|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Ponieważ zacząłęm bawić się w grę u firm internetowych, zwracam się do znawców tematu, o wytłumaczenie, mnie ciemniakowi, jak to wyglada na takich oto przykładach:
Przykład 1
Aston Villa-Ipswich Ipswich (1,0) kurs 1,68 Villa (-1,0) kurs 2,05 Za co płacą w przypadku a/ AV-Ipswich wynik 1:1 b/ AV-Ipswich wynik 2:1 c/ AV-Ipswich wynik 3:1 d/ AV-Ipswich wynik 4:1
Przykład 2 pierwszy mecz z brzegu, ale zasada na pewno ta sama co w kosza i w piłce.
Indianapolis-Atlanta Atlanta (3,5) 1,91 Indianapolis (-3,5) 1,91 Czy istnieje taki wynik, że mogą być zwroty, czy zawsze wygra któraś z tych dwóch opcji.
Sorry, za tak dla Was oczywiste pytania, ale chciałbym byc pewny tego co gram, a nie opierać się tylko na własnym przekonaniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
W pierwszym przypadku odejmujesz 1 bramke AV. W drugim nie ma możliwości, aby wynik w koszykówce zakończył się wynikiem zawierającym "połówki", czyli dogrywki być nie może.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
dzięki Ufo czyli, jak rozumiem w przypadku 1 to nasze Fa+2 a w drugim Fa+3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał hpc: [qb]dzięki Ufo czyli, jak rozumiem w przypadku 1 to nasze Fa+2 a w drugim Fa+3,5[/qb] Więcej o Handicapach na stronie głównej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
w przpadku 2 Fa-3,5 oczywiście, dla wyrównania kursów.
Pytam, bo może to być przydatne dzis wieczorem do play-off
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154 |
Czesc hpc! W przypadku NFL,NBA,NHL niektorzy bukmacherzy zaliczaja typ razem z dogrywka,niektorzy bez.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał wojgol: [qb]Czesc hpc! W przypadku NFL,NBA,NHL niektorzy bukmacherzy zaliczaja typ razem z dogrywka,niektorzy bez.[/qb] Właśnie, niektórzy bukmacherzy liczą w handicapach na NBA wynik po ewentualnej dogrywce. Możliwa jest sytuacja, że masz np. Chicago +3.5 i na 15 sekund przed koncem przegrywają 2 punktami i mają piłkę. Jeśli spudłują, Chicago przegrywa spotkanie dwoma punktami ale Ty wygrywasz bo dostałeś ich z handicapem +2.5 . Ale teraz wyobraź sobie, że wrzucają za dwa i jest dogrywka, po której przegrywają czterema punktami..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam dzięki za odpowiedzi
W konkretnej sprawie
Jak mam napisać do play-off Unibet 17.12 0'55 New Jersey Net 2,0 kurs 1,91 -- i gospodarze (1) goście (2), czy nic nie pisać.
i jeszcze jedno jeśli postawię #4 New Jersey 2,0 - 1,91 #5 N York -2,0 - 1,91 to czy zawsze jedna z pozycji MUSI wejść.
Proszę o szybką odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja widzę w Unibecie taki zakład:
6818 NY Knicks - New Jersey Nets Koszykówka-NBA Zawierając dogrywkę
Jeśli postawisz 1 i 2 jako dwa osobne typy to jeden z nich musi wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał hpc: [QB]i jeszcze jedno jeśli postawię #4 New Jersey 2,0 - 1,91 #5 N York -2,0 - 1,91 to czy zawsze jedna z pozycji MUSI wejść.[QB] Nie musi Wystarczy wynik 100-98 i oba typy lezą.(Zwrot stawki)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Dzięki Conrad, Szakal
O to mi własnie chodziło
Sprawa juz nieaktualna, jeśli idzie o play-off ale mogła być taka sytuacja, że potrzebowałem pewne 1,90 w dwóch meczach, z jednym trafieniem.
1,73 za NY, było za krótko. a bramki 1,80-1,80 też.
Dlatego wywołałem ten temat, a przy okazji wiem na pewno o co w tym chodzi. Najważniejsza jest pewna informacja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|