Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 31 1 2 17 18 19 20 21 30 31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
jak to jeden z Kabaretow okreslil nie wiadomo co lepsze :

zima w pazdzierniku czy Lato w pzpn grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by raiders_

I z tego gównianego grona wybiorą nowych "mistrzów" - oni są niereformowalni.Poza tym po cholerę czekać do grudnia?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zastanawia mnie tylko jedno... jeśli się skarżymy na PZPN to po cholerę idziemy z tym... do FIFA/UEFA. smile

Jedyne co może coś zmienić u nich to puste trybuny i odejście sponsorów.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Conrad
Zastanawia mnie tylko jedno... jeśli się skarżymy na PZPN to po cholerę idziemy z tym... do FIFA/UEFA. smile

Jedyne co może coś zmienić u nich to puste trybuny i odejście sponsorów.

TPSA( jeden ze sponsorów ) wyraziło swoje zaniepokojenie obecna sytuacją na lini PZPN -KIBICE jesli sytuacja w najbliższym czasie nie ulegnie znacznej poprawie firma rozważy wycofanie się ze sponsoringu kadry .

Podobne informacje( nie oficjalne ) płyną od firmy NIKE która ubiera nasze "orły" ,ale znając tą firmę nie bedzie się cackać i wycofa się ze sponsoringu z dnia na dzień . Dobre imię marki najważniejsze .

Chyba coś się ruszyło na serio smile boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410

Polska pilka siegla dna...


To popularne stwierdzenie przytaczane najczesciej przy okazji
zmagan druzyn w europejskich pucharach lub ligi znalazlo
potwierdzenie w dniu wczorajszym na tle reprezentacji..

Nie odnosze sie jedynie do wczorajszego meczu , a raczej
bardziej globalnie czyli do tematu pod tyt.
EL.MS 2010...

Podsumowalem wystep pilkarzy w najprostszy z mozliwych
sposobow , czyli w oparciu o zdobycze punktowe na tle nie tyle
rywali z grupy , co wszystkich ekip uczestniczacych w elim.

To co zobaczylem dobilo mnie na amen...

Jak na druzyne ktora rok temu uczestniczyla w finalach
ME. stoczylismy sie po rowni pochylej.

Wsrod 53 ekip grajacych w elim. zajelismy 37 miejsce...

Zaraz ktos powie ze ten sposob prezentacji nie jest najlepszy
poniewaz grupa grupie nie rowna.
Od razu chce nadmienic ze nasza grupa byla jedna ze slabszych
Mielismy okazje rywalizowac z najslabsza druzyna eliminacji
czyli San Marino , ktora w 10 spotkaniach ugrala 0 pkt.

Jedynie Andora moze pochwalic sie takim samym dorobkiem ,
punktowym , jednak bramkowo jest lepsza....

Daleko nam do Holandi czy Hiszpani ktore zdobyly komplet pkt.

Gorsze jednak to ze wyprzedzilo nas wiele druzyn
teoretycznie slabszych..

Ekipy ktore nas wyprzedzily:

Holandia,Serbia,Francja,Austria,Litwa,Rumunia,Chorwacja

Wlochy,Irlandia,Bulgaria, Anglia,Norwegia,Szkocja,Macedonia,

Islandia,Dania,Portugalia,Szwecja,Wegry,Szwajcaria,Grecja,

Lotwa,izrael,Niemcy,Rosja,Finlandia,Walia,Hiszpania,Bosnia

Turcja,Ukraina,Bialorus....


Wyprzedzilismy:

Azerbejdzan,Lichtenstein,Kazachstan,Andora,Wyspy Owcze,Cypr

Czarnogora,Gruzja,Malta,Albania,Luxemburg,Moldawia,Belgia,

Estonia,Armenia,San Marino....


Nic dodac , nic ujac.....

Zastanawiam sie czy moze byc gorzej.....

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by kamasutra
Zastanawiam sie czy moze byc gorzej.....

nie może, bo gdyby mogło, to by było wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Gorzej mogłoby być, zawsze jest przykład San Marino. wink

