|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Tue 5/17 951 Milwaukee Brewers +1.5 -165 +132 OVER 8.5 +110 W. Obermueller 04:05 PM 952 Washington Nationals -1.5 +155 -140 UNDER 8.5 -120 C. Vargas Tue 5/17 953 St Louis Cardinals -1.5 +141 -116 OVER 9.5 -117 J. Suppan 04:05 PM 954 Philadelphia Phillies +1.5 -151 +108 UNDER 9.5 +107 C. Lidle Tue 5/17 955 Chicago Cubs -1.5 +115 -146 OVER 7 -112 M. Prior 04:05 PM 956 Pittsburgh Pirates +1.5 -125 +138 UNDER 7 +102 J. Fogg
Tue 5/17 959 Arizona D-Backs +1.5 -197 +119 OVER 7.5 +112 J. Vazquez 05:05 PM 960 Houston Astros -1.5 +182 -127 UNDER 7.5 -122 R. Oswalt
Tue 5/17 961 San Francisco Giants +1.5 -164 +114 OVER 13 +106 N. Lowry 05:35 PM 962 Colorado Rockies -1.5 +154 -122 UNDER 13 -116 J. Kennedy Tue 5/17 963 Atlanta Braves -1.5 +109 -145 OVER 7.5 -110 J. Smoltz 07:05 PM 964 San Diego Padres +1.5 -119 +137 UNDER 7.5 +100 D. May
Tue 5/17 965 Florida Marlins -1.5 +144 -122 OVER 6.5 -119 D. Willis 07:10 PM 966 Los Angeles Dodgers +1.5 -154 +114 UNDER 6.5 +109 D. Lowe
Tue 5/17 967 Los Angeles Angels of Anaheim -1.5 +144 -112 OVER 10.5 +114 E. Santana 04:05 PM 968 Cleveland Indians +1.5 -154 +104 UNDER 10.5 -124 S. Elarton Tue 5/17 969 Tampa Bay Devil Rays +1.5 -144 +148 OVER 9 -115 C. Fossum 04:05 PM 970 Detroit Tigers -1.5 +134 -156 UNDER 9 +105 J. Johnson
Tue 5/17 971 Texas Rangers +1.5 -143 +151 OVER 9 -106 P. Astacio 05:05 PM 972 Chicago White Sox -1.5 +133 -159 UNDER 9 -104 J. Garland Tue 5/17 973 Baltimore Orioles -1.5 -114 -162 OVER 10 -104 S. Ponson 05:05 PM 974 Kansas City Royals +1.5 +104 +154 UNDER 10 -106 J. Lima
Tue 5/17 975 Toronto Blue Jays +1.5 -107 +213 OVER 8 +124 J. Towers 05:10 PM 976 Minnesota Twins -1.5 -103 -231 UNDER 8 -134 JO. Santana
Tue 5/17 977 Boston Red Sox -1.5 +119 -140 OVER 8.5 -109 M. Clement 07:05 PM 978 Oakland Athletics +1.5 -129 +132 UNDER 8.5 -101 B. Zito
Tue 5/17 979 New York Yankees -1.5 +101 -165 OVER 10.5 +128 C. Pavano 07:05 PM 980 Seattle Mariners +1.5 -111 +157 UNDER 10.5 -138 J. Mateo
gospodarze nizej, czas polski = czas w/w + 9h
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2004
Posty: 28 |
Z reguły gram tak, że stawiam na przełamanie jakiejś serii: zwyciestw/porazek, under/over. Na dzis przygotowałem kilka typów, ktore powinny wejsc i dac troszke zarobku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Boston Red Sox(-1.5) - Oakland A's 1 @ 2.20 7/10 Texas Rangers - Chicago White Sox 2 @ 1.59 7/10 NY Yankees - Seattle Mariners Over 10 @ 2.00 5/10 Florida Marlins - LA Dodgers Over 6,5 @ 1.80 5/10
Kursy B&W
Co myslicie o tych meczykach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Może mi ktoś podac stronki z tabelą MLB, z góry dzięki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 126 |
witam wszystkich
jednodniowo wznawiam działalność... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> cały mój tegoroczny (i z przyczyn wyższych niestety ostateczny) zysk na MLB czyli nieco ponad 1200 EURO uderzy na jedno zdarzenie. a mianowicie:
New York Yankees wygrają dywizje za 2,20
1200 x 2,20 = 2640 EURO (coś koło 10560 złotych czystego zysku)
jeśli ktoś może poczekać pare miesięcy to serdecznie polecam... prawdopodobieństwo bardzo bardo duże.
