Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 31 1 2 16 17 18 19 20 30 31
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Jak ktoś usunął moje 3 słowa to może pokaże jaja i się pod tym podpisze???
Sąd kapturowy czy inne pedalstwo?

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
http://on5.pl/pzpn/

no temat poważny - ale momentami takie teksty,że Demotywatory to pikuś tongue

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
http://stawiam.com/beta/czytaj/newsroom/322,Mamy-nagranie!-Lewandowski-to-powiedzial.html

Znaczy kapitan...

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
PADLEM laugh laugh

Dzisiaj na Slasku Policja zamiast mandatow daje bilety na mecz Polska-Slowacja ... obecnosc obowiazkowa grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
RmfFm:

Od rana sprzedano 15 biletow laugh hura

Majewski szanuje Cie za to ze przez dwa lata prowadziles Widzew na bardzo dobrym poziomie ale nie ponizaj sie ciagle gadajac : " prawdziwemu kibicowi apele sa niepotrzebne bo wie ze ma przyjsc i dopingowac ..."

Powiem wiecej, Ci ktorzy pojda nie sa prawdziwymi kibicami bo nie zalezy im na dobru polskiej pilki tylko na chwilach rozrywki dla siebie (watpliwej rozrywki grin)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
nie wiem czy cieszyc sie czy martwic z tego co widze za oknem... na jedno dobrze ze pogoda sie popsula - niech tych co olali protest zamrozi na trybunach... ale jest tez druga strona medalu... juz widze ten wywiad:

- Panie Grzegorzu, czas odejsc, widzial Pan zorganizowana akcje przeciw PZPN i bojkot meczu ze Slowacja?

- Nie wiem co Pan widzial, ale dla mnie frekwencja byla bardzo przyzwoita... moze gdyby nam ten siwy Holender nie zmarnowal eliminacji to kibicow byloby jeszcze wiecej, a tak nie ma co sie dziwic ze przy takiej pogodzie ludzie sie nie pofatygowali...


a na koniec tylko cytat z wypowiedzi Grzegorza L.

"jeżeli w ciągu roku nie poprawimy wizerunku PZPN, podam sie do dymisji"

nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale ... Listek wracaj!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Boubson
nie wiem czy cieszyc sie czy martwic z tego co widze za oknem... na jedno dobrze ze pogoda sie popsula - niech tych co olali protest zamrozi na trybunach... ale jest tez druga strona medalu... juz widze ten wywiad:

- Panie Grzegorzu, czas odejsc, widzial Pan zorganizowana akcje przeciw PZPN i bojkot meczu ze Slowacja?

- Nie wiem co Pan widzial, ale dla mnie frekwencja byla bardzo przyzwoita... moze gdyby nam ten siwy Holender nie zmarnowal eliminacji to kibicow byloby jeszcze wiecej, a tak nie ma co sie dziwic ze przy takiej pogodzie ludzie sie nie pofatygowali...


a na koniec tylko cytat z wypowiedzi Grzegorza L.

"jeżeli w ciągu roku nie poprawimy wizerunku PZPN, podam sie do dymisji"

nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale ... Listek wracaj!

juz wczoraj to samo pisalem ze pogoda bedzie glowna wymowka i znow nas oleja ale niech sobie pier.... co chca, kasy z biletow i tak nie bedzie piwo

ale co wazniejsze az wstyd sie przyznac ale jakis miesiac temu to samo pomyslalem ... Listek wracaj shocked
nie moglem na niego patrzec przez lata ale teraz nie moge patrzec na Lato grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Podczas ostatniego meczu Polaków w eliminacjach MŚ Stadion Śląski najprawdopodobniej będzie świecił pustkami. Ma to związek nie tylko z kiepską grą Biało-Czerwonych, ale także z protestem kibiców - informuje "Fakt".
Dlatego PZPN poszukał sposobu, aby na trybunach stadionu pojawiło się więcej kibiców. Działacze centrali piłkarskiej zamierzają sprowadzić na stadion kilka tysięcy uczniów z pobliskich szkół. Młodzi kibice mają dostać darmowe wejściówki.

