|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
http://www.rp.pl/artykul/60511,361686_Dziekuje__wam_za__wszystko.html Dobry wywiad. Szkoda takiego człowieka na nasz kraj, po nim będzie ciężko kogokolwiek poważnego przekonać by objął naszą reprezentację i współpracował z burakami z PZPNu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Przekonać? A to łaskę ktoś robi? Wszystko rozbija się tylko o kasę i aktualnie o to, że leśne dziady i tak nie chcą już nikogo z zagranicy, bo mają bajeczny argument "że oni nie znają polskiej myśli" i że się nie dogadają. Gówno prawda  My się musimy jeszcze dużo uczyć, bo jesteśmy w dupie za całym światem, i powinni dalej brać kogoś z zagranicy. Ale o tym można pomarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Problem w tym, że aż takiej kasy nie mamy aby móc tylko tym argumentem kogoś ściągnąć, tak jak ten klub z Uzbekistanu zgarnął Scolariego dając mu coś w okolicach 13 mln Euro (więcej tam zarabia niż Ferguson czy Mourinho).  A jak następni spojrzą jak się w Polsce pracuje ze związkiem i jak się traktuje selekcjonera, to raczej nie będą nas brali pod uwagę. Tym bardziej, że jeśli będzie to ktoś na poziomie to będzie miał także inne, atrakcyjne oferty. Zgadzam się, że powinien to być ktoś z zagranicy. Powinniśmy postanowić, że przez najbliższe 10-15 lat rolę selekcjonera będzie pełnił ktoś spoza kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851 |
Kasa by się znalazła, tyle że w ogóle nie ma takiego tematu, bo dziady na maksa opanowały PZPN. A sama współpraca na linii selekcjoner-związek, to jest głównie kwestia odpowiedniego kontraktu. Hiddink Rosjanom napisał cały program szkolenia, naprawy futbolu. Rząd wszedł, wypier.. dziadów, kasa poszła odpowiednia i sukcesy mają. Listkiewicz był, jaki był, ale klasy dyplomatycznej odmówić mu nie można. Nie mówię o trenerze z tej absolutnie najwyższej półki, ale choćby z półki Beenhakkera. Bo wszystko było dobrze i szło dobrą drogą, ale nagle się załamało. Trudno. Bierzemy następnego i jedziemy dalej. EURO daje nam ogromną szansę, na wydźwignięcie naszej piłki z DUPY, w jakiej jesteśmy. Ja się obawiam, że ta szansa zostanie klasycznie spartolona, choć nadal mam nadzieję, że jak już minie ostateczny termin, w którym mogą nam zabrać mistrzostwa, to rząd jeszcze wkroczy i pojedzie ich. Choć to chyba tylko złudzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
No właśnie odnoszę wrażenie, że "tłum" się niepotrzebnie cieszył ostatnimi wydarzeniami. Jak odszedł Listkiewicz to zapanowała euforia... a kto go zastąpił? Ktoś nieporównywalnie gorszy... Teraz to samo. Ludzie (wraz z PZPNem) zaczęli się cieszyć ze zwolnienia Leo... a teraz dostaną Majewskiego. Rosjanie akurat stosują często inne środki przekonujące, nie muszą ludzi wywalać. Tamci po prostu grzecznie odejdą z własnej woli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?! Załóż lepiej skarbeńku temat - co dalej z polskim koszem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
ehhh tylko czemu wiekszosc to wszystko widzi a i tak nic sie nie zmienia?! "Art. 78 – Rozwiązanie PZPN Decyzja w sprawie rozwiązania PZPN może zostać podjęta wyłącznie w trakcie obrad Walnego Zgromadzenia Delegatów zwołanego specjalnie w tym celu. Uchwała o rozwiązaniu PZPN określa sposób likwidacji i cel na jaki przeznaczony zostanie majątek." ----- odszedłbys sam z dobrze płatnej stalej roboty nawet jakbys widzial ze gowno robisz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
Chodzi o to zeby tych ludzi rozgonic i poprawic polska pilke bo jak wiemy z nimi reformy nie maja sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
a.k.a. "coolbet"
|
|
a.k.a. "coolbet"
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829 |
Jak odszedł Listkiewicz to zapanowała euforia... a kto go zastąpił? ... bo kto wybierał ?/ dalej ta sama banda porozsyłana po całym kraju do wojewodzkich zwiazków. Potem walne zgromadzenie "sprawozdawczo - wyborcze" w Warszwce i wybieramy tak zeby bylo nam dobrze. Jesli ci ludzie nie odejdą i tu nie chodzi ze Lato "Bolek" a przyjdzie "Lolek" tylko konkretnie 90% stamtad musi zostac wymieniona. Jesli dalej ci ludzie beda tam tkwic to moze przyjsc i nowy super Leo sreo nawet i z kosmosu i nic wielkiego sie nie zmieni i dalej bedzie gówno a nie powidła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Chodzi o to zeby tych ludzi rozgonic i poprawic polska pilke bo jak wiemy z nimi reformy nie maja sensu. ale wlasnie problem jest taki ze rozgonic to ich nikt oprocz nich samych nie moze i kolo sie zamyka a o tym ze kluby nie przystapia do rozgrywek lub ludzie nie pojda na mecze (bo sa takie pomysły) to mozna zapomniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
tutaj wychodzi slabosc naszego panstwa! trzeba kogos kto na granicy prawa zrobi porzadek z tym ubeckim scierwem.
jest tez 2 wariant na zjazd PZPNu z tzw terenu, wyslac kilku rozrywkowych chlopakow z Palestymy i raz na zawsze zrobia z nim porzadek. Kibice wszystkich druzyn zrzuciliby sie na taka akcje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mysle ze od rozgonienia tego patałajstwa uratowało ich Euro2012 bo chyba tylko to zatrzymalo Drzewickiego. zrobimy euro pzpn bedzie miał mocny argument ze jest ok i znowu ch..j sie zmieni przez nastepne nascie lat bo co z tego ze dziadkowie odejda jak juz wyhodowali mase im podobnych pseudodziałaczy ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2009
Posty: 102 |
http://www.rp.pl/artykul/60511,361686_Dziekuje__wam_za__wszystko.html Dobry wywiad. Szkoda takiego człowieka na nasz kraj, po nim będzie ciężko kogokolwiek poważnego przekonać by objął naszą reprezentację i współpracował z burakami z PZPNu. takiego czlowieka?  conrad mieszkasz w drewnianej chatce i lubisz klamstwa jakie benhaker nam serwowal?  nam potrzeba dobrego trenera a nie takiego nieudacznika z holandii
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
niech zgadne tym dobrym trenerem jest: Piechniczek(tylko gdzie postawic kominek na lawce rezerwowych), Engel lub Majewski
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
poza tym jesli chodzi o poziom polskiej pilki to my nawet nie mieszkamy w drewnianej chatce a w ziemiance.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html A ciekawe co to za "sława" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
http://www.sport.pl/pilka/1,65046,7040354,Lothar_Matthaeus_i_jeszcze_jedna_zagraniczna_slawa.html pewnie Javier Clemente 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Pewnie Geppetto, w końcu tylko on potrafi ożywić drewno 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|