jedno czego żałuje to, to że dopiero dzisiaj sie dowiedziałem o ofercie wystawionej przez pinnacle i moze kurs już troche spadł... aczkolwiek i tak nadal jest bardzo duży.
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Moje przemyślenia na rozpoczynającą się dzisiaj serię Philadelphia Phillies - St Louis Cardinals 17.05 Lidle (2-3, 4.43) - Suppan (3-3, 3.53) 18.05 Lieber (5-2, 3.31) - Carpenter (5-2, 4.02) 19.05 Myers (3-2, 1.63) - Marquis (5-2, 3.17)
Phila zajmuje 5 miejsce w NL EAST, a St.Louis 1 miejsce w NL CENTRAL i ma bardzo dobry bilans spotkań na wyjeździe (12-4). Suppan w ostatnim spotkaniu tych zespołów wypadł beznadziejnie i pewnie chce się dzisiaj zrehabilitować. Zagram więc progresję na zwycięstwo STL, kurs 1.76 w expekcie za 1j.
Los Angeles Dodgers - Florida Marlins 16.05 przegrana Dodgersów 2-6 17.05 Lowe (2-4, 2.94) - D.Willis (7-0, 1.08) 18.05 Weaver (4-2, 5.15) - Beckett (5-3, 2.40)
Zdecydowałem się postawić na LAD dlatego, że przegrali 3 raz z rzędu i zakładam - biorąc pod uwagę następną serię z Los Angeles Angels - iż powinni do tego czasu coś wygrać z Florydą. Kurs 2.09 za 1j, jak nie wejdzie to jutro kurs będzie chyba też ponad 2 więc możliwy progres.
Ciekawie wygląda również seria San Francisco LLWWLLWWLL, może jakieś przełamanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No i seria wygranych Yankesów powinna się już skończyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
Los Angeles Dodgers - Florida Marlins typ-1 kurs-2,09 buk-expekt
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
tylko jedno przemawia za tym meczem kurs wysoki alemamnadzeje ze sie przelamia nieza dobrze im idze w ostatnich meczach wczorajsza porazka 2:6 ja to gram
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Pewnie nie tylko mnie wczoraj zawiodlo Chicago White Sox... Hernandez fatalnie wypadl w 3 pierwszych inningach... Tylko grand slam Pierzynskiego (4 w karierze) uratowal skarpety przed wieksza porazka...
Coz, maja 3 porazki z rzedu ale czy dzis oplaca sie na nich grac w drugim meczu serii przeciwko Rangers? Starterem bedzie Garland, w tym sezonie 7-0 świetny bilans startera.. 25 latek pokazal ze bedzie bardzo silnym punktem Chicago, ale... no wlasnie ERA przeciwko Texas ponad 6.. Ma najgorszy wynik spośród druzyn American League wlasnie z Texasem.. Czyzby kompleks tej druzyny... Passa zwyciestw + wystepy przeciwko Rangers sprawiaja ze zastanawiam sie jeszcze nad tym typem...
Natomiast nie mam watpliwosci co do Orioles.. Potezna sila ofensywan spotyka sredniej klasy pitchera Jose Lime. (0-3 ERA 6,85) U Oioles rzucac bedzie Ponson bardzo dobrej klasy pitcher... Baltimore na pewno dzis zagram...
