Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3432370 01/10/2009 06:14
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Witam,
jako że z reguły nie gram polskiej ligi, generalnie piłki w sensie 1x2, a ostatnio mam wrażenie że trochę wyczułem już nasze rozgrywki - stąd taki temat.

Typy nie są przeze mnie grane w realu, takie testowanie - zobaczymy co z tego wyjdzie. Głownie ekstraklasa, czasem I i II liga, o ile to możliwe kursy z betfair.

Ustalmy budzet na 1001 smile


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
na poczatku niski kurs, troche duza stawka :

1. Cracovia - Zagłębie Lubin - Powyżej/Poniżej 3.5 gola Poniżej 1.21 /betfair ; stawka : 100, do wygrania 20

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
2. Śląsk - Wisła - Lay Śląsk 4.8 stawka 80, do wygrania 20

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
3. Wisła Płock - Podbeskidzie 1X 1.36/bah stawka 50 do wygrania 20
4. Odra Wodzisław - Ruch Chorzów Lay Odra 3.2 stawka 44 do wygrania 20

i by było chyba tyle na weekand

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
jednak zmiana :
4. Odra Wodzisław - Ruch Chorzów 2 2.68 stawka 12 do wygrania 20

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
na poczatku niski kurs, troche duza stawka :

1. Cracovia - Zagłębie Lubin - Powyżej/Poniżej 3.5 gola Poniżej 1.21 /betfair ; stawka : 100, do wygrania 20

1+1, +20 smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
2. Śląsk - Wisła - Lay Śląsk 4.8 stawka 80, do wygrania 20

1:3 , +20 smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
jednak zmiana :
4. Odra Wodzisław - Ruch Chorzów 2 2.68 stawka 12 do wygrania 20

1:3, + 20 smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
3. Wisła Płock - Podbeskidzie 1X 1.36/bah stawka 50 do wygrania 20
4. Odra Wodzisław - Ruch Chorzów Lay Odra 3.2 stawka 44 do wygrania 20

i by było chyba tyle na weekand

3. 1:1 +20 smile

Podsumowanie Typy/Trafione 4/4
Zysk +80


Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
5. Polonia Warszawa - Odra Wodzisław X2 2.25 stawka 32 do wygrania 40

Narazie tyle, ew. kontra jesli będzie zmiana trenera w Polonii.
Kurs trochę z sufitu, drużyna z Wodzisławia w jasny sposób pokazała po której stronie w sporze w klubie stoi. Teraz szanse dostał Moskal, więc można liczyć na efekt nowej miotły + chęć zamknięcia gęby Czechom :), w Polonii bajzel nie mniejszy więc kurs warty grania.

Fajnie wygląda Wisła DNB ale narazie za wczesnie.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
6. Podbeskidzie - GKS X 3.35 stawka 8 do wygrania 19 , typowy typ na czuja, bo tak szczerze mówiąc remisy grywałem bardzo rzadko.

Co się dzieję z Podbeskidziem każdy widzi według mnie składu na awans tam nie ma, dobra nazwiska w pomocy, brak wyraźnego następcy Chrapka, no i strata Merdy. Brosza podobno jutro może już nie być, tyle że trudno będzie znaleźć kogoś lepszego.
Nowa miotła nową miotłą, ale GKS-a gra bardzo ambitnie i ostatnio zbiera punkty - łatwo gospodarzom na pewno nie będzie

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
7. Czechy - Polska DNB 4.55 betsson stawka 6 do wygrania 21

Wiele osób będzie się śmiało, ale kurs dla mnie trochę przeszacowany. Przy tym całym burdelu w PZPNie i wokół reprezentacji, od czasu do czasu kopacze zrobią coś czego "nikt się nie spodziewa". Czesi wybitnie mnie nie przekonują, nie tylko w tych eliminacjach, ale nawet w ostatnich latach - jak dla mnie warte spróbowania.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
6. Podbeskidzie - GKS X 3.35 stawka 8 do wygrania 19 , typowy typ na czuja, bo tak szczerze mówiąc remisy grywałem bardzo rzadko.

Co się dzieję z Podbeskidziem każdy widzi według mnie składu na awans tam nie ma, dobra nazwiska w pomocy, brak wyraźnego następcy Chrapka, no i strata Merdy. Brosza podobno jutro może już nie być, tyle że trudno będzie znaleźć kogoś lepszego.
Nowa miotła nową miotłą, ale GKS-a gra bardzo ambitnie i ostatnio zbiera punkty - łatwo gospodarzom na pewno nie będzie

6. zwrot mecz przełożony

Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
Originally Posted by sh11
7. Czechy - Polska DNB 4.55 betsson stawka 6 do wygrania 21

7. -6


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, aker, betowiec, Sensei, Akhu, bukma, alfa, burbon, JelineK), 1,160 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,811
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1