Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#34573 16/12/2001 17:07
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Ponieważ zacząłęm bawić się w grę u firm internetowych, zwracam się do znawców tematu, o wytłumaczenie, mnie ciemniakowi, jak to wyglada na takich oto przykładach:

Przykład 1

Aston Villa-Ipswich
Ipswich (1,0) kurs 1,68
Villa (-1,0) kurs 2,05
Za co płacą w przypadku
a/ AV-Ipswich wynik 1:1
b/ AV-Ipswich wynik 2:1
c/ AV-Ipswich wynik 3:1
d/ AV-Ipswich wynik 4:1

Przykład 2
pierwszy mecz z brzegu, ale zasada na pewno ta sama co w kosza i w piłce.

Indianapolis-Atlanta
Atlanta (3,5) 1,91
Indianapolis (-3,5) 1,91
Czy istnieje taki wynik, że mogą być zwroty, czy zawsze wygra któraś z tych dwóch opcji.

Sorry, za tak dla Was oczywiste pytania, ale chciałbym byc pewny tego co gram, a nie opierać się tylko na własnym przekonaniu.

Bonus: Unibet
#34574 16/12/2001 17:12
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
W pierwszym przypadku odejmujesz 1 bramke AV. W drugim nie ma możliwości, aby wynik w koszykówce zakończył się wynikiem zawierającym "połówki", czyli dogrywki być nie może.

#34575 16/12/2001 17:17
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
dzięki Ufo
czyli, jak rozumiem
w przypadku 1
to nasze Fa+2
a w drugim Fa+3,5

#34576 16/12/2001 17:24
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]dzięki Ufo
czyli, jak rozumiem
w przypadku 1
to nasze Fa+2
a w drugim Fa+3,5[/qb]

Więcej o Handicapach na stronie głównej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34577 16/12/2001 17:26
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
w przpadku 2
Fa-3,5 oczywiście, dla wyrównania kursów.

Pytam, bo może to być przydatne dzis wieczorem do play-off

#34578 16/12/2001 19:19
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
W
member
member
W Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 154
Czesc hpc!
W przypadku NFL,NBA,NHL niektorzy bukmacherzy zaliczaja typ razem z dogrywka,niektorzy bez.

#34579 16/12/2001 20:27
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał wojgol:
[qb]Czesc hpc!
W przypadku NFL,NBA,NHL niektorzy bukmacherzy zaliczaja typ razem z dogrywka,niektorzy bez.[/qb]

Właśnie, niektórzy bukmacherzy liczą w handicapach na NBA wynik po ewentualnej dogrywce. Możliwa jest sytuacja, że masz np. Chicago +3.5 i na 15 sekund przed koncem przegrywają 2 punktami i mają piłkę. Jeśli spudłują, Chicago przegrywa spotkanie dwoma punktami ale Ty wygrywasz bo dostałeś ich z handicapem +2.5 . Ale teraz wyobraź sobie, że wrzucają za dwa i jest dogrywka, po której przegrywają czterema punktami..

#34580 16/12/2001 23:23
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
dzięki za odpowiedzi

W konkretnej sprawie

Jak mam napisać do play-off
Unibet 17.12 0'55
New Jersey Net 2,0 kurs 1,91 -- i gospodarze (1) goście (2), czy nic nie pisać.

i jeszcze jedno
jeśli postawię
#4 New Jersey 2,0 - 1,91
#5 N York -2,0 - 1,91
to czy zawsze jedna z pozycji MUSI wejść.

Proszę o szybką odpowiedź.

#34581 17/12/2001 00:03
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ja widzę w Unibecie taki zakład:

6818 NY Knicks - New Jersey Nets
Koszykówka-NBA
Zawierając dogrywkę

Jeśli postawisz 1 i 2 jako dwa osobne typy to jeden z nich musi wejść.

#34582 17/12/2001 00:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
[QB]i jeszcze jedno
jeśli postawię
#4 New Jersey 2,0 - 1,91
#5 N York -2,0 - 1,91
to czy zawsze jedna z pozycji MUSI wejść.[QB]

Nie musi Wystarczy wynik 100-98 i oba typy lezą.(Zwrot stawki)

#34583 17/12/2001 00:59
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc
Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Dzięki Conrad, Szakal

O to mi własnie chodziło

Sprawa juz nieaktualna, jeśli idzie o play-off
ale mogła być taka sytuacja, że potrzebowałem pewne 1,90 w dwóch meczach, z jednym trafieniem.

1,73 za NY, było za krótko.
a bramki 1,80-1,80 też.

Dlatego wywołałem ten temat, a przy okazji wiem na pewno o co w tym chodzi.
Najważniejsza jest pewna informacja.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1