|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
w tym kasynie mam tak samo jak Ty @donas, mogliby mi dawać pełno tych darmowych pieniędzy, to za nic w świecie swoich tam bym nie wpłacił
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
o widzę nie jestem sam a już się bałem że tylko mnie nie lubią :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Wow spełniłem obrót ja nie wierzę Teraz mi powiedzcie. Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
kiedyś u nich na slotach wygralem ponad 2k$, niestety moglem tylko nieco ponad 100$ wyplacic, reszte skasowali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
u mnie nie widac tej promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?
Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?
Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ? tak będziesz mógł wypłacić odrazu, skany tez już możesz wysłać tu [email protected] lub tu [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
hehe trafiłem na stawce 1E 4stadiony a znich ponad 100E chwile pozniej 3 stadiony i 70E i mam teraz ponad 220E  ale obrotu i tak pewnie nie zrobie. Jakie gry polecacie do zrobienia obrotu? Wczesniej gralem na Pigskin Payout czy cos takiego podacz mojej kolejnej gry z obrotem wymyslilem szybki i bezbolesny sposob na obrot tylko przy kwocie podobnej jak autor posta (zreszta sam mialem tyle do obrotu po tych 20 bonusu) ruletka i wszystko jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Żeby wypłacić maksymalną kwotę z tego bonusu 20$ nd to trzeba mieć 100$? 80$ nadwyżki tak? bo z początku myślałem, że 80$ razem z bonusem i przystopowałem z nabijaniem punktów jak zostało mi już 80$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
10$ free ... mało, ale max aż 100 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
też miałem 10$ free ale oczywiście 1min i po kasie :D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
też miałem 10$ free ale oczywiście 1min i po kasie :D:D a u mnie obrót zrobiony i jeszcze 300$ do nabijania pkt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Wpadła mi piękna linia na bonusie o wartości 199.80$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
10 Free Weekend Bonus do 26-10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420 |
10 free Halloween warm up do 4-11
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
66 free 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201 |
Mam pytanie mam w Regal 100E z jakiegos bonusa obrocone juz ale nie wyplacilem bo nie mam za co zrobic depozyt. Czy moge teraz claimnac te 66 free i jak z 166 zostanie mi 100 to spowrotem je normalnie miec do wyplaty juz gotowe czekajace ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
ile max do wypłaty jest z tych 66 free? po obrocie oczywiście i wpłacie
|
|
|
Link skopiowany do schowka