Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#3400083 14/09/2009 03:25
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,467
Najwyższy czas wrócić do gry smile
Kto zasłużył ten pewnie ma już wysłane zaproszenie w serwisie yahoo, więc nie ociągać się tylko szybko do nas dołączać. Póki co, jest nas 8.

No i pytanie jak co roku. Kiedy draft ? Pewnie jak zwykle w niedziele o 20, tylko którą, za tydzień czy dwa tygodnie ?
Decydować co by było nas jak najwięcej smile

Let's rock boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
witam
po sezonie przerwy móglbym się przyłączyć ?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
witam,
a czy znalazloby sie jeszcze miejsce dla mnie?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Witam,

Mi obiecał jeden Pan, że też będzie dla mnie miejsce. Poza tym chcę mu skopać tyłek grin

Także liczę, że znajdzie się miejsce dla mnie smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by LegiaWarsaw
Także liczę, że znajdzie się miejsce dla mnie smile

Ty i tak nie zmieniasz składu tongue

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
W NHL zmieniam codziennie. W MLB "trochę" zaniedbałem...
Ciebie też znajdę w którejś lidze i Ci złoję tyłek tongue

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by LegiaWarsaw
i Ci złoję tyłek tongue

proszę mojego tyłka w to nie mieszać, będziesz musiał obejść się smakiem wink grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Jest nas 11, ale fajnie jakby udało się skompletować minimum 14-16 graczy.

Co do draftu - niedziela w czasie trwania tańca z gwiazdami - jestem wtedy na 100% wink

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Dla mnie niedziela 20 badz 21 super termin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
dla mnie moze byc ciezko bardziej mi pasuje w tygodniu kolo 21

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Lupus co jest z tymi ustawieniami, dlaczego wszyscy grają z bye?

Z terminem nie dogodzi się wszystkim, ale tradycyjna niedziela wieczór pasuje zazwyczaj większości.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie wiem czemu tak jest, ale z tego co widze, w innych ligach tez tak mam.

Moja propozycja na draft, niedziela godziny wieczorne. Tak jak pisaliscie powyzej.
Każdy już jest w domu, w poniedziałek wiadomo do pracy trzeba isc, wiec nie ma balowania.
Kwestia ustalenia godziny, mysle, ze 20 lub 21.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
[font:Book Antiqua]mi pasuje[/font]

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Marian musisz mi podac mejla do siebie, bo ja nie mam.

W robocie jestem i nie ma mnie na gg, wiec wyslij prv.

Last edited by lupus; 17/09/2009 18:49.
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Podziękował za zaproszenie smile
Już skorzystałem cool

Lupek w tej "wczorajszej lidze" jest ok. Nie ma tych "Bye".

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie wiem co jest przyczyna.
Ustawienia sa te same, kazdy z nas nie moze miec bye, bo system nie przewiduje niezliczonej ilosci graczy w danej lidze.
W NFL chyba tez tak bylo, a w przypadku parzystej liczby graczy, poszlo cacy wink

Jak juz Rudzik wspomniał gramy 5 sezon smile

[Linked Image]

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason.

Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR grin

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Originally Posted by Fro_Lech
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason.

Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR grin
Mnie tez tam sie z draftem nie spieszy - wolalbym poczekac do startu - ja nawet optowalbym start za 2 tygodnie

... ale termin draftu wiadomo niedziela 20 - 21 bo to potencjalnie najlepsza pora sprawdzona doswiadczalnie wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by Fro_Lech
Już w tą niedzielę draft ? Może w następną, sezon startuje z tego co kojarzę dopiero za 3 tygodnie. Trwają mecze preseason.

Z ustawień typowo grywalnych to obowiązkowo DWA IR grin

ustosunkuję się gdyż Fro poruszył ważne kwestyje :-)

1) sporo osob uczestniczy w innych ligach, dla mnie im wczesniej tym lepiej, będzie juz sprawa załatwiona.

2) popieram DWA IR, hokej to specyficzny sport w którym kontuzje to naturalna kolej losu dlatego IR powinno byc zwiększone.

3) dodałbym jednego bramkarza i zwiększylbym min Games Played do 3 ( ale to juz opcjonalnie )

pozdr,

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Panowie, po pierwsze dzieki za zaproszenie smile a po drugie, ja w ta niedziele odpadam, bo mam chrzciny dziecka kumpla (pozniej wiadomo:bedzie alkohol wink ) wiec do komputera nie bede mial dostepu! dlatego prosilbym zeby w ta niedziele nie bylo draftu, w kazdy inny dzien, byle nie w ta niedziele! bede wdzieczny za wziecie tego pod uwage wink

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1