Drugim dobrym betem jest dzis Atlanta - Weteran John Smoltz zaczal sezon fatalnie od 0-3.. ale teraz jego bilans to 3-3 ERA 3,1 takze bardzo przyzwoicie.. Rekord przeciwko SD to 12-8.. łącznie gral przeciwko Padres prawie 40 razy... Po drugie winning streak SD to 5 spotkań.. czas na porazke...
Te 2 zaklady gram mocno Atlanta i Baltimore.. Najprawdopodbniej dolaczy do nich Boston ktory niespodziewanie wczoraj przegral.. dzis jeden z moich ulubiencow Matt Clement.. Oakland bez szans..
Z dogow na razie rzucila mi sie w oczy Tampa Bay, nie lubie stawiac przeciwko moim ukochanym Tigers ale... no wlasnie, do dlugiej listy kontuzjowanych (Ordonez, Vina, Knotts, Lewis, Percival, Rodney) dołączyly 2 gwiazdy Tygrysow: Dmitri Young i Ivan Rodriguez... Na razie są day-to-day rentgeny nie wykazaly nic ale najprawdopodobniej nie zagraja dzis... W takim wypadku @2,43 na Tampe wyglada bardzo kuszaco... Strterzy podobnej klasy Johnson i Fossum.. Pitcher Tigers na pewno bardziej doswiadczony... Pomysle ale Devil Rays mi sie podobaja...
Na razie tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Jak kolega powyżej wspomniał Baltimore można grac grubo, ja do tego meczu dorzuciłem boston i za 50 zł puściłem.:P Pithcer z bostonu spisuje sie znakomicie 4-0, natomiast pitcher przeciwników 1-4.. Boston i Baltimore dziś gromią..:D i Kaska będzie.. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Ostatecznie poszedl singiel na Tampe 3/10 i 2 duble: Baltimore+White Sox i Boston+Atlanta... oba 5/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Czas najwyższy chyba zacząć progresję na under OAK - drużyna wybitnie underowa, seria 5O do przełamania w ciągy kilku najbliższych dni jak najbardziej.
Poza tym idzie tampa na przełamanie serii OUOUOU... mam ją na etapie 4, a seria już bodajże 11-zdarzeniowa.
Etap 2 przeciw Jankesom.
Z singli zgadzam się co do BAL i BOS, poza tym ATL, over w COL i under Metsów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 216 |
Przepraszam ze zasmiece ten temat,ale czy moze mi ktos powiedziec czy to co piszecie to jest na zwyciestwa tych druzyn czy na pitcherow,tak jak to jest w expekt,jak to jest??Jeszcze raz przepraszam z enic nie wniose a tylko zasmiece,ale nie wiem gdzie sie udac z tym zapytaniem.pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
Powyzsze posty sa oczywiscie na zwyciestwa druzyn, a zaklady w Expekcie sa wazne jezeli wystapia w druzynach na ktore jest przyjmowany zaklad wymienieni pitcherzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Podsumowanie dnia
Philadelphia Phillies - St Louis Cardinals 5-7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j Suppan zawalił niestety kolejny mecz oddając 7 punktów w 2 pierwszych inningach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Los Angeles Dodgers - Florida Marlins 14-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1.09j
Seria San Francisco też się przełamała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NYY znowu wygrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
----- Bilans 9W-8L -1.18j
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Dubel BAL+CWS na niewielki plus mnie wyprowadzil, ale to co wyprawial Ponson.... Dobrze ze Lima sie dostosowal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Bardzo szkoda Tampy, mieli juz wyhgrana w kieszeni.. prowadzenie 3-2 i 2 outy, 2 strike'i w 9 inningu Inge'a i Rodrigueza i nie wykorzystali... Rodriguez i Young jednak grali... Pech tez z Atlantą przegrana 9 zmiana 2-0 i z prowadzenia 2-1 zrobilo sie 2-3.. pech...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|