Ale tak na poważnie to realnie patrząc gorzej chyba nie może być. Poza dwu-meczem z San Marino to mieliśmy 8 innych spotkań grupowych. Wygraliśmy tylko jedno.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Niestety problem w tym, że do mistrzostw Europy nie gramy żadnych ważnych meczów o stawkę.To sparingi na których kibiców moze nie byc a myślę, że na mistrzostwach każdy stadion bedzie pełny bo kibice przyjezdni opanują stadiony.Cieszy fakt, że sponsorzy się odwracają.Coś sie dzieje i bardzo dobrze.Oby się udało i prezes betonów Grzesiu odejdzie i będzie szansa na normalne funkcjonowanie związku.
A teraz jeszcze jedno pytanie do wczorajszego meczu.Dzisiaj w wiadomościach regionalnych słyszałem wiadomość, ze piłka pomarańczowa była na wczorajszy mecz tylko nie było atestu,który miał załatwic Pzpn.Czy to prawda??Bo wczoraj na meczu mówili, że Słowacy sie nie zgodzili co moim zdaniem jest dziwne bo to sędzia decyduje jaką piłką się gra.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Skorpionik - pieprzyć kolor piłki - pedalstwo przygotowało trefne - to dupa.O wiele ważniejszym jest to co się dzieje wśród kibiców - patrzę teraz i na koniecpzpn.pl jest zarejestrowanych...189750 kibiców - qrwa nie pamiętam ,kiedy chociaż jedną pieprzoną kolejkę pedalskiej tak zwanej ekstraklasy oglądało więcej kibiców...(chyba nawet z tak zwaną pierwszą ligą...).
Jak zmiany to teraz i tylko teraz - damy radę i wypieprzymy w kosmos tych psychicznych degeneratów!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
koniecpzpn.pl zarejestrowanych kibiców 190474 na godzinę 19:27 15.10.09

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Onda jestem dobrej myśli.Musi sie udać bo jak nie teraz to chyba już nigdy.

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by Skorpion BB
Onda jestem dobrej myśli.Musi sie udać bo jak nie teraz to chyba już nigdy.

piwo dzisiaj zamykałem konto w expekcie ( swoją droga Conrad qrwa wstyd ,zeby pedalski sponsor pzpn-u miał tak poczense miejsce na NASZYM forum...) - 3 razy(sic?) pytali sie czy na zawsze czy qrwa na czasokres- tu wymieniali.
Dopiero jak napisałem drukowanymi to zrozumieli.
Argumentacja -
"...ponieważ jesteście sponsorem bandyckiej organizacji pod nazwa PZPN".
operacja zakończyła się pełnym moim sukcesem - u pedalastwa konta już nie mam ooo

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Zimochowi na stare lata odpieprzyło w mózgu zupełnie - facet u mnie stał się zerem ( program na tvn24 ).

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Chyba jednak od darcia mordy w mózgu następują nieodwracalne zmiany...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Kolejny sponsor odwraca się od PZPN [mundial.wp.pl]


Jest sukces !!! kolejni uciekają od PZPN piwo hura

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Originally Posted by raiders_
Kolejny sponsor odwraca się od PZPN [mundial.wp.pl]


Jest sukces !!! kolejni uciekają od PZPN piwo hura

piwo Oleee !!!

Czekamy na resztę !

PS. Ciekawe kto będzie ostatni ?

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Do naszego protestu dołączyło 195900 kibiców [color:#FF0000][/color]

No Panowie takiego fenomenu to w naszym kraju od dawna nie było...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,582
Originally Posted by onda
Zimochowi na stare lata odpieprzyło w mózgu zupełnie - facet u mnie stał się zerem ( program na tvn24 ).

Odnioslem takie samo wrazenie...

"Zmiana PZPN nie uzdrowi Naszej pilki..."

ok, racja...

zmiana i czystka w PZPN jest tylko poczatkiem...

Bo przy obecnej sytuacji to NA PEWNO nic sie nie zmieni...

WY.JEBAC ten caly cyrk razem z malpami i zaczynamy ze swieza krwia...

Ja chetnie widzialbym w nowych wladzach bylych pilkarzy np. Kosecki,Waldoch,Kozminski itp. oczywisice nie kazdy bylby zainteresowany,ale chce pokazac jaka droge bym obral...

Natomiast na trenera tylko i wylacznie Smuda...

Jak nie teraz to kiedy?? Trzeba dac mu sie wykazac... z polskimi klubami udowodnil jaki ma warsztat... poza tym co jest wazne przy selekcji, potrafi ocenic umiejetnosci i przydatnosc zawodnika (Golik laugh kto go w ogole sciagnal do Lecha)...

Pozdrawiam
IGOR

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by igor81
[quote=onda]
Natomiast na trenera tylko i wylacznie Smuda...

Jak nie teraz to kiedy?? Trzeba dac mu sie wykazac... z polskimi klubami udowodnil jaki ma warsztat... poza tym co jest wazne przy selekcji, potrafi ocenic umiejetnosci i przydatnosc zawodnika (Golik laugh kto go w ogole sciagnal do Lecha)...
Pisałem już wczoraj na quasi, powtórzę teraz - Smuda tak potrafi ocenić umiejętności i przydatność zawodnika do zespołu, że Roberta Lewandowskiego nazwał "szrotem", a Stilic gdyby nie odejście Quinterosa z Lecha też w Kolejorzu mógłby w ogóle nie zaistnieć.

Nie piszcie głupot, jak nie wiecie.

PS. Również uważam, że Smuda na selekcjonera to głowny kandydat.

Strona 19 z 31 1 2 17 18 19 20 21 30 31

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1