- Na trybunach mogłoby pojawić się nawet 10 tysięcy młodych kibiców - mówi pragnący zachować anonimowość działacz PZPN. - Trudno jednak powiedzieć, czy ta akcja się uda. Według mnie za długo z tym zwlekano.


10 tys laugh laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 93
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 93
http://sport.onet.pl/0,1248770,2060177,,sponsor_kadry_rezygnuje_z_reklam_pilka_nozna_dla_kibicow,wiadomosc.html

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Mam nadzieje ze cała akcja wypali i na ten mecz bedzie max 6 tys kibiców w tym 4 tys ze słowcji laugh.
Może w końcu PZPN się opamięta ,a jak nie to oby takich akcji jak najwięcej po 2-3 razie coś napewno się ruszy w temacie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Fajna relacja była teraz w teleexpresie smile akcja na pewno już sie powiodła.Gdzies słyszałem wypowiedz Majewskiego, że reprezentacja gra dla kibiców a Oni powinni wspierać kadre.Chetnie zadałbym takie oto pytanie panu Majewskiemu: Co pan zrobił aby kibice mogli zobaczyć mecz w Słowenii gdzie większosć kibiców nie została wpuszczona na mecz bo nie mieli biletów z paskiem.A częśc z tych którzy zostali pod bramą została potraktowana pałami i spędziła częśc nocy a niektórzy cała noc na milicji? Wtedy nikt się kibicami nie przejmował a teraz nagle wielki afera bo nie bedzie kibiców.Spalić ich na stosie najlepiej dziadów z Pzpn.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by raiders_
Mam nadzieje ze cała akcja wypali i na ten mecz bedzie max 6 tys kibiców w tym 4 tys ze słowcji laugh.

jezeli chodzi o Slowakow to slyszalem ze ma ich byc niecaly 1 tys.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title,El-MS-sponsor-kadry-rezygnuje-z-reklam,wid,11594940,wiadomosc.html?

W wydanym w środę oświadczeniu bank napisał, że "solidaryzuje się z kibicami piłki nożnej w Polsce i podpisuje się pod stwierdzeniem wielokrotnie wyśpiewywanym podczas ostatnich meczów reprezentacji: "Piłka nożna dla kibiców"".

PZPN PZPE JEBAĆ JEBAĆ PZPN !!! laugh laugh laugh dobre ,mocne z podtekstem i tak trzymać ! piwo

Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
A ciekawe czy bedzie over czy under 10 tysiecy? tongue

Pogoda dupiata...

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
ja myśle,że te zawszone gnidy z pzpn brak kibiców i tak wytłumaczą...nagłym atakiem zimy
wcale mnie to nie zdziwi laugh

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
protest udany, piłkarze zagrali bardzo dobrze, mieli pecha, zobaczymy czy zostawią Majewskiego.

Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
M
a.k.a. "coolbet"
a.k.a. "coolbet"
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 7,829
Originally Posted by jerome
piłkarze zagrali bardzo dobrze

Nie przesadzaj wink

Słowakom mecz sie ułożył od poczatku. Taki wynik ich w pełni urzadzał. Wystarczyło go utrzymac .... utrzymali.

Gdyby Gancarczyk nie strzelil mecz wygladałby troche inaczej wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Majewski zostaje... to wg mnie niemal peffka peff, no chyba ze caly zarzad i kierownictwo PZPN poda sie do ddymisji smirk

chetnie widzialbym tego Placzynskiego jak zegna sie z firma, ktora zarzadza, Sportfive. Wg mnie on pociaga za wiekszosc sznurkow. Pierd... cop

Polacy zagrali tak sobie, mieli sporo okazji aby strzelic i strzelili, ale do wlasnej bramki. Ciekawe co byloby, gdyby to Polacy wygrali w Bratyslawie te 1-0... ale wiadomo mozna sobie gdybac

Platini prosze Cie i zawies Nasz zwiazek do czasu Euro 2012. Polskie kluby i tak pewnie nic nie zdzialaja w nastpnym roku

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946

Strona 18 z 31 1 2 16 17 18 19 20 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1