Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 28 1 2 3 27 28
#3433454 02/10/2009 00:26
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
W nowy sezon z nowymi nadziejami. Myślę, że fani tego sportu w wydaniu amerykańsko - kanadyjskim już zacierają ręce...
Dziś pierwsze mecze regularnego sezonu, zainteresowani znają chyba zasady, dywizje itd. , tego mam nadzieję nie trzeba przypominać. Dzisiejsza kolejka przedstawia się następująco:

Boston - Washington
Calgary - Vancouver
Colorado - San Jose
Toronto - Montreal


Jako, że "pierwsze koty za płoty" pierwsze dwa tygodnie będą miały raczej charakter "badawczy" i spróbujemy za niewielkie kwoty coś wybrać. Na dziś poszło:

Colorado - SJS over 5,5 1,91 Bwin 1j.

SJS poświęcło Milana Michalka oraz Jonathana Cheechooo za Dany'ego Heatleya, który u boku centra Joe Thornton'a i lewoskrzydłowego Patricka Marleau powinien odbić sobie trochę nieudany poprzedni sezon w Ottawie. Z kolei Colorado wg mojej opinii będą "czerwoną latarnią" w swojej dywizji. Karierę zakończył Joe Sakic, pracodawcę zmienił Ryan Smyth. Brak wyraźnej koncepcji na "przyszłość" Lawin ze strony włodarzy klubu. Kursy bukmacherów jednoznacznie każą wskazywać faworyta w tym meczu. Ja jednak zagram na gole, bo myślę, że w inauguracyjnym spotkaniu może ich paść sporo w Colorado.

Pozdrawiam


Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Inauguracja za nami smile

Na dzisiaj spróbuje :

Chicago Blackhawks @1.90
Detroit Red Wings @1.90


Dwa typy czysto statystycznie i "na nosa " za kilka gr. tak dla przyjemności .oba single .


Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
sorry za post pod postem ,brak edycji smirk
New York Rangers @ 3.80

LEJ MISTRZA grin

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
witam
wreszcie się zaczeło - NHL i jej nieprzewidywalnosć, do której można porównać chyba tylko fińską SM ligę. Patrząc jak już na starcie boleśnie doświadczyły tego Rekiny, zapowiada się kolejny ciekawy sezon. Pamiętam jak w sezonie 2006 Carolina zdobyła Puchar Stanleya. Przed sezonem kurs na zdobycie przez nich mistrzostwa wynosił w Expekt coś koło 150. No to może postawić na Colorado?:-) Nie wiem jaki jest współczynnik, ale na pewno bliski temu jaki był na Hurricanes.
Na dziś:
Detroit Red Wings - St Luis Blues - typ: 2
to taki troszkę przewrotny typ o charakterze badawczym - za drobne. Zobaczymy co się stanie.

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Witam hazardzistów.
Panowie, przyjrzyjmy się Chicago, bo w mojej ocenie w tym sezonie mogą mieszać. Wzmocnienia jakie poczynili mogą sugerować, że mierzą wysoko w Dywizji, a kto wie czy nie nawet w Konferencji. Ja swoje "grosiwo" dzisiaj składam w ich ręce.
Chicago-Florida (Helsinki godz 18:00)
Typ:1 i over 5,5

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!

Chicago - Florida 1 1.95 Bwin 2j.

Mecz w Helsinkach o 18 -tej. Podobno jakaś grypa panuje u Panter i będą grali młodzieżą. Zaryzykuję więc na lepszy start Jastrzębi, bo w tamtym sezonie dali się pokazać z dobrej strony.

Wczoraj W-L-Zw: 1-0-0 (+0,91j)
Stan: 1-0-0 (+0,91j)

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Popieram typ na Blackhawks, choć mecze NHL rozgrywane w Europie różnie się kończą więc ze stawkami spokojnie smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dzisiaj powtórzę typ na Chicago w meczu w Helsinkach. Wczoraj oglądałem mecz i Jastrzębie przegrały, bo sprawiali wrażenie, że nie chcą wygrać. Mimo to, że zdobywali gole dające im prowadzenie, nie potrafili na tyle się zmobilizować aby rozstrzygnąć mecz na swoja korzyść. Być może dali kibicom prezent w postaci OT i SH.
Dzisiaj chyba zagrają już na poważnie.
Chicago-Florida
Typ: 1, 1X, i 1otsh.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Witam,

Meczu nie oglądałem, ale widząc 55 oddanych strzałów Chicago na bramkę Florydy nie powiedziałbym, że "nie chcieli wygrać". A powiedziałbym raczej, że Vokoun stanął im na drodze.
Bo Floryda oddała "ledwo" 24 strzały.
No ale to tylko moje takie spostrzeżenie.

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Liczba oddanych strzałów często zniekształca obraz gry. Z samej statystyki wynika , że blisko co minutę krążek leciał w okolice Vokouna, a to lekka przesada, bo aż tak dobrze nie było. Nie zmienia to jednak faktu, że Vokoun bronił więcej niż dobrze. Chicago strzelało, ale krążek Pan Bóg nosił i wielkiej szkody z tej strzelaniny nie było. Nie liczy się ilość , ale jakość, a ta była po stronie Floridy.
Pozdro

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Pierwsze 20 kolejek to moim zdaniem minimum aby się zorientować kto jest kto w obecnym sezonie,obecnie gra przypomina raczej wróżenie z fusów,więc trzeba uważać ze stawkami bo można się solidnie naciąć,widzę , że temat ruszył bo w tamtym roku padaka.
szczególnie cieszę się , że Lemex znowu zaczął pisać ,bo nhl można sie od niego uczyć śmiało
Na dziś chyba replay na Chicago+ Detroit.coś powinno wejść.
a na noc ryzyknę chyba Senatorów( bo mieli masakra sezon tamten a ruchy kadrowe chyba w dobrym kierunku) + Devils ( bo to jedna z solidniejszych ekip raczej nie mająca długich serii lose)
na razie trochę po omacku , ale wszystko się rozkręci na dobre

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Zgadza się, że nie liczy się ilość a jakość. Pamiętam mecze Dallas gdzie w całym meczu oddali 12 strzałów z czego 4 zamienili na bramki i puszczając chyba 2 gole wygrali mecz.

Ale mimo wszystko przy takiej ilości strzałów i patrząc, że Kane strzelał 8 razy, Toews 5, Sharp 4 itd. to mogę się domyślać, że jakość tych wszystkich strzałów nie była na poziomie "easy glove save" dla Tomasa.

Obrona ponad 52/55 strzałów to dla mnie więcej niż dobrze. Dla mnie to bardzo dobrze. Wyśmienicie jakby zachował czyste konto wink

Pozdrawiam fanów NHL piwo

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Originally Posted by crossmen
Pierwsze 20 kolejek to moim zdaniem minimum aby się zorientować kto jest kto w obecnym sezonie,obecnie gra przypomina raczej wróżenie z fusów,więc trzeba uważać ze stawkami bo można się solidnie naciąć,widzę , że temat ruszył bo w tamtym roku padaka.
szczególnie cieszę się , że Lemex znowu zaczął pisać ,bo nhl można sie od niego uczyć śmiało
20 spotkań to chyba przesada. Wydaje mi się, że już wcześniej będzie widać jak sytuacja wygląda.

Temat ruszył. Ale spokojnie. W listopadzie najdalej w grudniu będzie pozamiatane. Chyba, że sam Wuja zostanie i będzie pisał sam do siebie.
Crossmen wczoraj zadałeś pytanie "tam" a dlaczego nie tutaj? Bo tutaj pewnie miałbyś marne szanse na odpowiedź.

