|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam ,mam pytanie w ktorym miejscu sa zaklady "live",bo nie moge znalezc--z gory dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
witam ,mam pytanie w ktorym miejscu sa zaklady "live",bo nie moge znalezc--z gory dzieki za pomoc Ten live na sportingbecie to taki dość prymitywny, powiedziałbym pseudo-live. Jak wejdziesz np. w piłkę nożną to na samej górze są widoczne właśnie spotkania live (jeśli jakieś są). Ale nie wiem czy dzisiaj coś będzie (wczoraj był na przykład m.in. finał UEFA).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 100 |
Dzisiaj meczyk Derby-Preston jest tylko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
dziala Wam live support na pokerku?? zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
dziala Wam live support na pokerku?? zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek Nie gramy w pokerka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tylko powiem, ze moj debiut na sportingbet byl udany, piewszy kupon=pierwsza wygrana oby tak dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253 |
dziala Wam live support na pokerku?? zreszta wlasnie w tej chwili padl chyba wogole caly pokerek Mi nie dziala, zreszta nigdy nie dzialal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
szybkie pytanko....
ile czekacie az wam zaksięguja kase wysłaną via moneybookers. Czy trzeba ich jakoś popędzać ?
z góry dzieki za konkretne i sensowne odpowiedzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 79 |
Do kilku minut powinieneś mieć na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tylko ze wplaty via Moneybookers nie sa objete promocja ktora obecnie trwa w sportingbet! Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
hm...no ja już czekam kilka godzin i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
tez mi sie zdaje ,że to powinno być szybciutko. Dziwi mnie tylko ,że to sie odbywa jakoś dziwnie nie tak jak np w bet365 gdzie nastepuje przekierowanie do stronki transakcyjnej moneybookers i po sekundzie kasa już jest na koncie. Tym razem wpisywałem maila którego podali na swojej stronce. Podałem numer ID i login a kasy jak nie ma tak nie ma. Wysłałęm maila do supportu ale za posrednictwem ich stronki no i nie wiem czy doszedł czy nie...
Miał ktoś podobny przypadek ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
tylko ze wplaty via Moneybookers nie sa objete promocja ktora obecnie trwa w sportingbet! Pzdr. no mnie ta promocja nie interesuje bo trzeba tą kase obrócić 3x...interesuje mnie za to promocja na ichnim pokerze 100$ za free bez żadnego obracanie przy wpłacie 100$ a te wymagane 500 raked hands to sobie z przyjemnością wyrobie i jeszcze co nieco zarobie  . Tylko ,że chce zacząć już grać...czekam i czekam...a tyu lipa. Kasy jak nie było tak nie ma :|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
czy moze gral ktos w Sportingu woczraj kosza Tau-Gran Canaria?? bo dla mnie do teraz jeszcze nie rozliczyli!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Wyz, ja tez gralem i też nie rozliczyli. Napisalem im maila ze mecz sie skonczył przed 22, i zapytałem co sie dzieje
mam nadzieje że szybko sie z tym uporaaja.
Coraz bardziej mnie ten buk wkurwia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
hehe nom juz spoko jest, takie czekanie npawrde denewuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i irytuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 126 |
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc???? Wlasnie tez nie wiem, chcialem dac wczoraj jeden mecz z podporka a nie bylo opcji to nic nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W ogole czasem dziewna i uboga oferte maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc???? Można ale tylko w wybranych meczach, tzw, hitach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . np. w dzisiejszym meczu Bayernu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
witam wszystkich czy u tego buka mozna grac dwudrogowo,tzn-1x,bo nie moge takiej opcji nigdzie znalezc???? Wlasnie tez nie wiem, chcialem dac wczoraj jeden mecz z podporka a nie bylo opcji to nic nie obstawilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W ogole czasem dziewna i uboga oferte maja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> 1x czy x2 zawsze mozna postawic stawiajac na 1 czy 2 i na remis - nie musi to byc oddzielna oferta. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
witam! 1. przy wypłacie przez transfer bankowy nalezy podac rodzaj konta: bieżące, oszczędnościowe lub rozliczeniowe; jakim typem jest eKonto w mBanku ?? 2. czy mozna WYPŁACIĆ do MB jeśli brało się w promocji pierwsza wpłata na konto bankowe i depozyt był składany przez przelew bankowy, czy trzeba wypłacać też przelewem?? dzięki za odp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|