Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#343383 13/05/2005 08:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po powrocie do Pinnacle wczoraj spróbowałem (dawno nie granych - a bardzo przezemnie lubianych) teaser-ów i to wczoraj okazał się dobry krok. Pomimo porażki WAS (to miałem w rozpisie z MLB - które też nie weszło!), bilans nocy (jeżeli chodzi o NBA) zadawalający dzięki:
39588136-1
11 1:07pm
12-May-05 12-May-05 Teaser BK 4.5, 5, 7 Pt 27.50 25.00
1. Win 12-May Basketball/NBA (Handicap) Miami Heat vs Washington Wizards (+10) for Game (-111) 102 - 95
2. Win 12-May Basketball/NBA (Handicap) San Antonio Spurs vs Seattle Supersonics (+9.5) for Game (-107) 91 - 92

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Myślę już nad nowym teaserem (wiem jedno nie można sładać zbyt długich, z wyj. suprT), ale o tym w nowym temacie

Bonus: Unibet
#343384 13/05/2005 09:11
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
@Krajan

Czy w Pinnacle można grać teaser-y w odwrotną stronę, czyli zamiast -4.5 dać -7.5 lub podobną, (oczywiście po wyższym kursie)? Jakie są wtedy kursy?

Chciałbym spróbować grać na teaserki w taki sposób, o ile kursy będą >3

Pozdrawiam;
Maverick

#343385 13/05/2005 09:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Miami @1,75 --- > kurs z stsa .... średnio grubo
Sa @1,65 --- > kurs z stsa .....średnio grubo

Różnica klas ... jesli sea lub wash maja wygrac jakis mecz to bedzie to ewentualnie mecz numer 4.

Jeszcze za małe stawki ...

miami X

sA X

Dawno nie było dogrywki .... może dzisiaj bedzie ?
Dzisiaj lipa ... bylo blisko dogrywki w Sea, jednak buki za blisko niestety nie placą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
niestety zrobiłem z tych dwóch spotkań dubla ... i poległem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dzisiaj sobie odbiję na Piston$ i Dalla$

nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#343386 13/05/2005 10:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Nie mów hoop za nim nie przeszkoczysz. Czy uważasz, że Pacers i Phoenix tak łatwo sobie odpuszczą ? A niee zapomniałem, że Zabielany ma jakieś tajne kontakty z działaczami Dallas i wtedy kiedy na nich stawia oni specjalnie dla niego wygrywają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Btw! Skoro Miami rosprawiło się na wyjeździe bez Shaq'a to Wizards już nie mają o czym mażyć. Bye Bye Washington ! ;D

#343387 13/05/2005 11:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Ja sie cieszę , miałem SuperSonics +4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, alfa, betowiec, forty), 2,729 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,441
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1