Jak już tak chcesz się uczyć nie ucz się błędnie od Wuja pewnych szczegółów. Bo inni chyba źle się nauczyli na forum wink
zapis: OT + SH(?) SO
SO= Shoot Out = karne
SH= Short Handed = gra w osłabieniu.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Ja jednak trzymam się zawsze 20 kolejek taki dla mnie wyznacznik formy danej drużyny,nikt nie musi tego kopiować, jak kolega rozpoznaje sytuację wcześniej to gratuluje jasnego umysłu.
A co do pytań to zadaję je gdzie chcę i kiedy chcę i komu chcę a Tobie nic do tego ,guzik cię to interesuje,masz coś mądrego do napisania to pisz,jak się do kogoś zwracam o pomoc to kto ma ochotę to niech pomoże a jak ktoś nie ma ochoty to "skok w bok"
A durnowate polemiki to w ogóle mnie nie interesują....natomiast zawsze mądre posty z tematu nhl chętnie czytam i tego się trzymajmy
pozdrawiam

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
cześć
jak zobaczyłem wczorajsze wyniki to pierwszą moją myślą było postawić dziś Detroit i Chicago. Czytając poprzednie posty to odnoszę wrażenie, że nie tylko ja tak pomyślalem ;)spróbujmy zatem za drobne.

z nocnych meczów to spróbuję:
Dallas - Nashville - typ: 1 (2,15) Expekt
Washington - Toronto typ: 1 (1,75) Expekt

pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Kolega z Warszawy ma rację, błędnie użyłem skrótu SH(od dzisiaj będzie po naszymu , czyli elwry, a po polsku rzuty karne) i prawdopodobnie z tym, że w listopadzie będzie w tym temacie pozamiatane - również ma rację. Tymczasem Panowie jeśli "mamy żyć", to uszczypliwości na bok i do dzieła.
Pozdrawiam wszystkich.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 371
Witam wszystkich smile. Mam nadzieje, że się mylicie i w listopadzie w tym temacie nie będzie wcale pozamiatane smile...ale do rzeczy... po wczorajszej wpadce myślę, że dziś skrzydła powinny wygrać, do tego można lekko zagrać Washington

St. Louis Blues - Detroit Red Wings
Typ 2 i X2

pozdrawiam i zachęcam do czynnego brania udziału na forum



Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Witam kibiców NHL. Mam prośbę. Potrzebuję link do strony ze statystykami NHL t.j wygrane , przegrane, w układzie 1x2 i 12, O/U z opcją +3.5, +4,5.... do tego serie wygranych, porażek. najlepiej stronę w języku polskim. W ub sezonie była taka strona, ale obecnie nie mogę jej odnaleźć.Niestety brak czasu (praca) nie pozwala mi na prowadzenie aż tylu statystyk. A gra w NHL wciąga, oj wciąga....

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by szakira
Witam kibiców NHL. Mam prośbę. Potrzebuję link do strony ze statystykami NHL t.j wygrane , przegrane, w układzie 1x2 i 12, O/U z opcją +3.5, +4,5.... do tego serie wygranych, porażek. najlepiej stronę w języku polskim. W ub sezonie była taka strona, ale obecnie nie mogę jej odnaleźć.Niestety brak czasu (praca) nie pozwala mi na prowadzenie aż tylu statystyk. A gra w NHL wciąga, oj wciąga....
http://www.betexplorer.com/hockey/usa/nhl-2009-2010/
http://www.covers.com/index.aspx?t=0

fakt ciężko , google .. linki z 1 strony

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by szakira
Witam kibiców NHL. Mam prośbę. Potrzebuję link do strony ze statystykami NHL t.j wygrane , przegrane, w układzie 1x2 i 12, O/U z opcją +3.5, +4,5.... do tego serie wygranych, porażek. najlepiej stronę w języku polskim. W ub sezonie była taka strona, ale obecnie nie mogę jej odnaleźć.Niestety brak czasu (praca) nie pozwala mi na prowadzenie aż tylu statystyk. A gra w NHL wciąga, oj wciąga....
http://www.betexplorer.com/hockey/usa/nhl-2009-2010/
http://www.covers.com/index.aspx?t=0

fakt ciężko , google .. linki z 1 strony

Wśród polskich stron nie natknąłem się na informacje jakich potrzebujesz. Możesz sobie poczytać o NHL tutaj http://www.nhl.com.pl/ bo to moim zdaniem najlepsza z polskich stron. ooo

Strona 1 z 28 1 2 3 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, rafal08, kamel, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, Sensei), 1,271 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,889
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1