Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
cześć
tak trochę zastanawiłem się nad Detroit. W ich składzie naliczyłem 8 Szwedów - grali w stolicy "matki Szwecji", oglądały ich na żywo rodziny, przyjaciele, politycy a Ci dwa razy wpier... od St Luis. To dopiero zamęt - motywacja, skład, "własny lód" i dupa...chlali po nocach czy co? grin to nie jest łatwa liga. i chyba dlatego ją tak lubimy???
pozdrawiam ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
ja mogę się odnieść jedynie do pierwszego spotkania STL-DET, gdyż drugiego po prostu nie widzialem smile

pierwsza tercja to dominacja Red Wings, mimo, że Nutki strzelily pierwszą bramkę to od początku zawodów ton gry nadawali gracze Detroit, dośc szybko wyrównali a nawet wyszli na prowadzenie, grali z polotem i niekiedy można powiedzieć, że zamiast wybrać prosty strzał "bawili" się i marnowali dogodne kontry.
druga tercja to komplenie inny obraz gry, z czerwonoarmistów uszło powietrze, jak bym ogladal kompletnie inną druzyne, a na dodatek Osgood niczym specialnym sie nie popisywał, za to Mason obronil kilka magicznych strzałów.
trzecia tercja to takie chcę a nie mogę / nie umim grin widać przewagę, były PP, kilka dziwnych kar dla Red Wings i skonczylo sie jak się skonczylo duch
bramki nutek powstawaly glownie z ich walecznosci i zadziornosci, oraz troszke szczesciu, widać, że nie odpuszczaja i to się im chwali, Red wings nie gryźli lodu tak jak oni, poza tym Mason swietne zawody.

to tyle, załuje, ze nie mam czasu ogladac wiekszej ilosci spotkan, gdyz jednak suche statystki nie przekazuja obrazu gry, kazdy team ma swój rodzaj tempa i rozgrywania zawodów, a to się da jedynie ogladajac spotkania.

btw nie wie ktos skad mozna sciagac cale mecze ? ewentualnie obszerniejsze skroty ?

p.s.
za bledy przepraszam - pisane na szybko

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Panowe na dziś dosyć dobrze wygląda win Orek. Po dwóch wyjazdowych porażkach dziś czeka ich pierwszy mecz u siebie z Columbus, które wygrało inauguracje z Wild. Wiem z przykazań wuja Lemexa, że drużyn która wraca z serii wyjazdów różnie się spisuje w pierwszym meczu u siebie ale jednak dziś zaryzykuję.

Canucks - Blue Jackets 1

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Baqu - nie masz specjalnie czego żałować, że nie widziałeś 2 meczu Detroit z Nutkami. Wyglądało to bardzo podobnie jak w 1 spotkaniu. Skrzydła ruszyły jakby chciały zmieść z lodu St.Louis, ale z czasem zaczęli oddychać rękawami i skończyło się jeszcze gorzej niż dzień wcześniej. Można było jedynie zobaczyć w akcji innych bramkarzy, ale to nie oni zadecydowali o wyniku.

Gobel - dobrze, że pamiętasz niektóre "przykazania" ooo , ale nie zawsze się to sprawdza. Ja jeszcze muszę wypić kilka kaw i dopiero potem spróbuje coś wywróżyć z fusów. wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Czy nSport nadal transmituje NHL? Nie ma to jak oglądanie hokeja na najwyższym poziomie w HD grin

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Gobel proponuje Canucks - Blue Jackets 1, ale jak sam zaznaczył wygląda to dość dobrze.
Mnie to aż tak dobrze nie wygląda shocked , chociaż jeszcze kilka dni temu zagrałbym na Orki w ciemno w takim meczu. Nie strzelenie nawet jednej bramki Lawinom zasiało we mnie niepokój confused i powstrzymam się bynajmniej dzisiaj od próby wytypowania zwycięzcy. Rozsądniejszym typem wydaje mi się zagranie na UNDER 5,5 ooo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
cześć
Orki co prawda wygrały w zeszłym roku Northwest Div, ale z Columbus grało im się ciężko - przegrali 3 z czterech meczów - co daje do myślenia. Widać Kurteczki nie są dla nich wygodnym przeciwnikiem. Kontuzje veteranów P.Demitry i M.Schneidra są też dość znacznym osłabieniem. Z pozostałych nieskuteczni w pierwszych meczach byli: Kesler i Sedinowie - Daniel na dwanaście prób nieczego nie ustrzelił. Pozostali napastnicy Burrows, Samuelsson i Shirkov również bez wyrazu. Gra obronna oparta na doświadczonych: Michell i Salo również szwankuje a Luongo wpuścił w dwóch meczach 7 bramek. Nie wygląda to najlepiej. Z kolei Kurteczki przyjadą opromienieni ciężko wywalczonym zwycięstwem nad Minnesotą w którym bramki strzelili RJ Umberger oraz Rostislav Klesla. Lider drużyny Nash wydaje się mieć również patent na Canucks. Wobec kontuzji Modina być może więcej będą mogli pohasać dwaj młodziutcy napastnicy Rosjanin Filatov(19lat) i Czech Voracek (20lat), którzy będą mogli wykorzystać swoją szybkośc? Jeśli odpowiednio wesprą ich Huselius i Vermette to z pewnością pod bramką Luongo może się "zakotłować" nie raz. W CBJ oprócz Modina kontuzjowany jest również obrońca Mike Commodore. W bramce Columbus wystąpi opromieniony obroną 32 strzałów zawodników z Minnesoty - zdobywca Calder Trophy - S.Mason, którego zawsze skutecznie moze zastąpić M.Garron.Wobec powyższego CBJ wcale nie stoją na straconej pozycji. Niestety w zeszłym sezonie byli jedną z najgorszych druzyn jeśli chodzi o wykorzystywanie PP. Wszystko to wydaje się zmierzać w kierunku bardzo zaciętego meczu. Za Canucks przemawia własny lód oraz z pewnością determinacja aby udanie otworzyć sezon przed własną publicznością a za Columbus dobra dyspozycja defensywy i bramkarza a także luz z jakim mogą zagrać - jak przegrają - nic się nie stanie - to Canucks są pod większą presją.
W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak poszukać dogrywki grin
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets OT 4,10 (Expekt) Bez szleństw stawkowych ooo

