Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
w tym kasynie mam tak samo jak Ty @donas, mogliby mi dawać pełno tych darmowych pieniędzy, to za nic w świecie swoich tam bym nie wpłacił

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
o widzę nie jestem sam a już się bałem że tylko mnie nie lubią :D:D

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Wow spełniłem obrót ja nie wierzę laugh

Teraz mi powiedzcie. Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ?

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
kiedyś u nich na slotach wygralem ponad 2k$, niestety moglem tylko nieco ponad 100$ wyplacic, reszte skasowali.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Originally Posted by bonanno
20 euro do 26-10

u mnie nie widac tej promocji

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?

Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by marcinos69
Maksymalna wypłata to 80E odejmuja bonus. Bede musial jeszcze wplacic depozyt wplace minimalny 25E. Czyli zeby otrzymac cala maksymalna kwote powinienem zlecic wypłate 80+20+25=125E tak ?

Czy bede musial robic jakis obrot depozytem czy odrazu po depo moge wyplacac ? Czy moge juz teraz wyslac skany zeby przyspieszyc pozniej wyplate ? Jak tak to na jaki mail ?


tak będziesz mógł wypłacić odrazu, skany tez już możesz wysłać tu [email protected] lub tu [email protected]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by marcinos69
hehe trafiłem na stawce 1E 4stadiony a znich ponad 100E chwile pozniej 3 stadiony i 70E i mam teraz ponad 220E wink ale obrotu i tak pewnie nie zrobie. Jakie gry polecacie do zrobienia obrotu? Wczesniej gralem na Pigskin Payout czy cos takiego


podacz mojej kolejnej gry z obrotem wymyslilem szybki i bezbolesny sposob na obrot tylko przy kwocie podobnej jak autor posta (zreszta sam mialem tyle do obrotu po tych 20 bonusu)

ruletka i wszystko jasne

Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Żeby wypłacić maksymalną kwotę z tego bonusu 20$ nd to trzeba mieć 100$? 80$ nadwyżki tak? bo z początku myślałem, że 80$ razem z bonusem i przystopowałem z nabijaniem punktów jak zostało mi już 80$

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
tak trzeba miec 100

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
10$ free ... mało, ale max aż 100 wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
też miałem 10$ free ale oczywiście 1min i po kasie :D:D

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
Originally Posted by donas
też miałem 10$ free ale oczywiście 1min i po kasie :D:D

a u mnie obrót zrobiony i jeszcze 300$ do nabijania pkt grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Wpadła mi piękna linia na bonusie o wartości 199.80$ smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
10 Free Weekend Bonus
do 26-10

Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 420
10 free Halloween warm up
do 4-11

Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
66 free smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,201
Mam pytanie mam w Regal 100E z jakiegos bonusa obrocone juz ale nie wyplacilem bo nie mam za co zrobic depozyt. Czy moge teraz claimnac te 66 free i jak z 166 zostanie mi 100 to spowrotem je normalnie miec do wyplaty juz gotowe czekajace ?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
ile max do wypłaty jest z tych 66 free? po obrocie oczywiście i wpłacie

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, Lukasz111, rymoholik), 1,981 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,281
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1