|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po powrocie do Pinnacle wczoraj spróbowałem (dawno nie granych - a bardzo przezemnie lubianych) teaser-ów i to wczoraj okazał się dobry krok. Pomimo porażki WAS (to miałem w rozpisie z MLB - które też nie weszło!), bilans nocy (jeżeli chodzi o NBA) zadawalający dzięki: 39588136-1 11 1:07pm 12-May-05 12-May-05 Teaser BK 4.5, 5, 7 Pt 27.50 25.00 1. Win 12-May Basketball/NBA (Handicap) Miami Heat vs Washington Wizards (+10) for Game (-111) 102 - 95 2. Win 12-May Basketball/NBA (Handicap) San Antonio Spurs vs Seattle Supersonics (+9.5) for Game (-107) 91 - 92
Pozdrawiam KRAJAN
PS. Myślę już nad nowym teaserem (wiem jedno nie można sładać zbyt długich, z wyj. suprT), ale o tym w nowym temacie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
@Krajan
Czy w Pinnacle można grać teaser-y w odwrotną stronę, czyli zamiast -4.5 dać -7.5 lub podobną, (oczywiście po wyższym kursie)? Jakie są wtedy kursy?
Chciałbym spróbować grać na teaserki w taki sposób, o ile kursy będą >3
Pozdrawiam; Maverick
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Miami @1,75 --- > kurs z stsa .... średnio grubo Sa @1,65 --- > kurs z stsa .....średnio grubo
Różnica klas ... jesli sea lub wash maja wygrac jakis mecz to bedzie to ewentualnie mecz numer 4.
Jeszcze za małe stawki ...
miami X
sA X
Dawno nie było dogrywki .... może dzisiaj bedzie ? Dzisiaj lipa ... bylo blisko dogrywki w Sea, jednak buki za blisko niestety nie placą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> niestety zrobiłem z tych dwóch spotkań dubla ... i poległem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj sobie odbiję na Piston$ i Dalla$ nara <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Nie mów hoop za nim nie przeszkoczysz. Czy uważasz, że Pacers i Phoenix tak łatwo sobie odpuszczą ? A niee zapomniałem, że Zabielany ma jakieś tajne kontakty z działaczami Dallas i wtedy kiedy na nich stawia oni specjalnie dla niego wygrywają. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Btw! Skoro Miami rosprawiło się na wyjeździe bez Shaq'a to Wizards już nie mają o czym mażyć. Bye Bye Washington ! ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja sie cieszę , miałem SuperSonics +4.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka