Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
#343543 19/05/2005 09:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam ,mam pytanie w ktorym miejscu sa zaklady "live",bo nie moge znalezc--z gory dzieki za pomoc

Bonus: Unibet
#343544 19/05/2005 09:38
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
witam ,mam pytanie w ktorym miejscu sa zaklady "live",bo nie moge znalezc--z gory dzieki za pomoc
Ten live na sportingbecie to taki dość prymitywny, powiedziałbym pseudo-live. Jak wejdziesz np. w piłkę nożną to na samej górze są widoczne właśnie spotkania live (jeśli jakieś są). Ale nie wiem czy dzisiaj coś będzie (wczoraj był na przykład m.in. finał UEFA).

#343545 19/05/2005 09:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
Dzisiaj meczyk Derby-Preston jest tylko

#343546 19/05/2005 11:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
dziala Wam live support na pokerku??
zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek

#343547 19/05/2005 12:01
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
dziala Wam live support na pokerku??
zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek

Nie gramy w pokerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja tylko powiem, ze moj debiut na sportingbet byl udany, piewszy kupon=pierwsza wygrana oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#343548 19/05/2005 16:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
Quote
dziala Wam live support na pokerku??
zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek

Mi nie dziala, zreszta nigdy nie dzialal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#343549 19/05/2005 19:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
szybkie pytanko....

ile czekacie az wam zaksięguja kase wysłaną via moneybookers. Czy trzeba ich jakoś popędzać ?

z góry dzieki za konkretne i sensowne odpowiedzi

#343550 19/05/2005 19:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
Do kilku minut powinieneś mieć na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#343551 19/05/2005 20:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tylko ze wplaty via Moneybookers nie sa objete promocja ktora obecnie trwa w sportingbet! Pzdr.

#343552 19/05/2005 20:16
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
hm...no ja już czekam kilka godzin i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

tez mi sie zdaje ,że to powinno być szybciutko. Dziwi mnie tylko ,że to sie odbywa jakoś dziwnie nie tak jak np w bet365 gdzie nastepuje przekierowanie do stronki transakcyjnej moneybookers i po sekundzie kasa już jest na koncie. Tym razem wpisywałem maila którego podali na swojej stronce. Podałem numer ID i login a kasy jak nie ma tak nie ma. Wysłałęm maila do supportu ale za posrednictwem ich stronki no i nie wiem czy doszedł czy nie...

Miał ktoś podobny przypadek ?

#343553 19/05/2005 20:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Quote
tylko ze wplaty via Moneybookers nie sa objete promocja ktora obecnie trwa w sportingbet! Pzdr.

no mnie ta promocja nie interesuje bo trzeba tą kase obrócić 3x...interesuje mnie za to promocja na ichnim pokerze 100$ za free bez żadnego obracanie przy wpłacie 100$ a te wymagane 500 raked hands to sobie z przyjemnością wyrobie i jeszcze co nieco zarobie tongue. Tylko ,że chce zacząć już grać...czekam i czekam...a tyu lipa. Kasy jak nie było tak nie ma :|

#343554 20/05/2005 09:19
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
czy moze gral ktos w Sportingu woczraj kosza Tau-Gran Canaria?? bo dla mnie do teraz jeszcze nie rozliczyli!!

#343555 20/05/2005 09:21
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Wyz, ja tez gralem i też nie rozliczyli. Napisalem im maila ze mecz sie skonczył przed 22, i zapytałem co sie dzieje

mam nadzieje że szybko sie z tym uporaaja.

Coraz bardziej mnie ten buk wkurwia.

#343556 20/05/2005 09:23
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
I już rozliczyli...lol

#343557 20/05/2005 09:33
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
hehe nom juz spoko jest, takie czekanie npawrde denewuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i irytuje tongue

#343558 21/05/2005 07:46
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
L
member
member
L Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc????

#343559 21/05/2005 09:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc????


Wlasnie tez nie wiem, chcialem dac wczoraj jeden mecz z podporka a nie bylo opcji to nic nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W ogole czasem dziewna i uboga oferte maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#343560 21/05/2005 09:15
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Quote
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc????

Można ale tylko w wybranych meczach, tzw, hitach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . np. w dzisiejszym meczu Bayernu.

#343561 21/05/2005 10:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc????


Wlasnie tez nie wiem, chcialem dac wczoraj jeden mecz z podporka a nie bylo opcji to nic nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
W ogole czasem dziewna i uboga oferte maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

1x czy x2 zawsze mozna postawic stawiajac na 1 czy 2 i na remis - nie musi to byc oddzielna oferta.

Wojtek

#343562 23/05/2005 06:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
witam!
1. przy wypłacie przez transfer bankowy nalezy podac rodzaj konta: bieżące, oszczędnościowe lub rozliczeniowe; jakim typem jest eKonto w mBanku ??
2. czy mozna WYPŁACIĆ do MB jeśli brało się w promocji pierwsza wpłata na konto bankowe i depozyt był składany przez przelew bankowy, czy trzeba wypłacać też przelewem??
dzięki za odp.

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1