Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#3456 23/06/2001 23:34
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał mwiac:
[qb]Sorry Ufo 1:0 dotyczyło meczu Zagłębia. Postawiłem szansika. Niestety pewniakiem był Bylis.......[/qb]

Na jedno wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#3457 24/06/2001 04:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Ufo:

Otrzymujemy 3 rozwi¹zania:

3. Twoje 2 - Zagłebie chce przegrac, Hibernian chce wygrac. Zarabiaj¹ wszyscy i to dużo + kibice s¹ zadowoleni + Arko jest zarobiony + Ufo jest zaskoczony

----------------------------------------------------------------

Nie mogę sobie odmówić skomentowania wyników intertoto - rzeczywiœcie całkiem ciekawe rozgrywki! Ufo, naprawde zakoczony wynikiem Zagłębia? Nie s¹dzę, nie pierwszy to taki numer tej drużyny. Współczuć tylko mozna kibicom z Lubina, którzy musza przełykać takie gorzkie pigułki jak prażka z druzyn¹, jak pisze fiedia, której piłkarze nie maj¹ pojęcia o graniu w piłkę. I wszystko byłoby tak piękne (czytaj kilkanœcie tysięcy złotych w kieszeni) gbyby nie jakiœ tam Bylis (drużyna, o której istnieniu nie miałem pojęcia jeszcze w zeszłym tygodniu, pozbawiła mnie sporej kasy). Okazało się że drugoligowe rezerwy rumunskiej drużyny dały radę pierwszligowcom z Albanii. W sumie co w tym dziwnego, Rumuni s¹ znacznie wyżej notowani, a jednak chęć wysokiej wygranej przesłoniła zdrowy rozs¹dek. NieŸle musiał tutaj obłowić STS do końca wytrzymuj¹c z kursem 2,7 na gospodarzy.
Teraz czekam tylko z niecierpliwoœci¹ na wynik meczu Pabedy, z nadziej¹ że niespodzianki już nie będzie .

#3458 24/06/2001 13:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Ja się jednak trochę obawiam Pobedy. Dla znających angielski cytat z onefootball.com

Quote
NK Zagreb will field a full-strength side in the second leg of their InterToto Cup first-round tie against Pobeda Prilep on Sunday as they look to reverse last week's 2-1 defeat in Croatia.

Pobeda coach Mirsad Jonuz is confident, however, that his side will prevail. "Zagreb have a very young and good team, but their InterToto journey must end here," he said.

"I don't want to underestimate them," he added. "But we are the better team at this moment."

Jonuz intends to attack from the outset and end Zagreb's challenge early on. "To rest on our first-leg advantage would be a risky tactic," he said. "We need to score in the first 20 minutes so we can play in a more relaxed manner."

NK Zagreb came into the tie as favourites, but were hurt by a lack of experience and injuries. They welcome Nosek, Lalic and Zuna back for the second leg, but midfielder Nikolce Zdravevski remains confident that the Macedonia FYR side will progress.

"We are one step closer to the second round," said Zdravevski, who set up both Pobeda goals in the first leg. "Zagreb will come here and attack but we must win again. We will have strong support from our fans and owe them a victory."

The influence of the supporters could be critical as 15,000 are expected at the second leg compared to just 1,000 for the first match in Croatia. Pobeda will also be boosted by the return of Pance Kumbev after he recovered from a knee injury.

NK Zagreb, meanwhile, refuse to be written off and believe that, with a full-strength side, an away win is not beyond them. &#8220;We will not make the same mistake twice," said NK Zagreb coach Zlatko Kranjcar. "We are the better team and we will win.&#8221;

#3459 24/06/2001 14:47
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
na pocieszenie moge dodac ze Pobeda w lidze u siebie nie przegrala,przy jednym remisie.
NK jezeli chce awansowac to musi zagrac ultraofensywnie.mam nadzieje ze Pobeda ich ukluje(nieraz) z kontry.a wtedy bedzie pozamiatane.

