|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Macie jakieś info o tym bukmacherze? Wygląda na solidnego,nie mogłem znależć żadnych informacji o wypłatach chociaż mam tam konto i robiłem depozyt,mam nadzieję że nie chcą 30$ za przelew. Jest jeszcze promocja ale troche skomplikowana z tego co zrozumiałem to dają darmowy zakład max 25$ po tym jak sie zawrze 2#bet,ale ten zakład musi być "triple" Mają bogatą ofertę "live betting" aż się dziwiłem że komuś się chce to robić w czasie meczu np:kto pierwszy dostanie żółtą kartę kto pierwszy strzeli gola
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Otworzyłem ostatnio u nich konto i jestem zadowolony z oferty, szczególnie live betting. Polecam raczej się zapisać przez www.bet365usa.com [ bet365usa.com] bo wtedy jest bonus 15% przy otwarciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,335 |
Dostałem parę dni od nich pakiet, w którym oprócz regulaminu mowa jest o promocji, 50 $. Jesli dobrze zrozumiałem, po wpłacie nalezy do nich zadzownić i zgłosić chęć odebrania bonusu. Czy ktoś może już skorzystał z tej promocji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,138 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał Lao: [qb]Dostałem parę dni od nich pakiet, w którym oprócz regulaminu mowa jest o promocji, 50 $. Jesli dobrze zrozumiałem, po wpłacie nalezy do nich zadzownić i zgłosić chęć odebrania bonusu. Czy ktoś może już skorzystał z tej promocji ?[/qb] Tak, ja juz skorzystalem, kiedys zalozylem u nich konto ale nie wplacilem pieniedzy bo bardziej zainteresowany bylem inna promocja. No i przyszedl tydzien temu pakiet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z promocja 50$ za 50$, nie wiem czy to jest dla kazdego czy tylko dla wybranych ale z tego co wiem to duzo osob to dostalo wiec chyba dla kazdego klienta. Wplata Netellerem 2 minuty bez prowizji raz na 28 dni, wyplata to samo. Warunki promocji obrot tych 100$ razy 4 i kasa musi lezec u nich conajmniej 28 dni. Jak na razie mile mnie zaskakuja. Maja bardzo, ale to bardzo szeroka oferte, np w NBA mozna obstawiac przerozne dziwne zaklady jak np "Race to 20 points" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i w przeciwienstwie do GB nie boja sie zadnego meczu i wystawiaja kursy na wszystkie wydarzenia predzej czy pozniej... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Buk jak najbardziej OK moim zdaniem! Polecam wszystkim i pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
Wpłaciłem do nich dziś kase VE Inteligo bez żadnych problemów.Conrad możesz wpisać w tabelce zawierającej informacje o bukmacherach o możliwości wpłaty do nich tą metodą.Wypłacał może ktoś już od nich kase z powrotem na konto?Jeśli tak to prosze dajcie znać jak to zrobił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2002
Posty: 176 |
Wie ktoś może jak odebrać od nich bonus 25$.Zagrałem już trzy zakłady i żadenej wiadomości na temat tej kasy nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Oryginalnie wysłał Daro72: [qb]Wie ktoś może jak odebrać od nich bonus 25$.Zagrałem już trzy zakłady i żadenej wiadomości na temat tej kasy nie ma. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Jesli chodzi Ci o 100% Match Up Bonus, to mozesz zapomniec. Wplata karta nie kwalifikuje do otrzymania tego bonusu. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dzisiaj założyłem konto w Bet365.com . Zrobiłem depozyt , otrzymałem kod aktywacyjny . Zrobiełm jeden błąd , podałem błedną datę wazności karty .Mam pytanie jak to wyprostować ? .
W tej chwili proszą mnie o autoryzacje tranzakcji poprzez przesłanie podpisanego przez nich dokumentu , ksera KK i ksera paszportu oraz tu niestety mój angieslki się kończy utility bill confirming name and address - jakby mógł mi ktoś wyjaśnic byłbym wdzieczny .
Jescze jedna sprawa , czy autoryzacja jest niezbedna tylko do wypłat z konta , czy też gdy nie autoryzuje wpłaty zniknie mi z konta bet335 ?
Z góry dziękuje i pozdrawiam .
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
utility bill confirming name and address - jakby mógł mi ktoś wyjaśnic byłbym wdzieczny .
.[/QB][/QUOTE]
Rachunek za pewne usługi... biorąc polskie realia może to być rachunek za prąd, telefon, gaz.. gdzie jest twoje nazwisko i adres pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Dzięki tysio , tak podejrzewałem , ale nie byłem pewien . No to będe musiał zapłacić jakiś rachunek w banku bo wszystkie jak do tej pory przesyłam drogą elektroniczną .
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam ,Prosze o pomoc jak mozna wyplacic kase z Bet365 ? Pozdrawiam Sylwek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Ja tez nadal oczekuje na pomoc w sprawie daty waznosci karty . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
U mnie wpłata i autoryzacja poszła bez problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Xeo, w ogóle ci nie przyjeło depozytu kartą jak wpisałeś złą datę?
Bo jeżeli nie to chyba bez większego problemu można to poprawić.
Daj znać.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Xeo, jeśli nie ma takiej opcji na ich stronie to zapewne wystarczy wysłać maila do customer service.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Conrad dzisiaj rano wysłałem maila i po godzinie dostałem odpowiedz , ze mi zmienili date ważności karty na własciwą .
Tomkris sam nie wiem dlaczego doszło do transakcj skoro podałem im zła datę .
Mam jeszcze kilka naiwnych pytań .
Dostałem maila z takim tekstem :
Dear Mr Marcin xxxxxxxxxx, We require that you complete and sign the following authorisation for deposits made by Credit Card. Please fax this authorisation form with copies of the documents listed below to: USA & Canada toll free 1-866-4238-555 UK toll free 0800 032 8832 International fax number +44 1782 408127 Or alternatively mail to the address shown below. Authorisation Statement I, _________________________________________, authorise bet365 to charge my Visa the amount stated; Card Number: ***********xxx expiry date: (tutaj błedna data) Value: EUR xxx Transaction dated: Jan 24 2003 4:06PM GMT I acknowledge this purchase and agree all sales are final. Signature_______________________________________ Date:______________ Please include clear, legible copies of: copy of front and back of credit card copy of passport or green card or drivers licenss utility bill confirming name and address Please note that bet365 reserves the right to ask for hard copies of any of the above documents or any further information, which in its sole discretion deems necessary.
Może ktoś wie po co im to oświadczenie , skoro pieniądz już mam na koncie w bet365 .
Myslicie , że moge im przesłać skany wymaganych dokumentów , czy musze kupic sobie faks .
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Buki mają coraz większą paranoję jeśli chodzi o karty kredytowe i stąd tego typu wymogi.
Możesz im to przesłać faksem bądź pocztą, ale kto wie... być może wystarczy tylko skan. Rzuć im maila to będzie wiadomo co na ten temat sądzą.
Osobiście nie musiałem im nigdy takich rzeczy wysyłać bo używam wyłącznie Netellera do transakcji z bet365.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Mozesz scan.[/qb] Dzięki Ufo , ale powiedz jeszcze na jaki adres , na ten ? customerservices@bet365.com i jeżeli to robiłeś napisz mi w jakim wysłaleś formacie skany . Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 354 |
Oryginalnie wysłał xeo: [qb] Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]Mozesz scan.[/qb] Dzięki Ufo , ale powiedz jeszcze na jaki adres , na ten ? customerservices@bet365.com i jeżeli to robiłeś napisz mi w jakim wysłaleś formacie skany . Pozdrawiam[/qb] Pytanie może nie do mnie, ale odpowiem: Wydrukuj sobie: Authorisation Statement I, Twoje Imię i Nazwisko, authorise bet365 to charge my Visa the amount stated; Card Number: ***********xxx expiry date: (tutaj błedna data) Value: EUR xxx Transaction dated: Jan 24 2003 4:06PM GMT I acknowledge this purchase and agree all sales are final. Signature_______________________________________ Date:______________ To co jest podkreślone musisz wypełnić własnoręcznie i zeskanuj. Podpis na dole oczywiscie zgodny z tym z karty kredytowej i data najlepiej z datą kiedy robiłes przelew. Oczywiście wpisz właściwą datę ważności karty. Do tego wyslij im skany obu stron Twojej karty oraz np. prawa jazdy lub dowodu osobistego (ja wysłałem prawo jazdy). Do tego zeskanuj jakąś fakturę np. za telefon komórkowy (im nie chodzi o to czy go zapłaciłeś tylko o potwierdzenie Twoich danych). Skany najlepiej zapisać w jpeg'u ok. 150 dpi (wystarczająca jakość przy niewielkich rozmiarach). Wszystko wyslij na adres: [email protected]Ja tak zrobiłem i wszystko było O.K. Dodtałem później od nich e-mail'a z podziekowaniem i informacją, że moje dane są zauktualizowane i zapewnieniem o pomocy z ich strony jak tylko taka będzie potrzebna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|