Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#34428 08/12/2001 03:28
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Macie jakieś info o tym bukmacherze?
Wygląda na solidnego,nie mogłem znależć żadnych informacji o wypłatach chociaż mam tam konto i robiłem depozyt,mam nadzieję że nie chcą 30$ za przelew.
Jest jeszcze promocja ale troche skomplikowana z tego co zrozumiałem to dają darmowy zakład max 25$ po tym jak sie zawrze 2#bet,ale ten zakład musi być "triple"
Mają bogatą ofertę "live betting" aż się dziwiłem że komuś się chce to robić w czasie meczu
np:kto pierwszy dostanie żółtą kartę
kto pierwszy strzeli gola

Bonus: Unibet
#34429 27/01/2002 16:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Otworzyłem ostatnio u nich konto i jestem zadowolony z oferty, szczególnie live betting. Polecam raczej się zapisać przez www.bet365usa.com [bet365usa.com] bo wtedy jest bonus 15% przy otwarciu.

#34430 14/01/2003 16:29
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Lao Offline
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
Dostałem parę dni od nich pakiet, w którym oprócz regulaminu mowa jest o promocji, 50 $. Jesli dobrze zrozumiałem, po wpłacie nalezy do nich zadzownić i zgłosić chęć odebrania bonusu. Czy ktoś może już skorzystał z tej promocji ?

#34431 14/01/2003 17:40
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Lao:
[qb]Dostałem parę dni od nich pakiet, w którym oprócz regulaminu mowa jest o promocji, 50 $. Jesli dobrze zrozumiałem, po wpłacie nalezy do nich zadzownić i zgłosić chęć odebrania bonusu. Czy ktoś może już skorzystał z tej promocji ?[/qb]
Tak, ja juz skorzystalem, kiedys zalozylem u nich konto ale nie wplacilem pieniedzy bo bardziej zainteresowany bylem inna promocja. No i przyszedl tydzien temu pakiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z promocja 50$ za 50$, nie wiem czy to jest dla kazdego czy tylko dla wybranych ale z tego co wiem to duzo osob to dostalo wiec chyba dla kazdego klienta. Wplata Netellerem 2 minuty bez prowizji raz na 28 dni, wyplata to samo. Warunki promocji obrot tych 100$ razy 4 i kasa musi lezec u nich conajmniej 28 dni. Jak na razie mile mnie zaskakuja. Maja bardzo, ale to bardzo szeroka oferte, np w NBA mozna obstawiac przerozne dziwne zaklady jak np "Race to 20 points" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i w przeciwienstwie do GB nie boja sie zadnego meczu i wystawiaja kursy na wszystkie wydarzenia predzej czy pozniej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Buk jak najbardziej OK moim zdaniem!
Polecam wszystkim i pozdrawiam!

#34432 17/01/2003 23:50
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
Wpłaciłem do nich dziś kase VE Inteligo bez żadnych problemów.Conrad możesz wpisać w tabelce zawierającej informacje o bukmacherach o możliwości wpłaty do nich tą metodą.Wypłacał może ktoś już od nich kase z powrotem na konto?Jeśli tak to prosze dajcie znać jak to zrobił.

#34433 18/01/2003 00:14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki, już dodałem.

#34434 18/01/2003 23:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
D
member
member
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
Wie ktoś może jak odebrać od nich bonus 25$.Zagrałem już trzy zakłady i żadenej wiadomości na temat tej kasy nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34435 19/01/2003 01:33
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Quote
Oryginalnie wysłał Daro72:
[qb]Wie ktoś może jak odebrać od nich bonus 25$.Zagrałem już trzy zakłady i żadenej wiadomości na temat tej kasy nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Jesli chodzi Ci o 100% Match Up Bonus, to mozesz zapomniec. Wplata karta nie kwalifikuje do otrzymania tego bonusu. :eek:

#34436 24/01/2003 21:36
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dzisiaj założyłem konto w Bet365.com .
Zrobiłem depozyt , otrzymałem kod aktywacyjny .
Zrobiełm jeden błąd , podałem błedną datę wazności karty .Mam pytanie jak to wyprostować ? .

W tej chwili proszą mnie o autoryzacje tranzakcji poprzez przesłanie podpisanego przez nich dokumentu , ksera KK i ksera paszportu oraz tu niestety mój angieslki się kończy utility bill confirming name and address - jakby mógł mi ktoś wyjaśnic byłbym wdzieczny .

Jescze jedna sprawa , czy autoryzacja jest niezbedna tylko do wypłat z konta , czy też gdy nie autoryzuje wpłaty zniknie mi z konta bet335 ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam .

#34437 24/01/2003 21:46
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
utility bill confirming name and address - jakby mógł mi ktoś wyjaśnic byłbym wdzieczny .

.[/QB][/QUOTE]

Rachunek za pewne usługi... biorąc polskie realia może to być rachunek za prąd, telefon, gaz.. gdzie jest twoje nazwisko i adres
pozdrawiam

#34438 24/01/2003 22:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dzięki tysio , tak podejrzewałem , ale nie byłem pewien . No to będe musiał zapłacić jakiś rachunek w banku bo wszystkie jak do tej pory przesyłam drogą elektroniczną .

#34439 25/01/2003 20:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam ,Prosze o pomoc jak mozna wyplacic kase z Bet365 ?
Pozdrawiam
Sylwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#34440 25/01/2003 22:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Ja tez nadal oczekuje na pomoc w sprawie daty waznosci karty .
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34441 27/01/2003 23:02
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
U mnie wpłata i autoryzacja poszła bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Xeo, w ogóle ci nie przyjeło depozytu kartą jak wpisałeś złą datę?

Bo jeżeli nie to chyba bez większego problemu można to poprawić.

Daj znać.

Pozdrawiam

#34442 27/01/2003 23:54
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Xeo, jeśli nie ma takiej opcji na ich stronie to zapewne wystarczy wysłać maila do customer service.

#34443 28/01/2003 01:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Conrad dzisiaj rano wysłałem maila i po godzinie dostałem odpowiedz , ze mi zmienili date ważności karty na własciwą .

Tomkris sam nie wiem dlaczego doszło do transakcj skoro podałem im zła datę .

Mam jeszcze kilka naiwnych pytań .

Dostałem maila z takim tekstem :

Dear Mr Marcin xxxxxxxxxx,
We require that you complete and sign the following authorisation for
deposits made by Credit Card. Please fax this authorisation form with
copies of the documents listed below to:
USA & Canada toll free 1-866-4238-555
UK toll free 0800 032 8832
International fax number +44 1782 408127
Or alternatively mail to the address shown below.
Authorisation Statement
I, _________________________________________, authorise bet365 to
charge my Visa the amount stated;
Card Number: ***********xxx expiry date: (tutaj błedna data)
Value: EUR xxx
Transaction dated: Jan 24 2003 4:06PM GMT
I acknowledge this purchase and agree all sales are final.
Signature_______________________________________ Date:______________
Please include clear, legible copies of:
copy of front and back of credit card
copy of passport or green card or drivers licenss utility bill confirming name and address
Please note that bet365 reserves the right to ask for hard copies of any
of the above documents or any further information, which in its sole
discretion deems necessary.


Może ktoś wie po co im to oświadczenie , skoro pieniądz już mam na koncie w bet365 .

Myslicie , że moge im przesłać skany wymaganych dokumentów , czy musze kupic sobie faks .

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34444 28/01/2003 01:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Buki mają coraz większą paranoję jeśli chodzi o karty kredytowe i stąd tego typu wymogi.

Możesz im to przesłać faksem bądź pocztą, ale kto wie... być może wystarczy tylko skan. Rzuć im maila to będzie wiadomo co na ten temat sądzą.

Osobiście nie musiałem im nigdy takich rzeczy wysyłać bo używam wyłącznie Netellera do transakcji z bet365.

#34445 28/01/2003 15:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Mozesz scan.

#34446 28/01/2003 18:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Mozesz scan.[/qb]
Dzięki Ufo , ale powiedz jeszcze na jaki adres , na ten ? customerservices@bet365.com i jeżeli to robiłeś napisz mi w jakim wysłaleś formacie skany .

Pozdrawiam

#34447 28/01/2003 20:51
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Mozesz scan.[/qb]
Dzięki Ufo , ale powiedz jeszcze na jaki adres , na ten ? customerservices@bet365.com i jeżeli to robiłeś napisz mi w jakim wysłaleś formacie skany .

Pozdrawiam[/qb]
Pytanie może nie do mnie, ale odpowiem:

Wydrukuj sobie:

Authorisation Statement
I, Twoje Imię i Nazwisko, authorise bet365 to
charge my Visa the amount stated;
Card Number: ***********xxx expiry date: (tutaj błedna data)
Value: EUR xxx
Transaction dated: Jan 24 2003 4:06PM GMT
I acknowledge this purchase and agree all sales are final.
Signature_______________________________________ Date:______________

To co jest podkreślone musisz wypełnić własnoręcznie i zeskanuj. Podpis na dole oczywiscie zgodny z tym z karty kredytowej i data najlepiej z datą kiedy robiłes przelew.

Oczywiście wpisz właściwą datę ważności karty.

Do tego wyslij im skany obu stron Twojej karty oraz np. prawa jazdy lub dowodu osobistego (ja wysłałem prawo jazdy).

Do tego zeskanuj jakąś fakturę np. za telefon komórkowy (im nie chodzi o to czy go zapłaciłeś tylko o potwierdzenie Twoich danych).

Skany najlepiej zapisać w jpeg'u ok. 150 dpi (wystarczająca jakość przy niewielkich rozmiarach).

Wszystko wyslij na adres:

[email protected]

Ja tak zrobiłem i wszystko było O.K.

Dodtałem później od nich e-mail'a z podziekowaniem i informacją, że moje dane są zauktualizowane i zapewnieniem o pomocy z ich strony jak tylko taka będzie potrzebna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

Pozdrawiam

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, $-man, betowiec, bukma, poozon, rymoholik, aker, Akhu), 2,326 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1