Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#340272 25/06/2005 11:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 688
smiech mnie ogarnia gdy widze takie o to piekne obrazki na stronie totka

---> http://www.toto-mix.pl

i kliknijcie na swiatowa jakosc

---------------------------------------
No wspaniale , niesamowicie blablabla

Opisze po krotce jak "to" wyglada w moim rodzinnym miescie.

Jakis czas temu pomieszcenie, w ktorym rezyduje buk byla to klitka pare metrow na pare, przedzielona drewniana deska. Po drugiej stronie deski jak w rance w ciemno niespodzianka szok!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
Wlasciciel wstawil za kotare majtki, rajstopy, czasami zeby wyslac kupon trza bylo poczekac az "sprzedawca" obsluzy pania ktora chce sobie kupic galoty.
Rewelka!!
Totek znajdowal sie i znajduje w bardzo niefortunnym polozeniu, strasznie bije slonce latem, nie do wytrzymania. Teraz zadbano troche i wstaiono wiatraki.
Ale gdy tego nie bylo, to w niedziele wszyscy czym predzej do totoszmixa, bo ten sam kierunek co kosciol, ale blizej, to sie robil lekki tlok.
Nie do opisania scisk, tlok, zapach przepoconych koszul, masakra. Kupon praktycznie nie mozliwy do wyslania gdy zostalo malo czasu do rozpoczecia ktoregos zdarzenia.

Profesjonalizm pelna para.
Od jakiegos czasu poszerzono lokal nie ma juz galot sa krzeselka, tv, niby lepiej.
Niesmak pozostal, naprawde zal sie robi jak ten wlasciciel wklepuje te kupony, masakra do tego ludzie sa na tyle bezmyslni ze nie sprawdza przed wyslaniem tylko sie zastanawiaja co by tu dolozyc przy samej kasie.

Oferty sa wywieszane na kartkach, w samym rogu, mniej wiecej tak ze dwie osoby beda mogly cos widziec. Reszty nie chce sie im wypisywac, albo wypisza tylko pare tablic, bo wiecej rzeczy sie nie zmiesci.
Kolejnym atutem sa automaty do grania wstawione do srpdka, zajmuja duzo miejsca,co
tam wazne ze wlasciciel ciagnie profity z tego. Na maszynach jest napisane ze sa do zabawy.... pieniadze i tak sa wyplacane.

Prawdziwa plaga jest fala gowniarstwa, niedaleko sa dwie szkoly. Dzieciaszki przychodza by postawic swoja dwojke. Kasjerzy, nie robia przeszkod by wysylac ich szale... smiech na sali

Cale szczescie, od niedawna postawili po drugiej stronie ulicy profka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co mnie bardzo ucieszylo...

a toto-mix jest zalosny przynajmniej w Kaliszu a o swiatowej jakosci to oni sobie moga pomarzyc...

a u was jak to wyglada?
pzdr...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#340273 27/06/2005 11:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,321
Chciałbym poruszyć temat kursów z "podpórką" wystawianych w Totomixie. Mianowicie uważam że "toto" oszukuje swoich klientów zaniżając kursy na 1X i X2.
Podam przykład

data zdarzenia 27.06_____________1___0___2__10__02__
2016 LANDSKRONA-DJURGARDEN 3,05 3,15 2,05 1,48 1,18


Totomix na zdarzenie 02 (wygrana lub remis Djurgarden) wystawił kurs

1.18


>>> Obliczając samemu kurs na 02 mamy:


2.05*100 j=205 j(* - mnożenie)

205 j/3.15=65 j (/ - dzielenie)

100+65=165 (nasz wkład = 165,100 jednostek - wygrana Djurgarden,65 - remis)

3.15 * 65 = 204.75

czyli grająć za 165 jednostek mamy 205

165-100% (165 to 100 % zainwestowanych jednostek)
40-x% (40 to nasz zysk)

x-24%


czyli kurs na 02 powinien być

1.24

ponieważ 165 * 1.24 = 205


>>> Sprawdźmy ile dostaniemy w totomixie grając ich kursem na 02 - 1.18

165 * 1.18 = 195



>>> Sprawdźmy ile tracimy grając za 100 zł:

- kurs Totomixa: 02 - 1.18

100 * 1.18 = 118 mnożymy jeszcze razy 0.9 (podatek) = 106,2 zł

- nasz ręcznie stworzony kurs (kursy z Totomixa): 02 - 1.24

100 * 1.24 = 124 mnożymy jeszcze razy 0.9 (podatek) = 111,6 zł

Ile tracimy na 100 zł:

111,6 zł - 106,2 zł = [color:"red"] 5,4 [/color]zł


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#340274 05/07/2005 08:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Jest jakiś program do TOTOLIGI ,chodzi mi o to ,że zakładam 1-5 jedynek 2-4 x i 2-4 dwojki tak zeby wyeliminować skrajne rozpisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdr

#340275 08/07/2005 14:29
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Mam takie pytanko:
Spotkanie KOHLSCHREIB./ZIB-MELLO/SANGUINETTI zakonczylo sie wygrana KOHLSCHREIB./ZIB i tak jest na stronie totomixa,i ja mam tak na kuponie.
Natomiast w punkcie totomixa blondi mowi mi ze mam zwrot.
Wie ktos o co chodzi?

#340276 08/07/2005 21:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
moze mecz sie zaczal wczesniej niz ty posciles kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#340277 10/07/2005 13:03
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Quote
moze mecz sie zaczal wczesniej niz ty posciles kupon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Kupon wyslalem w poniedzialek przed rozpoczeciem spotkania,mecz sie odbyl w czwatek(byl przekladany,moze dlatego)Tylko dlaczego w wynikach mecz figuruje jaka rozegrany,a nie jako zwot? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> totomix

#340278 11/07/2005 05:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,058
czy ktos powie mi jezeli w zakładzie w formula1 obstawilem ILU na 2 tzn ze dojedzie co najmniej 14 kierowcow??? dzieki

#340279 12/07/2005 12:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Płacą za te 9 -tki czy nie bo ,na telegazecie po staremu od 13-10?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1