|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467 |
Najwyższy czas wrócić do gry  Kto zasłużył ten pewnie ma już wysłane zaproszenie w serwisie yahoo, więc nie ociągać się tylko szybko do nas dołączać. Póki co, jest nas 8. No i pytanie jak co roku. Kiedy draft ? Pewnie jak zwykle w niedziele o 20, tylko którą, za tydzień czy dwa tygodnie ? Decydować co by było nas jak najwięcej  Let's rock 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
witam po sezonie przerwy móglbym się przyłączyć ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
witam, a czy znalazloby sie jeszcze miejsce dla mnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Witam, Mi obiecał jeden Pan, że też będzie dla mnie miejsce. Poza tym chcę mu skopać tyłek  Także liczę, że znajdzie się miejsce dla mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Także liczę, że znajdzie się miejsce dla mnie  Ty i tak nie zmieniasz składu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
W NHL zmieniam codziennie. W MLB "trochę" zaniedbałem... Ciebie też znajdę w którejś lidze i Ci złoję tyłek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
i Ci złoję tyłek  proszę mojego tyłka w to nie mieszać, będziesz musiał obejść się smakiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Jest nas 11, ale fajnie jakby udało się skompletować minimum 14-16 graczy. Co do draftu - niedziela w czasie trwania tańca z gwiazdami - jestem wtedy na 100% 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Dla mnie niedziela 20 badz 21 super termin
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666 |
dla mnie moze byc ciezko bardziej mi pasuje w tygodniu kolo 21
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Lupus co jest z tymi ustawieniami, dlaczego wszyscy grają z bye?
Z terminem nie dogodzi się wszystkim, ale tradycyjna niedziela wieczór pasuje zazwyczaj większości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem czemu tak jest, ale z tego co widze, w innych ligach tez tak mam.
Moja propozycja na draft, niedziela godziny wieczorne. Tak jak pisaliscie powyzej. Każdy już jest w domu, w poniedziałek wiadomo do pracy trzeba isc, wiec nie ma balowania. Kwestia ustalenia godziny, mysle, ze 20 lub 21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
[font:Book Antiqua]mi pasuje[/font]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Marian musisz mi podac mejla do siebie, bo ja nie mam.
W robocie jestem i nie ma mnie na gg, wiec wyslij prv.
Last edited by lupus; 17/09/2009 18:49.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436 |
Podziękował za zaproszenie  Już skorzystałem Lupek w tej "wczorajszej lidze" jest ok. Nie ma tych "Bye".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nie wiem co jest przyczyna. Ustawienia sa te same, kazdy z nas nie moze miec bye, bo system nie przewiduje niezliczonej ilosci graczy w danej lidze. W NFL chyba tez tak bylo, a w przypadku parzystej liczby graczy, poszlo cacy  Jak juz Rudzik wspomniał gramy 5 sezon  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason. Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason. Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR  Mnie tez tam sie z draftem nie spieszy - wolalbym poczekac do startu - ja nawet optowalbym start za 2 tygodnie ... ale termin draftu wiadomo niedziela 20 - 21 bo to potencjalnie najlepsza pora sprawdzona doswiadczalnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason. Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR  ustosunkuję się gdyż Fro poruszył ważne kwestyje :-)
1) sporo osob uczestniczy w innych ligach, dla mnie im wczesniej tym lepiej, będzie juz sprawa załatwiona.
2) popieram DWA IR, hokej to specyficzny sport w którym kontuzje to naturalna kolej losu dlatego IR powinno byc zwiększone.
3) dodałbym jednego bramkarza i zwiększylbym min Games Played do 3 ( ale to juz opcjonalnie )
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Panowie, po pierwsze dzieki za zaproszenie  a po drugie, ja w ta niedziele odpadam, bo mam chrzciny dziecka kumpla (pozniej wiadomo:bedzie alkohol  ) wiec do komputera nie bede mial dostepu! dlatego prosilbym zeby w ta niedziele nie bylo draftu, w kazdy inny dzien, byle nie w ta niedziele! bede wdzieczny za wziecie tego pod uwage 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|