|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Szejn na pewno Cię nie będzie?
Bo skoro będzie Stockinger, to będzie też Ola Szwed! %-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
Andreev jak wiadomo sie wycofal ( sprawy rodzinne) a procz niego: "2009-09-11 19:10 Nie przyjadą... Z turnieju głównego wycofali się kolejni zawodnicy: Maximo Gonzalez (Argentyna), Daniel Koellerer (Austria) i Christophe Rochus (Belgia), co wciąż oznacza przyzwoitą liczbę sześciu zawodników z pierwszej "100" rankingu ATP w turnieju głównym. Ale to od poniedziałku, zaś w sobotę o 10:00 rano rozpoczynają się eliminacje" Ja osobiscie szczegolnie zaluje ze nie bedzie Daniela  procz poza sportowych atrakcji (  ) teraz jest dodatkowo w swietnej formie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
duzo osob z tego forum ebdize jezdzilo na mecze? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,252 |
a mówił Vendetta że tu udzielać się nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368 |
a udziela sie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 183 |
ja obiecuje ze od środy bede na kortach ponieważ teraz jestem za granicą, jakby ktoś potrzebował to może bede miał jedną wolną wejściówke, pozdrowienia i do środy
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
mam jeden wolny karnet na cały turniej , imprezy towarzyszące , koncerty itp. Oczywiście gratis ... Jakby ktoś był zainteresowany to niech napisze priva ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
poszlo PW 
|
|
|
Link skopiowany do schowka