął naszą reprezentację i współpracował z burakami z PZPNu.

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Przekonać? A to łaskę ktoś robi? Wszystko rozbija się tylko o kasę i aktualnie o to, że leśne dziady i tak nie chcą już nikogo z zagranicy, bo mają bajeczny argument "że oni nie znają polskiej myśli" i że się nie dogadają. Gówno prawda smile
My się musimy jeszcze dużo uczyć, bo jesteśmy w dupie za całym światem, i powinni dalej brać kogoś z zagranicy. Ale o tym można pomarzyć

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Problem w tym, że aż takiej kasy nie mamy aby móc tylko tym argumentem kogoś ściągnąć, tak jak ten klub z Uzbekistanu zgarnął Scolariego dając mu coś w okolicach 13 mln Euro (więcej tam zarabia niż Ferguson czy Mourinho). smile A jak następni spojrzą jak się w Polsce pracuje ze związkiem i jak się traktuje selekcjonera, to raczej nie będą nas brali pod uwagę. Tym bardziej, że jeśli będzie to ktoś na poziomie to będzie miał także inne, atrakcyjne oferty.

Zgadzam się, że powinien to być ktoś z zagranicy. Powinniśmy postanowić, że przez najbliższe 10-15 lat rolę selekcjonera będzie pełnił ktoś spoza kraju.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Kasa by się znalazła, tyle że w ogóle nie ma takiego tematu, bo dziady na maksa opanowały PZPN. A sama współpraca na linii selekcjoner-związek, to jest głównie kwestia odpowiedniego kontraktu. Hiddink Rosjanom napisał cały program szkolenia, naprawy futbolu. Rząd wszedł, wypier.. dziadów, kasa poszła odpowiednia i sukcesy mają.
Listkiewicz był, jaki był, ale klasy dyplomatycznej odmówić mu nie można. Nie mówię o trenerze z tej absolutnie najwyższej półki, ale choćby z półki Beenhakkera. Bo wszystko było dobrze i szło dobrą drogą, ale nagle się załamało. Trudno. Bierzemy następnego i jedziemy dalej. EURO daje nam ogromną szansę, na wydźwignięcie naszej piłki z DUPY, w jakiej jesteśmy. Ja się obawiam, że ta szansa zostanie klasycznie spartolona, choć nadal mam nadzieję, że jak już minie ostateczny termin, w którym mogą nam zabrać mistrzostwa, to rząd jeszcze wkroczy i pojedzie ich. Choć to chyba tylko złudzenia.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie odnoszę wrażenie, że "tłum" się niepotrzebnie cieszył ostatnimi wydarzeniami.

Jak odszedł Listkiewicz to zapanowała euforia... a kto go zastąpił? Ktoś nieporównywalnie gorszy...

Teraz to samo. Ludzie (wraz z PZPNem) zaczęli się cieszyć ze zwolnienia Leo... a teraz dostaną Majewskiego.

Rosjanie akurat stosują często inne środki przekonujące, nie muszą ludzi wywalać. Tamci po prostu grzecznie odejdą z własnej woli. smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?!

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by dewoj
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?!

Załóż lepiej skarbeńku temat - co dalej z polskim koszem...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by dewoj
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?!
"Art. 78 – Rozwiązanie PZPN

Decyzja w sprawie rozwiązania PZPN może zostać podjęta wyłącznie w trakcie obrad Walnego Zgromadzenia Delegatów zwołanego specjalnie w tym celu. Uchwała o rozwiązaniu PZPN określa sposób likwidacji i cel na jaki przeznaczony zostanie majątek."
-----
odszedłbys sam z dobrze płatnej stalej roboty nawet jakbys widzial ze gowno robisz ? grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Chodzi o to zeby tych ludzi rozgonic i poprawic polska pilke bo jak wiemy z nimi reformy nie maja sensu.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by Conrad
Jak odszedł Listkiewicz to zapanowała euforia... a kto go zastąpił?

... bo kto wybierał ?/

dalej ta sama banda porozsyłana po całym kraju do wojewodzkich zwiazków. Potem walne zgromadzenie "sprawozdawczo - wyborcze" w Warszwce i wybieramy tak zeby bylo nam dobrze. Jesli ci ludzie nie odejdą i tu nie chodzi ze Lato "Bolek" a przyjdzie "Lolek" tylko konkretnie 90% stamtad musi zostac wymieniona. Jesli dalej ci ludzie beda tam tkwic to moze przyjsc i nowy super Leo sreo nawet i z kosmosu i nic wielkiego sie nie zmieni i dalej bedzie gówno a nie powidła tongue


Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by dewoj
Chodzi o to zeby tych ludzi rozgonic i poprawic polska pilke bo jak wiemy z nimi reformy nie maja sensu.
ale wlasnie problem jest taki ze rozgonic to ich nikt oprocz nich samych nie moze i kolo sie zamyka a o tym ze kluby nie przystapia do rozgrywek lub ludzie nie pojda na mecze (bo sa takie pomysły) to mozna zapomniec

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
tutaj wychodzi slabosc naszego panstwa!
trzeba kogos kto na granicy prawa zrobi porzadek z tym ubeckim scierwem.

jest tez 2 wariant
na zjazd PZPNu z tzw terenu, wyslac kilku rozrywkowych chlopakow z Palestymy i raz na zawsze zrobia z nim porzadek.
Kibice wszystkich druzyn zrzuciliby sie na taka akcje.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mysle ze od rozgonienia tego patałajstwa uratowało ich Euro2012 bo chyba tylko to zatrzymalo Drzewickiego. zrobimy euro pzpn bedzie miał mocny argument ze jest ok i znowu ch..j sie zmieni przez nastepne nascie lat bo co z tego ze dziadkowie odejda jak juz wyhodowali mase im podobnych pseudodziałaczy ;/

Dołączył: Jul 2009
Posty: 102
D
member
member
D Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 102
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by chicane
http://www.rp.pl/artykul/60511,361686_Dziekuje__wam_za__wszystko.html

Dobry wywiad. Szkoda takiego człowieka na nasz kraj, po nim będzie ciężko kogokolwiek poważnego przekonać by objął naszą reprezentację i współpracował z burakami z PZPNu.
takiego czlowieka? laugh conrad mieszkasz w drewnianej chatce i lubisz klamstwa jakie benhaker nam serwowal? laugh
nam potrzeba dobrego trenera a nie takiego nieudacznika z holandii

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
niech zgadne tym dobrym trenerem jest: Piechniczek(tylko gdzie postawic kominek na lawce rezerwowych), Engel lub Majewski

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
poza tym jesli chodzi o poziom polskiej pilki to my nawet nie mieszkamy w drewnianej chatce a w ziemiance.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Originally Posted by Szewa
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html


A ciekawe co to za "sława" wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Szewa
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html

pewnie Javier Clemente laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Pewnie Geppetto, w końcu tylko on potrafi ożywić drewno wink

Strona 8 z 31 1 2 6 7 8 9 10 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, rafal08, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,857 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1