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Niestety w weekend nie zagrałem ale chyba nic straconego...
Na dziś mocno myślałem na Orkami ale m.in. po Waszych opiniach wycofałem się z grania na win Orek. Underek w tym meczu wg mnie jak najbardziej do grania. Czyli dziś:

Vancouver - Columbus over 5,5 kurs 1,70 Bwin 2j.

Ostatnio W-L-Zw: 0-1-0 (-2j)
Stan: 1-1-0 (-1,09j)

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Oczywiście under 5,5...

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
I po co poprawiałeś swój błąd Ralph grin
Pozdro

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
heh i nie siadł nikomu typ laugh taki urok NHL smile

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
ja zaczynam grac nhl po 5-7 kolejkach bo narazie to sami widzicie co sie dzieje tongue

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Originally Posted by lemex
I po co poprawiałeś swój błąd Ralph grin
Pozdro

Witam!
Szkoda, że się nie pomyliłem na kuponie grin
Początek taki jest, zeszły sezon też nie mogłem się "wstrzelić". Jedno jest pewne -sezon mamy długi więc i czasu na odrabianie strat dużo.
A tak na poważnie to niespodziewałem się takiej postawy Luongo...w ciągu 7 minut cztery puszczone...Jego koledzy z drużyny chyba też
Dziś próbujemy zakombinować coś z ekip: Edmonton, TBL, Toronto...ale to późnym wieczorkiem.
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Hej!
Ma może ktoś stronke gdzie jest tabela z remisami?? Ale tak żeby byla pokazana drużna przy niej spotkanie i kiedy był remis itd. Z góry dzięki

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Sezon dopiero się rozpoczął, więc najlepszym rozwiązaniem będzie jak założysz sobie własny arkusz i dziennie będziesz nanosił wyniki. Wtedy wszystko masz pod ręką. Z remisami uważaj, bo już nie jeden z graczy "popłynął w siną dal" przy graniu progresywnym na OT. Prowadzenie takiego arkusza wymaga konsekwencji i uporu maniaka, bo to taka zabawa w "kolorki" np: zwycięstwo - zielony, porażka - czerwony i remis - żółty. Wielu typerów "wchodzi" na OT po minimum 8 meczach bez takiego rozstrzygnięcia, ale rekordowe serie były grubo ponad 20 meczy(blisko 1/4 sezonu). UWAŻAJ!!!! ooo
Powodzenia w typowaniu.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Na remisy gram dopiero jak jest min 10 meczy bez. Nie chce mi sie bawić kredkami dlatego szukam jakieś przydatniej stronki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
Kolego "sklash". Bodajże 2 lata temu San Jose Sharks mieli serię ponad 40 meczy bez remisu (nie pamiętam dokładnie, chyba 42). Około bodajże 25-26 meczu grali z Detroit i przy wyniku remisowym na kilka sekund przed końcem obrońca Sharks potknął się i stracił krążek przy wyprowadzaniu go z własnej tercji obronnej, no i mecz zakończył się zwycięstwem Skrzydeł. To tak dla Twojej informacji.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Originally Posted by Szmajchel
Kolego "sklash". Bodajże 2 lata temu San Jose Sharks mieli serię ponad 40 meczy bez remisu (nie pamiętam dokładnie, chyba 42). Około bodajże 25-26 meczu grali z Detroit i przy wyniku remisowym na kilka sekund przed końcem obrońca Sharks potknął się i stracił krążek przy wyprowadzaniu go z własnej tercji obronnej, no i mecz zakończył się zwycięstwem Skrzydeł. To tak dla Twojej informacji.

Poratuję linkiem z rozkładem meczów...

http://www.cbssports.com/nhl/teams/schedule/SJ/2006-2007

Tam można zobaczyć co i jak wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
edit:
Policzyłem i wyszło 49 spotkań bez remisu (chyba, że się pomyliłem).
A ten mecz DET to można przeczytać tutaj: http://www.cbssports.com/nhl/gamecenter/recap/NHL_20061202_SJ@DET


Szmajchel skoro tak dobrze pamiętasz to pewnie wtedy grałeś progres na OT...

Pozdr.
papa

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Pewnie nie On jedyny...

Strona 2 z 28 1 2 3 4 27 28

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1