#3460 24/06/2001 14:54
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
dzieki Qos za informacje a wlasnie mialem postawic na Pobede.Cos mi sie wydaje ze NK Zagreb pierwszy mecz sa odpuscili zeby niezla kase sa nabic a teraz latwiutko pokonaja Pobede a poniewaz kurs jest niezly znowu zawodnicy na tym dobrze wyjda i ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#3461 24/06/2001 16:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
U$Q jak oceniasz szanse Pobedy?????????

#3462 24/06/2001 17:24
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał DJ Bronek:
[qb]U$Q jak oceniasz szanse Pobedy?????????[/qb]

Mimo wszystko uważam Pobedę za faworyta (postawiłem też na nią wcześniej w Totomixie za 2.60). Parę dni temu jednak ten zakład wydawał mi się dużo bardziej opłacalny niż obecnie. W świetle ostatnich informacji moja
mocno przybliżona ocena szans to 45%-25%-30%.
Zastanawiam się, czy nie "ubezpieczyć" mojego zakładu na Pobedę, postawieniem na Zagrzeb. Paru bukmacherów ma na to bardzo interesujące kursy. Remis wydaje mi się najmniej prawdopodobny. Zagrzeb zapowiada bardzo ofensywne ustawienie, więc pewnie padnie sporo bramek.

Z innej beczki - słyszałem że Islandczycy wybierają się na Azerbejdżan bez dwóch czołowych zawodników. Zespoły z Azerbejdżanu u siebie grają znacznie lepiej niż na wyjazdach więc warto chyba postawić na Vilash.

#3463 24/06/2001 18:50
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Pobeda tego meczu nie przegra!!!

#3464 24/06/2001 19:13
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Soczi:
[qb]Pobeda tego meczu nie przegra!!![/qb]

Bylis też nie przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Soczi miałem nie obstawiac tych meczy, ale po kursach jakie zobaczylem w Profesce postanowilem zagrac na bardziej uznane druzyny, czyli Craiov¹ i Zagrzeb oraz na remis Petrzalki....

#3465 24/06/2001 19:43
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]

Bylis też nie przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Soczi miałem nie obstawiac tych meczy, ale po kursach jakie zobaczylem w Profesce postanowilem zagrac na bardziej uznane druzyny, czyli Craiov¹ i Zagrzeb oraz na remis Petrzalki....[/qb]

Tak Bylis to zaskocaenie, przyznaję, ale oprócz tego meczu podałem też zwycięstwo PUBLIKUM, SMEDEROWO i GLORII, więc chyba nie jest tak źle.

Przy obecnym kursie Pobeda-Zagrzeb to nie jest mecz do obstawiania, ale Pobeda była kilka dni temu za 2,5.

#3466 24/06/2001 20:19
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Soczi:
[qb]

Tak Bylis to zaskocaenie, przyznaję, ale oprócz tego meczu podałem też zwycięstwo PUBLIKUM, SMEDEROWO i GLORII, więc chyba nie jest tak Ÿle.

Przy obecnym kursie Pobeda-Zagrzeb to nie jest mecz do obstawiania, ale Pobeda była kilka dni temu za 2,5.[/qb]

Przyznam, ze procz Smeredeva (balem sie troche Dundee) gralem w/w mecze. A propos obstawiales zwyciestwo czy przejscie Glorii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PS. Zle napewno nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#3467 24/06/2001 22:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 554
jesli pobeda wygra to zgarne najwieksza w mojej histori kase u polskiego bukmachera a jesli nie - no coz, czasem sie zdaza. mam nadzieje ze i wy dzieki pobedzie staniecie sie posiadaczami niezlej kasy, a wiec trzymac ksiuki jeszcze pare minut zostalo.

#3468 25/06/2001 12:04
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Shirak
Armeida Petrzalka
Bylis
Prilep Pobieda

To kolejne pozycje na mojej "czarnej liście".

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,381 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1