W takim wypadku jest
lost. Gram jeden kupon z dwoma remisami - i oba muszą wejść.
Z obecnego sezonu 2. hiszpańska
Tenerife [A] i C.d.Murcia (B)
[A]= 1221 0 1000221 0 1 00 2 0 10202110 0 10 0 10012
(B)= 1202 0 2122200 0 0 00 2 0 21010221 0 11 0 02022
Na 35 kolejek te drużyny w jednym tygodniu remisu miały aż 8 razy!
I właśnie tutaj jest dylemat, którą opcję wybrać.
Trafiam, powiedzmy, tam gdzie jest drugie 0. Jest to 4 poziom II etapu. I co robic?
Grać od początku? Opuścić te pozostałe pięć etapów? Ale wtedy opuszczę aż 2 trafne wyniki.
1-9 10-18 19-27 28-36 37-42
Trafiam (drugie 0) w 13 kolejce. Nowy progres wypada od 19 kolejkę - ale wtedy opuści się 2 remisy tych drużyn! I właśnie w tym problem.
Nie wiem, czy do końca wiecie o co mi chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />